Лозовской кузнечно-механический завод Культиватор КПО-8 ширина робочих органів 70мм з гусячою лапкою Культиватор КПО-8 (робочий орган - гусяча лапка, ширина робочих органів - 70мм)          Еф.. Product #: 041300200071 Regular price: 439 894 грн $ 439894 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор КПО-8 ширина робочих органів 70мм з гусячою лапкою

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор КПО-8 ширина робочих органів 70мм з гусячою лапкою

В наявності

439 894 грн
Цена действительна на 18.06.2018
Культиватор КПО-8. 147 моделей культиваторов в Украине. Проконсультируем. Купить можно сейчас. Работаем до 23.00. Цены с гарантией. Доставка. Сервис в 17 филиалах. Есть акции.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор КПО-8 ширина робочих органів 70мм з гусячою лапкою

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Марка КПО-8 "ЧЕРВОНЕЦЬ"
Ширина захвату, м 8
Вид агрегатування причіпний
Робоча швидкість, км/год до 15
Вага, кг 3300
Продуктивність агрегату, га/год до 12
Глибина обробки, см 3-15
Необхідна потужність трактора, к.с. 130-170
Ширина робочих органів 70мм

Опис Культиватор КПО-8 ширина робочих органів 70мм з гусячою лапкою

Культиватор КПО-8

(робочий орган - гусяча лапка, ширина робочих органів - 70мм)

        

Ефективність процесів, які виконуються в рамках сучасного сільгоспвиробництва, залежить від якостей застосовуваного інструмента. Від широти технічного асортименту, що надається сучасним агровиробництвам розробниками і постачальниками. Від функціональності, ремонтопридатності і економічності пропонованих моделей. Діапазон пропонованого вибору - фактор, що дозволяє підібрати інструмент, оптимально відповідний виробничим умовам. Дозволяє виробляти високоякісну, високорентабельну продукцію. ТОВ «Техніка і технології» - сучасне підприємство з великим агротехнічним асортиментом. Спеціалізується на забезпеченні українського агробізнесу високоякісним сільськогосподарським обладнанням. Асортимент підприємства формується з класичних і новітніх розробок провідних виробників сільгосптехніки. (Українських, європейських, американських і т.д.). Культиватор КПО-8 - зразок високої ефективності, пропонованого фірмою інструменту.

        

Культиватор КПО-8 (робочий орган - гусяча лапка, ширина лапи - 70мм). Практичність, надійність, продуктивність. Ефективний інструмент для сучасної обробки сільськогосподарських ділянок

        

Культиватор КПО-8 - високопродуктивний робочий інструмент. Здатний якісно і швидко виконувати обробку ґрунту великих земельних ділянок. Здатний виступати в якості інструменту основних земельних робіт. Застосовується для виконання ранньовесняної, передпосівної, післязбиральної обробки аграрних територій. Використовується для роботи на орних, парових та кормових землях. Ефективний в усіх кліматичних зонах України.

        

Культиватор КПО-8 - працює з тяговими машинами 130 к.с. - 170 к.с. Виконує розпушування поверхні ділянки на глибину до 150 мм. Ефективний при проведенні заходів по очищенню ділянки від бур'янистої і стерньової рослинності. Якісно розрівнює орний горизонт. Оснащений робочими органами, захищеними від налипання ґрунту і намотування рослинності. Що підвищує ефективність виконуваних процесів. Знижує навантаження на тягові машини. Економить ресурси, зусилля, час.

        

Культиватор КПО-8 (робочий орган - гусяча лапка, ширина лапи - 70мм). Економічність і технічність. Кращі умови вибору, покупки, сервісного обслуговування - ТОВ «Техніка і технології»

        

Культиватор КПО-8 - характеризується міцною несучою конструкцією. Рівномірно розподіляє навантаження на оброблювану поверхню. Що забезпечує точне, рівномірне занурення в ґрунт робочих органів, на всю ширину захвату. Оснащений ефективними робочими органами різного типу. (Розміщення в кілька рядів, що забезпечує високу інтенсивність обробки ґрунту). Відрізняється великим матеріально-технічним ресурсом. Що дозволяє розраховувати на тривалу роботу з найменшими витратами.

        

Технічний опис:

        

• назва - культиватор;

• модель - КПО-8 «Червонец»;

• виробник (підприємство) - Лозовський ковальсько-механічний завод;

• виробник (країна) - Україна;

• ширина конструктивного захвату - 8000 мм;

• глибина земельних робіт - 150 мм;

• ширина робочих лап - 70 мм;

• швидкість руху при проведенні земельних заходів - 15 км/год;

• швидкість проведення земельних заходів (продуктивність) - 12га/год;

• маса - 3300 кг;

• вимоги до потужності тягових машин - 130 к.с. - 170 к.с.

         

Культиватор КПО-8 - зразок практичності і надійності. Високопродуктивний робочий інструмент, пропонований українською торговою фірмою. ТОВ «Техніка і технології» - кращий аграрний інструмент українському сільському господарству. Висококваліфікований підхід до формування торгового ряду. Вигідні пропозиції ціни і якості.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор КПО-8 ширина робочих органів 70мм з гусячою лапкою

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Марка КПО-8 "ЧЕРВОНЕЦЬ"
Ширина захвату, м 8
Вид агрегатування причіпний
Робоча швидкість, км/год до 15
Вага, кг 3300
Продуктивність агрегату, га/год до 12
Глибина обробки, см 3-15
Необхідна потужність трактора, к.с. 130-170
Ширина робочих органів 70мм

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари