Велес-Агро Культиватор КПГ-6 причіпний (з гребінками і катками) Культиватор КПГ-6 (причіпний, з гребінками і котками)          Високий рівень конкуренції - ос.. Product #: 041300200064 Regular price: 358 800 грн $ 358800 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор КПГ-6 причіпний (з гребінками і катками)

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор КПГ-6 причіпний  (з гребінками і катками)

В наявності

358 800 грн
Цена действительна на 18.06.2018
Культиватор КПГ-6 причіпний. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор КПГ-6 причіпний (з гребінками і катками)

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка КПГ-6
Ширина захвату, м 6
Вага, кг 2700
Глибина обробки, см 4 -14
Необхідна потужність трактора, к.с. 120
Кількість робочих органів, шт 26
Вид агрегатування причіпний

Опис Культиватор КПГ-6 причіпний (з гребінками і катками)

Культиватор КПГ-6 (причіпний, з гребінками і котками)

        

Високий рівень конкуренції - основний фактор, що впливає на сучасне сільське господарство. Висуває ряд вимог до успішного аграрного підприємства. Вимагає застосування високоефективних сучасних технічних засобів. Економічна складова сільськогосподарських процесів перебуває в прямій залежності від їх характеристик. Від діапазону вибору, пропонованого постачальниками аграрного обладнання. Від можливості з максимальною ефективністю підібрати необхідний інструмент. ТОВ «Техніка і технології» здійснює поставки обладнання, необхідного малим і великим агрогосподарствам. Створюючи торговий ряд, співпрацює зі всесвітньо відомими розробниками агрогосподарської техніки. Надає технічні засоби, розраховані на експлуатацію представниками малого і великого бізнесу. Культиватор КПГ-6 - причіпний робочий інструмент для землеробства в сучасних умовах.

        

Причіпний культиватор КПГ-6 (з котками і гребінками). Висока якість обладнання для сучасної землеобробки. Робоча область і функціональність

        

Культиватор КПГ-6 - високопрактична пропозиція від сучасного українського підприємства. Виконує польові роботи в умовах великих і середніх аграрних фірм. Здійснює підготовку сільськогосподарських земель для внесення посівного матеріалу і добрив. Виконує змішування внесених на поверхню матеріалів з землею. Використовується для післязбиральної обробки поля. Залучається до робіт з поліпшення аграрних властивостей ділянки.

        

Культиватор КПГ-6 - очищає орний горизонт від стерні та бур'янів. Розпушує і розрівнює верхні породи родючого ґрунту. (До 140 мм глибина впливу). Підвищує інтенсивність наповнення родючого ґрунту необхідними елементами. (Вологою, повітрям, поживними речовинами). Захищає ділянку від вимивання і вивітрювання родючих шарів з поверхні. Формується додатковий пласт з рослинно-земляної суміші. Зі зрізаної сміттєвої і стерньової рослинності. Забезпечує захист і підживлення ґрунту.

        

Культиватор КПГ-6 - широкозахватний ґрунтообробний агрегат. Використовується для суцільного обробітку великих земельних ділянок. Застосовується для виконання широкого переліку робіт з орними ділянками. Забезпечує якісний догляд за паровими землями. Оптимальний інструмент для агрофірм, що дотримуються сучасної методики ресурсозберігаючого землеробства. Не перемішує шари і не порушує структури родючої землі. Не виснажує ґрунт обертанням пластів.

        

Причіпний культиватор КПГ-6 (з котками і гребінками). Конструктивність і економічність. Технічні якості

        

Культиватор КПГ-6 - ефективно поєднує параметри практичності, надійності, продуктивності, простоти обслуговування. Виконаний з високоякісних матеріалів. Захищений від механічних пошкоджень конструкції і робочих органів. Характеризується високою інтенсивністю впливу на ґрунт. Оснащений декількома видами органів землеобробки - стрілчасті лапи, каток, пружинна гребінка.

        

Технічні характеристики:

        

• назва - культиватор;

• виробництво (країна) - Україна;

• модель - КПГ-6;

• виробництво (підприємство) - Велес-Агро;

• максимальна робоча швидкість - 12 км / год;

• глибина обробки ґрунту - 140 мм;

• ширина конструктивного охоплення - 6 метрів;

• максимальна продуктивність - 7,2 га / год;

• робоче оснащення - стрілчасті лапи, пластинчастий коток, пружинні гребінки;

• агрегатування - трактор, 120 к.с.

        

Причіпний культиватор КПГ-6 (з котками і гребінками). Кращий асортимент, високопрофесійний сервісний супровід - ТОВ «Техніка і технології»

        

Культиватор КПГ-6 - пропозиція для сучасного ресурсозберігаючого землеробства. Здатний обробляти великі земельні ділянки з мінімальними вкладеннями зусиль і ресурсів. Застосовується в якості основного і додаткового ґрунтообробного інструменту.

        

ТОВ «Техніка і технології" - економічно вигідні умови вибору та придбання. Кращі умови сервісного, консультативного та ремонтного обслуговування. Вигідне поєднання економічних і технічних параметрів пропонованого обладнання. Культиватор КПГ-6 - яскравим зразком, приклад якісного підходу до формування фірмового асортименту.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор КПГ-6 причіпний (з гребінками і катками)

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка КПГ-6
Ширина захвату, м 6
Вага, кг 2700
Глибина обробки, см 4 -14
Необхідна потужність трактора, к.с. 120
Кількість робочих органів, шт 26
Вид агрегатування причіпний

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари