Велес-Агро Культиватор КПГ-14 Сучасне землеробство характеризується ефективним застосуванням технічних пристосувань. Відрізняється.. Product #: 041300200063 Regular price: 817 850 грн $ 817850 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор КПГ-14

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор КПГ-14

В наявності

817 850 грн
Цена действительна на 15.06.2018
Культиватор КПГ-14. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор КПГ-14

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка КПГ-14
Максимальна робоча швидкість, км/год 10
Максимальна продуктивність, га/час 15
Вид агрегатування причіпний
Кількість робочих органів, шт 67
Необхідна потужність трактора, к.с. 330
Ширина захвату, м 14
Вага, кг 6000
Глибина обробки, см 5-12

Опис Культиватор КПГ-14

Сучасне землеробство характеризується ефективним застосуванням технічних пристосувань. Відрізняється високою продуктивністю, рентабельністю, якістю сільськогосподарської продукції. Конструктивні розробки фірм-виробників забезпечують потреби великих і малих агрогосподарств. Дозволяють підібрати інструментарій, максимально відповідний умовам ведення господарської діяльності. Культиватор КПГ-14 - сучасна високоефективна конструктивно-технічна розробка українського підприємства. Застосовується для основної та передпосівної обробки сільськогосподарських угідь. Для догляду за паровими землями, для підготовки орних площ до посівних робіт. Характеризується міцною, функціональною та високопродуктивною конструкцією. Агрегатується з українськими і зарубіжними моделями колісної тракторної техніки.

           

Культиватор КПГ-14. Працездатність, опис і застосування

           

Культиватор КПГ-14 - високопродуктивний, широкозахватний сільськогосподарський агрегат. Застосовується для поверхневої обробки великих сільськогосподарських ділянок. Розрівнює поверхню оброблюваної площі. Розбиває і подрібнює утворені грудки і ущільнення. Переробляє рослинні залишки в мульчу. Перемішує їх із ґрунтом. Механічним способом знищує паростки бур'янових рослин. Дозволяє обходитися без хімічної обробки ґрунту.

           

Культиватор КПГ-14 - ефективно застосовується в умовах класичного і ресурсозберігаючого землеробства. Здійснює основний і передпосівний обробіток орних земель. Відкриває доступ волозі, повітрю і поживним речовинам. Може застосовуватися для закладення в ґрунт насіння сидеральних культур. Виконувати догляд за паровими сільськогосподарськими ділянками. Може застосовуватися для закладення в ґрунт сухих мінеральних і органічних добрив.

           

Культиватор КПГ-14 - характеризується міцною, надійною і функціональною конструкцією. Виконаний з високоякісних, сучасних, зносостійких матеріалів і комплектуючих. Відрізняється простотою обслуговування і експлуатації. Для роботи агрегатується з широким модельним рядом колісної тракторної техніки. Простий в транспортуванні. У транспортному режимі може переміщатися по магістралях загального призначення.

           

Культиватор КПГ-14. Функціональність і рентабельність. Технічний опис

           

Культиватор КПГ-14 - економічно ефективне конструктивне рішення для сучасного великого агрогосподарства. Забезпечує якісну ґрунтообробку великих сільськогосподарських територій. Виконує одночасно культивацію, боронування і вирівнювання катками. Застосування агрегату значно покращують сільськогосподарські параметри оброблюваних територій. Підвищують ефективність всього виробничого процесу.

 

Культиватор КПГ-14. Широкий асортимент високоефективного агротехнічного обладнання. ТОВ «Техніка і технології»

           

Культиватор КПГ-14 - ефективна модель сучасного ґрунтообробного обладнання. Характеризується високою продуктивністю, якістю та надійністю конструкції, простотою експлуатації та обслуговування. Дозволяє обробляти великі земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Підвищувати якість, продуктивність і рентабельність подальших робіт. ТОВ «Техніка і технології» - кращі пропозиції для сучасного агробізнесу. Широкий асортимент. Доступні ціни. Висока якість. Кваліфіковане обслуговування.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор КПГ-14

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка КПГ-14
Максимальна робоча швидкість, км/год 10
Максимальна продуктивність, га/час 15
Вид агрегатування причіпний
Кількість робочих органів, шт 67
Необхідна потужність трактора, к.с. 330
Ширина захвату, м 14
Вага, кг 6000
Глибина обробки, см 5-12

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари