Агротехкомплект Культиватор КГШ-8,4 Культиватор КГШ-8,4 (з пружинами)          Сучасне сільгоспвиробництво характеризується високо.. Product #: 041300200013 Regular price: 297 000 грн $ 297000 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор КГШ-8,4

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор КГШ-8,4

В наявності

297 000 грн
Цена действительна на 18.06.2018
Культиватор КГШ-8,4 з пружинами. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор КГШ-8,4

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Марка КГШ-8,4
Робоча ширина лапи, мм 310
Перекриття лап, мм 80
Довжина в робочому стані, мм 8000
Висота в робочому стані, мм 2300
Тип робочого органу Плоскорізна стрільчата лапа
Відстань між сусідніми робочими органами на рамі, мм 230
Просвіт під рамою, мм 700
Вид агрегатування Напівпричіпний
Продуктивність (не менше), га/год 6,7
Ширина захвату, м 8.4
Робоча швидкість, км/год 10
Вага, кг 3400
Глибина обробки, см 5-15
Необхідна потужність трактора, к.с. 170-200
Кількість робочих органів, шт 36

Опис Культиватор КГШ-8,4

Культиватор КГШ-8,4 (з пружинами)

        

Сучасне сільгоспвиробництво характеризується високою інтенсивністю процесів. Вимагає застосування сучасного функціонального обладнання. Від якості, надійності і практичності якого залежить ефективність виконуваних робіт. Ефективність сучасних сільськогосподарських процесів залежить від асортиментних можливостей, доступних аграрному господарству. Від якості та своєчасності сервісного обслуговування, пропонованого фірмою постачальником. ТОВ «Техніка і технології» - відоме українське торгове підприємство. Компанія, асортимент якої сформований за сприяння провідних виробників. Що складається з передових конструктивних і технічних розробок. Здатний задовольнити потреби представників малого і великого бізнесу. Культиватор КГШ-8,4 - зразок сучасних агротехнічних засобів. Ефективний інструмент для якісної ресурсозберігаючої обробки ґрунту.

        

Культиватор КГШ-8,4 (з пружинами). Якість і ефективність обладнання сучасної землеобробки. Робоча область і функціональність

        

Культиватор КГШ-8,4 - широкозахватна конструкція для сучасного сільського господарства. Застосовується для культивації ґрунту сільських районів. Використовується для підготовки ґрунту до внесення насіння і добрив. Застосовується для перемішування насіння і добрив з ґрунтом. Ефективна розробка для класичного або ресурсозберігаючого землеробства. Виконує розпушування поверхні на глибину 5 см - 15 см. Очищає орну площину від рослинності - бур'янів і стерні. Розбиває грудки і купи землі після обробки плугом. Вирівнює орний горизонт. Забезпечує необхідний рівень волого-і повітро-проникності землі. Що забезпечує насичення ґрунту поживними елементами.

        

Культиватор КГШ-8,4 - працює з діючими і паровими ділянками. Використовується великими аграрними підприємствами. Працює з потужною тракторною технікою. Виконує суцільну, широкозахватну обробку поверхні поля. Має кілька видів органів землеобробки. Кожен з яких розташовується в кілька рядів. Що забезпечує інтенсивність і якість землеобробки. Гарантує необхідний рівень розпушування та очищення поверхні від рослинних мас. Гарантує механічне знищення бур'янів. Дозволяє підготувати ґрунт до посіву по необробленій стерні.

        

Культиватор КГШ-8,4 (з пружинами). Практичність і економічність. Технічні якості

        

Культиватор КГШ-8,4 - високопродуктивний причіпний тракторний агрегат. Здатний працювати з великими аграрними площами. Здатний застосовуватися в умовах різної складності. (Кліматичних, економічних, технологічних). Відрізняється регульованими параметрами глибини землеобробки. Характеризується широкою конструкцією і оптимальною робочою швидкістю. Здатний обробляти великі ділянки при мінімальних витратах часу і ресурсів. Відрізняється високою якістю конструкції. Виконаний з надійних матеріалів. Що спрощує і здешевлює сервісні роботи.

        

Технічні характеристики:

        

• назва - культиватор;

• виробництво (країна) - Україна;

• модель - КГШ-8,4;

• виробництво (підприємство) - Агротехкомплект;

• максимальна швидкість роботи - 10 км / год;

• глибина обробки ґрунту - 5 см - 15 см;

• ширина конструктивного охоплення - 8,4 метрів;

• максимальна продуктивність - 8,4 га / год;

• робоче оснащення - плоскорізні стрілчасті лапи, пружинні гребінки;

• агрегатування - трактор, 170 л.с .;

• маса - 3400 кг;

• ширина лапи - 31 см.

        

Культиватор КГШ-8,4 (з пружинами). Великий вибір, кваліфіковане сервісне та консультативне обслуговування - ТОВ «Техніка і технології»

        

Культиватор КГШ-8,4 - обладнання для сучасного, ресурсозберігаючого землеробства. Ефективний в великих агрогосподарствах. Застосовується як додатковий інструмент класичної обробки ґрунту. Формує умови, оптимальні для вирощування культурних рослин.

        

ТОВ «Техніка і технології» - це класичні та новітні технічні засоби. Це найякісніші розробки для фірм з різною інтенсивністю процесів. Це вигідні умови обслуговування. Професіоналізм і кваліфікація консультаційних послуг. Культиватор КГШ-8,4 - приклад широти і ефективності асортиментного ряду. Зразок професійного, висококваліфікованого підходу до формування торгового ряду.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор КГШ-8,4

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Марка КГШ-8,4
Робоча ширина лапи, мм 310
Перекриття лап, мм 80
Довжина в робочому стані, мм 8000
Висота в робочому стані, мм 2300
Тип робочого органу Плоскорізна стрільчата лапа
Відстань між сусідніми робочими органами на рамі, мм 230
Просвіт під рамою, мм 700
Вид агрегатування Напівпричіпний
Продуктивність (не менше), га/год 6,7
Ширина захвату, м 8.4
Робоча швидкість, км/год 10
Вага, кг 3400
Глибина обробки, см 5-15
Необхідна потужність трактора, к.с. 170-200
Кількість робочих органів, шт 36

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари