AGROLAND Культиватор К-10 Культиватор К-10      Ефективність польових робіт в сучасних умовах вимагає застосування якісн.. Product #: 041300200090 Regular price: 926 100 грн $ 926100 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор К-10

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор К-10

Під замовлення

926 100 грн
Цена действительна на 22.07.2018
Культиватор К-10. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор К-10

Країна виробник Україна
Виробник AGROLAND
Марка К10
Вид агрегатування причіпний
Ширина захвату, м 13.4
Вага, кг 6300
Глибина обробки, см 15
Необхідна потужність трактора, к.с. 300
Кількість робочих органів, шт 75

Опис Культиватор К-10

Культиватор К-10

    

Ефективність польових робіт в сучасних умовах вимагає застосування якісного ґрунтообробного обладнання. Що забезпечить зниження витрат. Гарантує успішне конкурування з іншими агрофірмами. Дозволить випускати високоякісну, високорентабельну і конкурентоспроможну продукцію. Дозволить домагатися позитивних економічних результатів. Підвищить ефективність функціонування агрофірми на ринку сільськогосподарської продукції. Асортимент технічних засобів, що надається сучасному агропідприємству, широкий і якісний. Дозволяє підібрати обладнання, оптимальне в конкретних робочих умовах. Здатний задовольнити технічні потреби малих і великих агровиробництв. Забезпечує максимальний рівень автоматизації та механізації агровиробничих процесів. Культиватор К-10 - зразок високої функціональності, економічності і надійності сучасного агротехнічного асортименту. Високоякісний інструмент для землеобробки в умовах великого аграрного бізнесу.

    

Культиватор К-10. Висока продуктивність, функціональність і надійність інструменту сучасної обробки ґрунту. Робоча область і функціональний опис

    

Культиватор К-10 - високопродуктивна розробка сучасної української компаній. Виконує якісну, високоінтенсивну, багатофункціональну суцільну обробку сільськогосподарських ділянок. Ефективний при роботі з великими територіями. Характеризується широкозахватною конструкцією. Працює з технікою високої потужності. Оснащений декількома видами органів землеобробки. (Стрілчаста лапа, пружинна гребінка, важкий коток). Стрілчасті лапи розміщені в п'ять рядів. За ними йде кілька рядів пружинних гребінок і прикочуючі котки. Що створює умови для інтенсивного і багатофункціонального впливу на ґрунт. Дозволяє працювати з ділянками різного призначення - орними, паровими, кормовими. З різними фізико-хімічними параметрами ґрунту. (Вологість, щільність, питомий опір, механічні домішки і т.д.).

    

Культиватор К-10 - застосовується для проведення ранньовесняних, передпосівних і післяжнивних польових заходів. Спушує верхні шари ґрунту на 150 мм. Готує ґрунт до внесення посівного матеріалу і добрив. Перемішує поширений по поверхні матеріал з землею. Очищає ділянку від рослинності. (Вичісує стерню і бур'яни, з рівномірними розподілом їх по ділянці). Створює додатковий шар з земельно-рослинної суміші. Захищаючи ділянку від ерозії ґрунту. За допомогою котків частково ущільнює і вирівнює орний горизонт. Ефективно використовується сучасними агровиробництвами з енергоекономічним підходом до землеобробки.

    

Культиватор К-10. Економічність і конструктивність. Технічні якості. Великий вибір, високопрофесійне обслуговування - ТОВ «Техніка і технології»

    

Культиватор К-10 - високопродуктивна техніко-конструктивна розробка. Здійснює якісну обробку великих територій з мінімальними витратами часу, ресурсів, зусиль. Має високий конструктивний ресурс, що гарантує тривалу інтенсивну експлуатацію. (З невеликими витратами на сервісний догляд і ремонтне обслуговування). Здатний працювати в складних кліматичних умовах.

    

Технічні характеристики:

    

• назва - культиватор;    

• виробник (країна) - Україна;    

• виробник (підприємство) - AGROLAND;    

• модель - К-10;    

• ширина земельних робіт - 13400 мм;    

• глибина впливу на ґрунт - 150 мм;    

• робоче оснащення - стрілчасті лапи, прикочуючі котки, пружинні гребінки;        

• швидкість - 12 км / год;    

• продуктивність - 16 га / год;    

• маса - 6300 кг;    

• агрегатування - трактор, 300 к.с.

    

Культиватор К-10 - характерний зразок ефективності асортименту ТОВ «Техніка і технології». Високопродуктивне рішення для умов великого українського сільськогосподарського бізнесу. Розумне поєднання ціни, надійності і ефективності.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор К-10

Країна виробник Україна
Виробник AGROLAND
Марка К10
Вид агрегатування причіпний
Ширина захвату, м 13.4
Вага, кг 6300
Глибина обробки, см 15
Необхідна потужність трактора, к.с. 300
Кількість робочих органів, шт 75

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари