Культиватор КПГ-8 причіпний (комплектуется прицепками для борон) Культиватор КПГ-8 (з причіпками для борін, причіпний)          Ефективність робіт, виконува.. Product #: 041300100059 Regular price: 0 грн $ 0 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор КПГ-8 причіпний (комплектуется прицепками для борон)

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор  КПГ-8 причіпний  (комплектуется прицепками для борон)

В наявності

Культиватор КПГ-8 причіпний. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор КПГ-8 причіпний (комплектуется прицепками для борон)

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка КПГ-8
Вид агрегатування причіпний
Ширина захвату, м 8
Вага, кг 2510
Глибина обробки, см 5-12
Необхідна потужність трактора, к.с. 150
Кількість робочих органів, шт 32
Продуктивність, га/год 9,6

Опис Культиватор КПГ-8 причіпний (комплектуется прицепками для борон)

Культиватор КПГ-8

(з причіпками для борін, причіпний)

        

Ефективність робіт, виконуваних в рамках сучасного агровиробництва, залежить від функціональності інструменту, що залучається. Від його технічних і економічних параметрів. Від широти асортименту, пропонованого торговими і виробничими компаніями. Діапазон вибору, пропонований сучасному агровиробнику, забезпечує створення оптимальних робочих умов. Може задовольнити потреби в високоякісному обладнанні підприємств з різними обсягами робіт. Може гарантувати максимальну автоматизацію і механізацію виконуваних робіт. «Техніка і технології» - комерційна фірма з великим асортиментом сучасного аграрного обладнання. Пропонує сучасні техніко-конструктивні розробки для українського аграрного бізнесу. Характеризується великим асортиментним рядом, професійним консультативно-сервісним обслуговуванням. Асортимент компанії сформований з розробок відомих іноземних та українських виробників сільськогосподарської техніки. Культиватор КПГ-8 (з причіпкою для борін, причіпний) - приклад якості, пропонованого фірмою асортименту.

        

Культиватор КПГ-8 (з причіпкою для борін, причіпний). Високопродуктивне техніко-конструктивне рішення. Область застосування і функціональний опис

        

Культиватор КПГ-8 (з причіпкою для борін, причіпний) - широкозахватний аграрний інструмент. Застосовується для поверхневого суцільного обробітку великих земельних ділянок. Для проведення передпосівних польових заходів. Для виконання післяжнивних земельних робіт. Оснащений декількома типами робочих органів, що забезпечують інтенсивний вплив на орний горизонт. Розпушує ґрунт. Знищує смітну рослинність і стерню. Вирівнює орний горизонт.

        

Культиватор КПГ-8 (з причіпкою для борін, причіпний) - розробка з високою продуктивністю. Міцне, надійне конструктивне рішення. Застосовується для робіт на сільськогосподарських землях різного функціонального значення. На ділянках з різними хіміко-фізичними властивостями грунту. Конструктивно захищений від налипання землі і намотування рослинності. Що гарантує мінімально можливе навантаження на тягові машини. Забезпечує щадний, раціональний режим експлуатації сільськогосподарської техніки. Економить паливо, зусилля, час і т.д.

        

Культиватор КПГ-8 (з причіпкою для борін, причіпний). Економічність і технічність. Кращі торгові умови українському сільгоспвиробнику - ТОВ «Техніка і технології»

        

Культиватор КПГ-8 (з причіпкою для борін, причіпний) - ефективно застосовується великими агропідприємствами. Розрахований на роботу в різних умовах. Застосовується в якості основного або додаткового робочого інструмента. (В залежності від класичного або сучасного підходу до землеобробки).

        

Технічні характеристики:

 

• назва - культиватор;

• модель - КПГ-8 (причіпний, з причіпками для борін);

• виробництво - Велес-Агро, Україна;

• ширина конструктивного захоплення - 8000 мм;

• глибина культивування - 120 мм;

• робочі органи (стрілчасті лапи) - (32 од.);

• швидкість руху при проведенні культиваційних заходів - 12 км / год;

• швидкість проведення культиваційних заходів (продуктивність) - 9,6 га / год;

• маса агрегату - 2510 кг;

• вимоги до потужності техніки - 150 к.с.

        

Культиватор КПГ-8 (з причіпкою для борін, причіпний) - сучасний аграрний інструмент. Сконструйований для робіт в крупних сільськогосподарських підприємствах. «Техніка і технології» - сучасне торгове підприємство. Забезпечує українського сільгоспвиробника кращим аграрним обладнанням.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор КПГ-8 причіпний (комплектуется прицепками для борон)

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка КПГ-8
Вид агрегатування причіпний
Ширина захвату, м 8
Вага, кг 2510
Глибина обробки, см 5-12
Необхідна потужність трактора, к.с. 150
Кількість робочих органів, шт 32
Продуктивність, га/год 9,6

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари