Культиватор КПГ-8-02 причіпний (з гребінками і катками) Сучасна ґрунтообробка характеризується високою інтенсивністю експлуатації функціонального сільського.. Product #: 041300200060 Regular price: 0 грн $ 0 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор КПГ-8-02 причіпний (з гребінками і катками)

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор  КПГ-8-02 причіпний  (з гребінками і катками)

В наявності

Культиватор КПГ-8-02 причіпний. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор КПГ-8-02 причіпний (з гребінками і катками)

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка КПГ-8-02
Ширина захвату, м 8
Вага, кг 3160
Глибина обробки, см 4-14
Необхідна потужність трактора, к.с. 150
Кількість робочих органів, шт 32
Вид агрегатування причіпний

Опис Культиватор КПГ-8-02 причіпний (з гребінками і катками)

Сучасна ґрунтообробка характеризується високою інтенсивністю експлуатації функціонального сільськогосподарського обладнання. Пропонований фірмами-виробниками асортимент характеризується високою якістю, надійністю і рентабельністю. Розрахований на різні експлуатаційні умови. Дозволяє вибрати інструмент, максимально відповідний умовам ведення господарської діяльності. Забезпечує зниження виробничих витрат. Застосування сучасного високорентабельного ґрунтообробного обладнання знижує витрати часу, зусиль і ресурсів. Підвищує якісні і кількісні параметри майбутніх врожаїв. Культиватор КПГ-8-02 - високоефективний, широкозахватний ґрунтообробний агрегат. Застосовується для поверхневої обробки великих земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Агрегатується з українськими і зарубіжними моделями колісної тракторної техніки.

           

Культиватор КПГ-8-02. Працездатність, опис і застосування

           

Культиватор КПГ-8-02 - широкозахватний ґрунтообробний агрегат. Застосовується для поверхневої обробки великих земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Для догляду за паровими площами. Для підготовки орних земель до посівних робіт. Для закладення в ґрунт насіння сидеральних культур або мінеральних і органічних добрив. Характеризується високою продуктивністю. Оптимально поєднує широкий захват і високу робочу швидкість. Простий в транспортуванні. Транспортний режим моделі дозволяє переміщення по магістралях загального призначення. Характеризується високою якістю, міцністю і надійністю конструкції. Виконаний з сучасних, зносостійких матеріалів і комплектуючих. Робочі органи, вузли та деталі, характеризуються високою уніфікацією. Що максимально спрощує процес обслуговування і здешевлює виконання ремонтних робіт.

           

Культиватор КПГ-8-02 - конструктивно розрахований на виконання різних видів поверхневої обробки ґрунту. Вирівнює поверхню оброблюваної території. Розбиває і подрібнює утворені грудки і ущільнення. Знищує паростки бур'янових рослин. Переробляє і перемішує з ґрунтом рослинні залишки. Розпушує верхній шар ґрунту. Застосування агрегату покращує сільськогосподарські якості оброблюваної території. Збільшує її врожайність і продуктивність. Дана модель розрахована на ефективну експлуатацію в умовах великого аграрного господарства.

           

Культиватор КПГ-8-02. Функціональність і рентабельність. Технічний опис

           

Культиватор КПГ-8-02 - оптимальне поєднання продуктивності і рентабельності. Характеризується міцною, широкозахватною конструкцією з великою кількістю робочих органів. Розташовані в кілька рядів вони забезпечують одночасне культивування, боронування і коткування сільгосптериторій. Забезпечують найкращі умови для росту сільськогосподарських культур. Підвищують врожайність обробленої площі. Агрегат простий в обслуговуванні і експлуатації. Розрахований на тривалу, високоінтенсивну роботу.

 

Культиватор КПГ-8-02. Широкий асортимент високоефективного агротехнічного обладнання. ТОВ «Техніка і технології»

           

Культиватор КПГ-8-02 - високоефективна модель сільськогосподарського агрегату. Застосовується для обробки великих земельних ділянок. Характеризується міцною, функціональною, простою в експлуатації і обслуговуванні конструкцією. Розрахований на високу інтенсивність роботи. ТОВ «Техніка і технології» - кращий вибір сучасного сільськогосподарського інвентарю. Широкий асортимент. Доступні ціни. Кваліфіковане обслуговування.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор КПГ-8-02 причіпний (з гребінками і катками)

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка КПГ-8-02
Ширина захвату, м 8
Вага, кг 3160
Глибина обробки, см 4-14
Необхідна потужність трактора, к.с. 150
Кількість робочих органів, шт 32
Вид агрегатування причіпний

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари