Уманьферммаш Коток КЗК-6.04 Коток КЗК-6.04          Виробничі та економічні можливості сучасного сільського господарства з.. Product #: 05004003000481 Regular price: 177 600 грн $ 177600 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Коток КЗК-6.04

Виробники

Швидкий перехід

Коток КЗК-6.04

В наявності

177 600 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Коток КЗК-6.04. 74 моделі котків в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Коток КЗК-6.04

Країна виробник Україна
Виробник Уманьферммаш
Марка КЗК-6.04
Вид агрегатування Напівпричіпний
Ширина захвату, м 6
Вага, кг 3350
Робоча швидкість, км/год 10
Продуктивність, га/год 6
Агрегатується з тракторами (к.с.) 60

Опис Коток КЗК-6.04

Коток КЗК-6.04

        

Виробничі та економічні можливості сучасного сільського господарства залежать від характеристик використовуваного інструменту. Від його технічних і функціональних властивостей. Від широти, доступності технічного асортименту, пропонованого компаніями, розробниками і постачальниками сільськогосподарської техніки. Високофункціональний, практичний і економічний інструмент - фундамент сучасного, конкурентоспроможного агровиробництва. Сучасне агровиробництво включає безліч процесів, різної інтенсивності, продуктивності і економічності. Безпосередньо залежить від здатності виконувати безліч агровиробничих робіт. Від конструктивного розрахунку на вирішення завдань, що стоять перед сільськогосподарським бізнесом в наш час. ТОВ «Техніка і технології» - сучасне підприємство з найкращим торговим асортиментом. Торгова компанія з великим переліком обладнання для малого та великого аграрного бізнесу. Коток КЗК-6.04 - простий, функціональний і енергономічний інструмент поверхневої обробки ґрунту.

        

Напівпричіпний коток КЗК-6.04. Висока якість розробок для поверхневої обробки земельних ділянок. Експлуатаційний опис

               

Коток напівпричіпний КЗК-6.04 - використовується для додаткової поверхневої обробки ґрунту сільськогосподарських територій. Конструктивне рішення, з шириною захвату - 6 метрів. Простий, зручний і ефективний у застосуванні, обслуговуванні та ремонті. Працює з технікою, номінальною потужністю від 60 к.с. і більше. Виконує інтенсивне розпушування, вирівнювання, ущільнення верхнього шару землі. Доцільний як інструмент додаткової ґрунтообробки. Покращує характеристики орних та інших польових заходів. Проводить роботи в комплексі передпосівного і післяпосівного сільськогосподарських процесів.

      

Коток гідрофікований КЗК-6.04 - характеризується максимально простим і продуманим матеріально-технічним виконанням. Залучається до польових робіт в умовах різних технологій землеробства. В рамках класичного і ресурсозберігаючого рослинництва. Конструктивно вирішено питання транспортування агрегату до місця роботи і від дільниці до дільниці. Високий техніко-конструктивний ресурс гарантує тривалість і інтенсивність експлуатації інструменту.

        

Коток КЗК-6.04 - забезпечує якісне коткування, вирівнювання, ущільнення орного горизонту. Покращує його аграрні і експлуатаційні характеристики. Працює з великими і середніми земельними ділянками. Характеризується високою енергоекономічністю. Вимагає підключення до тракторів з невисокою потужністю двигуна. Швидкість виконання робіт складає до 6 гектар за годину.

                         

Коток КЗК-6.04. Продуктивність і економічність: конструктивні і функціональні параметри. ТОВ «Техніка і технології»

        

Гідрофікований коток КЗК-6.04 - робочий інструмент сучасного землеробства. Застосовується для поверхневої обробки ґрунту великих аграрних ділянок. Ефективний в комплексі заходів по передпосівній та  післяпосівній обробці поверхні ґрунту. Використовується після плуга, борони, культиватора і безлічі інших сільськогосподарських агрегатів. Робота котка підвищує якість експлуатаційних і аграрних характеристик земельних ділянок.

        

Технічні характеристики:

        

• найменування - коток напівпричіпний КЗК-6.04;

        

• виробництво - Уманьферммаш (Україна);

        

• робоча швидкість (максимальна) - 10 км / год;

        

• конструктивний захват - 6 м;

                  

• продуктивність - 6 га / год;

        

• маса - 3350 кг;

        

• перехід з робочого режиму в транспортний - за допомогою гідравлічної системи трактора;

        

• агрегатування - трактора від 60 к.с.

        

Причіпний коток КЗК-6.04 - функціональна пропозиція для сучасного рослинництва. Якісний, надійний та енергономічні сільськогосподарський агрегат. ТОВ «Техніка і технології» - зразок професійного ставлення до потреб сучасного сільського господарства. Якісні вузькопрофільні і багатофункціональні розробки. Великий перелік агрегатів, механізмів, запчастин, комплектуючих, витратних матеріалів. Оснащення українського агровиробника кращими, новітніми та традиційними, технічними рішеннями.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Коток КЗК-6.04

Країна виробник Україна
Виробник Уманьферммаш
Марка КЗК-6.04
Вид агрегатування Напівпричіпний
Ширина захвату, м 6
Вага, кг 3350
Робоча швидкість, км/год 10
Продуктивність, га/год 6
Агрегатується з тракторами (к.с.) 60

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари