Поверніть 25% від вартості придбаної Вами с/г техніки і обладнання

 

Отримайте 25% компенсації при покупці нової техніки вітчизняного виробництва. Запрошуємо скористатися програмою отримання часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання українського виробництва у 2018 році. Програма затверджена постановою Кабінету міністрів України №130 від 01 березня 2018 року.

У 2018 році обсяг державної підтримки складає 925 млн. грн., а розмір компенсації складає вже 25% від вартості придбаної техніки. Програма підтримки на 2018 рік була затверджена на засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 07 лютого 2018 року.

Перелік вітчизняної техніки та обладнання для АПК на яку надається компенсація включає 60 українських заводів-виробників, а це майже 2000 одиниць.

Примітка. Учасник програми (сільгосптоваровиробник) не повинен бути банкрутом; не перебувати на стадії ліквідації; не мати відкритої  справи про банкрутство; не мати прострочену більше ніж за 6 місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

У разі встановлення контролюючими органами факту незаконного отримання бюджетних коштів  в рамках програми, такі кошти протягом місяця повертаються до державного бюджету та часткова компенсація вартості техніки та обладнання не надається протягом трьох років від дати виявлення такого порушення.

Техніка та обладнання, придбані з частковою компенсацією вартості, протягом трьох років мають використовуватись за призначенням та не підлягають відчуженню. У разі відчуження такої техніки та обладнання сільськогосподарський товаровиробник повертає отримані бюджетні кошти і позбавляється протягом трьох років права на отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання.

Залишились питання!? Зателефонуйте нам і спеціалісти компанії Техніка і технології проконсультують Вас. "Наші контакти"

 

Залишити коментар


Швидкий перехід