Компанія Техніка і технології взяла участь у виставці "АГРО-2017"

Компанія «Техніка і технології» прийняла участь у міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017», що проходила з 7 по 10 червня 2017 року у місті Києві і являється однією з найбільших та найяскравіших подій в агропромисловому комплексі України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наша компанія представила передові розробки та інновації, що націлені на вирішення однієї із найважливіших задач у світі сільського господарства – підвищення продуктивності. Кожен відвідувач виставки та гість стенду «Техніка і технології» мав можливість познайомитися з найкращими технічними рішеннями для агропромислового комплексу, такими як:  інноваційні композитні робочі органи Tekrone, сучасні оборотні плуги Alpler (Турречина), надійні фронтальні навантажувачі HYDROMETAL (Польща), передові мульчувачі Tehnos (Словенія) та TIERRE (Італія), найефективніші дискові борони Kobalt MAX Strong (Польща)оприскувачізаправні станціїсистеми контролю виливусистеми контролю висіву та багато іншого.

  

      Окрім того «Техніка і технології» презентувала унікальні розробки власного виробництва, які продуктивно вирішують масу задач та підіймають ефективність їх виконання на новий рівень, до них належать: бульдозер фронтальний ВТН-2500-80.2 МЮ «ПОМАГАЙ» та універсальний бульдозер тильний ВТН-2500-80.3 МЮ «ПОМАГАЙ», пристрій для переміщення вантажів та приставка для пристрою з переміщення вантажів. 

 

    

Також ми втілили в життя те, що раніше здавалося неможливим – 4-х корпусний плуг для тракторів МТЗ-80, МТЗ-82, що вже пройшов випробування та довів свою ефективність.

 

 

 

 

 

 

 

 

Всіх, хто завітав до нашого стенду зустрічала професійна команда спеціалістів «Техніка і технології», які з особливою увагою підходили до питань кожної окремої людини. Всі отримали якісну кваліфіковану консультацію та відповіді на питання, що виникли при знайомстві з технікою та обладнанням.

Увагу та інтерес аграріїв прикувала до себе дискова борона європейського виробництва Kobalt MAX Strong. Беззаперечна перевага цього агрегату – регулювання кута атаки від 0 до 25 градусів.

 

 

 

 

 

 

 

  

Дякуємо всім хто відвідав наш стенд на виставці та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей! Завжди будемо раді бачити Вас в гостях!

 

         

 

Залишити коментар


Швидкий перехід