Компанія "Техніка і технології" прийняла участь у міжнародному аграрному форумі AGROPORT West Lviv 2017

   27-29 квітня 2017 року компанія «Техніка і технології» прийняла участь у одному з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі - AGROPORT West Lviv 2017, що відбувся у Львові. Вже традиційно місцем проведення Міжнародного форуму з розвитку фермерства AGROPORT є термінали, виставкові площі і аеродромні перегони аеропорту Львова. Форум проводився за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації.

     В аграрній галузі виставки та форуми завжди займають особливе, важливе місце. Адже саме на таких заходах аграрії України та інших країн можуть познайомитись з досягненнями науки і техніки у своїй галузі, дізнатися про інноваційні технології та досягнення у агропромисловому комплексі, обговорити найбільш актуальні питання, поспілкуватися з колегами та знайомими і просто приємно провести  час.

   Компанія «Техніка і технології» завжди намагається приймати участь у таких заходах. Ми прагнемо всі процеси, які відбуваються навколо нас, поліпшити і вдосконалити. Як і Ви, ми в житті досягаємо успіху завдяки своїй цілеспрямованості, наполегливості, знанням і щоденній праці. Нам завжди є що розказати та чим поділитися з нашими клієнтами, партнерами і всіма тими людьми, що присвятили своє життя тяжкій але надважливій справі.

   На виставковому стенді ТОВ «Техніка і технології» відвідувачів виставки зустрічала команда висококваліфікованих спеціалістів, що добре знають свою справу. Кожен, хто завітав на стенд отримав теплий прийом, щирі посмішки та професійну консультацію по всім питанням, що його цікавили. Окрім цього, всі гості виставки мали можливість познайомитися з інноваційними технічними рішеннями і сучасною технікою, яку підготувала і привезла у Львів «Техніка і технології», а саме: композитні робочі органи до плугів та культиваторів Tekrone, сисеми контролю точного виливу обприскувачів, мобільні заправні станції, функціональні європейські агронавігатори, насоси, безпечні розтарювачі BigBag та ін.

   Відкрив міжнародний форум міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, який у своїй промові зазначив: «Впевнений, що участь аграріїв у міжнародних форумах є однією з можливостей розвинути свій виробничий потенціал, встановити нові ділові контакти». Під час форуму міністр поспілкувався з представниками компанії «Техніка і технології» та обговорили необхідність розробки та впровадження інноваційних техніки і технічних рішень, а також надзвичайно важливе питання, якому «Техніка і технології» приділяє особливу увагу – соціальні проекти. Наразі компанія має такі проекти, як: 4-и Всеукраїнські конкурси для дітей, програма «Виховання послідовників справи і свідомих кадрів», власне видання розмальовок та коміксів для дітей на аграрну тематику.

   Завдяки соціальним проектам вдається спілкуватися з дітьми на серйозні дорослі теми зрозумілою дитині мовою. Така форма спілкування з юними даруваннями дозволяє виховувати в дітях любов до аграрного справі, прищеплює відповідальність, допомагає розкрити і підтримувати їх таланти, а для деяких навіть визначити майбутню професію. Тому, соціальні проекти для нас одне з пріоритетних справ, адже діти - майбутнє нашої країни, наша опора і мета життя.

   Програма форуму була насиченою, відвідувачі обговорювали важливі для аграрної галузі питання на форумах та з великою зацікавленістю знайомились зі стендом та представленою компанією «Техніка і технології» агротехнікою.

   Також форум відвідав і перший віце-прем'єр-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. Його графік був надзвичайно щільний, але він знайшов декілька хвилин для спілкування з директором департаменту  корпоративного управління компанії «Техніка і технології» Павлом Бєцою.

   «Вважаю що подібні зустрічі необхідні для розвитку будь-якої компанії. Для «Техніки і технології» важливо дивитися на розвиток компанії під різними кутами, та спілкуватися не тільки з представниками агропромислового комплексу, а й з професіоналами на найвищому рівні інших направлень». зазначив Павло Бєца.

В розмові Степан Кубів високо оцінив соціальні проекти та цілі і прагнення компанії «Техніка і технології».

ТОВ "Техніка і технології" йде в ногу з часом, а часто і взагалі робить крок попереду. Ми розробляємо і впроваджуємо техніку і технічні рішення та хочемо поділитися своїми напрацюваннями з Вами. До нових зустрічей!

Будемо раді бачити Вас, телефонуйте та заїжджайте до нас в гості!

Коментарі

Створено 2017-08-06 21:57:39 Опубліковано MatthewChuck Посилання на коментар
Анечка, восхитительная, с днем рождения! И пускай великолепная осень награждает ценным золотом счастья, вдохновляющая весна - чудом нереального возрождения, пышная зима - нежностью волшебной любви и долгожданное лето - невероятной жарой удивительной страсти!

Залишити коментар


Швидкий перехід