Комбайни

Комбайн - це універсальний технічний комплекс, який може одночасно виконувати кілька функцій.

Вперше такий вид сільськогосподарської техніки з'явився в Сполучених Штатах Америки в 1828 р Однак цей екземпляр був тільки винайдений, але не побудований. Хоча задум вважається дуже гідним для того часу: така машина повинна була зрізати колосся, молотити зерно і очищати його від лушпиння.

 

Сучасні комбайни, звичайно ж, багато чим завдячуємо своїм недосконалим попередникам. Однак при вигляді їх сьогодні складно повірити, що колись вони мали такий далекий від досконалості вид. Рівень комфорту, який сьогодні надано пілотам-комбайнерам - один з аспектів в новаторських досягненнях сфери комбайнобудування.

Такі відомі на сьогоднішній день машини, як, наприклад, комбайни джон дир, крім виняткової реалізації функції по обробці зерна мають ще довгий список достоїнств, які сприяють максимальної продуктивності в найкомфортніших для пілота-комбайнера умовах. В першу чергу це міцна конструкція, велика місткість бункера для зерна, вирівнювання на схилах, швидкісна розвантаження. Управління комбайнами джон дир проводиться легко і зручно за рахунок кольорового монітора всередині кабіни, який дозволяє налагоджувати комунікацію з окремими системами машини. До численних достоїнств сучасного комбайна відноситься комфортабельне облаштування кабіни:

      • підвищена шумоізоляція;

      • потужна система охолодження;

      • прозорі стінки для кращого огляду.

Різні фірми-виробники пропонують комбайни високої якості, проте між ними є деякі відмінності.

Компанія "Техніка і технологи пропонує широкий вибір комбайнів в Укараїні, більше 47 моделей комбайнів різних напрямків: зернозбиральні комбайни, кормозбиральні комбайни, рисові комбайни, агрегати для збирання буряків і картоплі. Ми пропонуємо високу якість, гарантію, доставку по Україні, власну сервісну службу в 17 філіях. Ви можете придбати будь-який комбайн з широко асортименту за вигідними цінами.