Італійські розпилювачі Geoline RS-110 (щілинний, пластик)

Італійські розпилювачі Geoline RS-110

(щілинний, пластик)

           

Ефективність здійснення захисної обробки позитивно відбивається на якості і кількості отримуваної продукції. Забезпечує високу ефективність виробництва сільськогосподарської продукції. Гарантує високу економічну складову аграрного бізнесу. Серед чинників, що забезпечують її ефективність, виступає можливість швидкої заміни витратних деталей. Розпилювач Geoline RS-110 – запасна деталь сільськогосподарських обприскувачів. Має високу універсальність. Є сумісним із різноманітними моделями обприскувачів, різних країн виробництва.

           

Розпилювачі Geoline RS-110 для обприскувачів. Опис. Функціональність. Ефективність використання

           

Розпилювач Geoline RS-110 – замінна деталь італьського виробництва. Застосовується для ефективного внесення хімічного розчину при здійснення захисної обробки. Забезпечує рівномірну подачу робочої рідини до рослин. Зводить до мінімуму можливість нанесення шкоди рослинам. Оптимізує вплив на оточуюче середовище. Здатний працювати із різноманітними хімічними сполуками. У тому числі і агресивними. Розшаровує струмінь робочої рідини на дрібні краплині, насичені повітрям. Розпилювач даної моделі здатний працювати з гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами.

           

Щілинний розпилювач Geoline RS-110 – ефективно вносить засоби захисту та регулятори росту. Рідина для обробки рівномірно розподіляється на всю площу. Тим самим забезпечується висока проникність робочої речовини. Підвищується якість обробки. Зменшуються витрати рідини. Оптимальне рішення для роботи при сприятливих погодних умовах. При повітрі не більше 3-4м/с, та вологості до 60%. Щілинні розпилювачі не рекомендується застосовувати при несприятливих погодних умовах. У такому разі підвищується ризик знесення та дрейфу краплин.

           

Розпилювач Geoline RS-110 виконаний з пластику. Таке конструктивне рішення робить його придатним для роботи з їдкими речовинами. Забезпечує високий конструктивний ресурс та довгостроковість експлуатації. Розпилювач легко замінюється, його монтаж не займає багато часу. Передбачено модифікації різноманітних калібрів: 01, 015, 02, 025, 03, 04, 05, 06, 08, 10, 15, 20. Це дозволяє підібрати модель, що максимально відповідає умовам здійснення захисної обробки. Виду оброблюваних рослин, необхідному тиску, інтенсивності струменю, площі обробки, тощо. Щілинні розпилювачі – економічно вигідне придбання. Мають невисоку собівартість. Розраховані на високу інтенсивність експлуатації.  

           

Технічні характеристики:

           

·        назва – розпилювач Geoline;

·        модель – RS-110;

·        країна виробник – Італія;

·        підприємство виробник – Tecomec;

·        тип – щілинний;

·        матеріал – пластик;

·        кут розпилення – 110̊ ;

·        діаметр отвору – 01, 015, 02, 025, 03, 04, 05, 06, 08, 10,15, 20;

·        застосування – гербіциди, інсектициди, фунгіциди;

·        здатний працювати при вітрі – до 3-4м/с.

           

Розпилювачі Geoline RS-110. Умови придбання запасних деталей до обприскувачів в ТОВ «Техніка і технології»

           

Яким би якісним не був розпилювач, він має обмежений конструктивний ресурс. Потребує своєчасної заміни. Такий підхід до здійснення захисної обробки забезпечує її високу ефективність і якість.   Купити запасні розпилювачі Geoline RS-110 можна в ТОВ «Техніка і технології». Наша фірма пропонує вигідні умови придбання та обслуговування. Якісні розробки для оптимізації аграрного бізнесу. Широкий модельний ряд товарів. Наші консультанти проведуть грамотне професійне консультування. Врахують індивідуальні потреби окремого клієнта.

 

 

Залишити коментар


Швидкий перехід