Поїздка українських аграріїв на виставку AGRITECHNIKA 2015 в Ганновер

День 1 – на старті до Європи

 

Аеропорт Борисполя. На циферблаті годинника 9.25 і наша подорож до Європи починається!

Відправна точка в календарі – 11.11.2015.

Маршрут на карті: Київ – Берлін – Гамбург – Зольтау – Ганновер – Вольфсбург – Амстердам – Брюссель - Київ

 

Берлінський «ґутен морген» зустрічає нас по-німецькому похмурим затишком, а зручний автобус везе через смарагдові поля та луки до чарівного «ґутен абенда» в Гамбурзі.

Першим об’єктом захоплення для всіх учасників подорожі стають, звісно ж, ДОРОГИ! Це німецьке диво вражає кожного українського туриста при зустрічі з ним. А ще неймовірна панорама за вікном: акуратні вулички, охайні будинки та соковита зелень полів, яка під сірим небом, здається, виконує роль підсвітки уздовж автобана. Просто неможливо втриматися, щоб не поклацати фотоапаратом хоча б з вікна автобусу.

 

 

 

 

 

 

 

Гамбург зустрів нас чаруванням передріздвяних клопотів. Невеличка екскурсія вечірнім містом стала такою собі інтригою. Передсвятковий Гамбург кокетливо натякав про те, в яку казку потраплять усі ті, хто повернуться до нього в гості за тиждень-другий.

 

Зморені, але щасливі, ми добралися до свого готелю в Зольтау. Там нас чекала смачна вечеря та приємне спілкування…

 

День 2 – поїздка в Ганновер на виставку AGRITECHNIKA 2015

Враження на вході до виставки: МАСШТАБИ ВРАЖАЮТЬ!

Враження на виході: МАСШТАБИ ВРАЖАЮТЬ!

Це не просто величезна кількість павільйонів, стендів, представництв та відвідувачів, а ціле виставкове містечко зі своєю картою, маршрутами та навіть правилами дорожнього руху.

52 країни і більше, ніж 2 900 експонатів! Це рекорд навіть для Ганноверу!

Цьогорічна AGRITECHNIKA затягнула нас у свій власний просторово-часовий вимір, де години, здавалося, набувають швидкоплинності секунд!

 

 

 

 

 

 

День 3 – завод Volkswagen поповнює нашу скарбницю вражень

 

 

 

Прогулянка павільйонами концерну викликала неоднозначні враження в учасників нашої групи.

Досвідчені автолюбителі в очікуваннях більшої кількості новинок були дещо розчаровані та змогли тільки ще раз ствердитися у власній компетенції.

А от для гостей не розбалуваних усе було в новинку. Це стосується навіть не в першу чергу представлених моделей, а скоріше самого підходу в їх подачі.

Кожен павільйон, облаштований за тонко продуманою концепцію, пропонував усім відвідувачам зануритися в особливу атмосферу. Інноваційні підходи в ландшафтному дизайні, дизайні інтер’єру та архітектури просто підкорили гармонійною креативністю та різноманітністю дизайнерських прийомів.

 

 

 

 

День 4 – прямуємо до Амстердама з зупинкою у Вінтерфельді

 

 

Цього дня українські аграрії мали можливість відвідати невеличке німецьке підприємство, яке спеціалізується на ремонті с/г техніки. До його складу входять 3 відділи: ремонтна майстерня, відділ запчастин та відділ з продажу. На підприємстві працюють всього 22 співробітники.

Після короткого ознайомлення усі присутні могли задати будь-які питання, порівнюючи власний досвід роботи на техніці з тим, як це відбувається в Німеччині. Зокрема:

  • Які трактори найчастіше потрапляють до їхньої майстерні?
  • Яка приблизна ціна на ремонт?
  • Яка техніка більш надійна та якісна? (1,2,3,4 місце на прикладі декількох марок)

а також багато інших питань технологічного характеру.

Особливе здивування викликало те, що при купівлі техніки німецькі аграрії не можуть розраховувати на державну підтримку. Разом із цим багато банків надають фінансування на придбання сільськогосподарської техніки. Наприклад, на купівлю трактора Fendt дають процентну ставку – 0,5% річних з терміном на 3-4 роки!!! Звісно, це прикро шокувало українських підприємців, коли вони порівняли названу цифру з умовами кредитування на Батьківщині…

 

 

 

Питань хотілося задати ще безліч, але треба було рухатися далі. На нас чекав Амстердам!

 

 

День 5 – парасолькова хода екстравагантними вулицями Голландського міста

Якщо прогулянка під парасолькою по Амстердаму – це неземна романтика, значить наше знайомство з цим містом отримало найвищий бал за своєю романтичністю.

Правда, не обійшлося без екстравагантного вітру, який постійно намагався зробити з найтендітніших леді нашого колективу літаючих на парасолях Мері Поппінс.

Чарівна екскурсовод з абсолютно амстердамською харизмою з невгаваючим ентузіазмом закохувала нас у місто попри незручності цієї, як ми вже визначили, «романтичної» погоди.

 

  

 

Амстердам дійсно ВРАЖАЄ!

 

ВРАЖАЄ багатством архітектури!

 

ВРАЖАЄ способом життя на двох колесах! На велосипеді БУДЬ-ХТО, БУДЬ-КУДИ і в БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ!

 

 

 

ВРАЖАЄ контрастами!

Наприклад, прогулюючись кварталом червоних ліхтарів, де жриці кохання легально пропонують свої послуги прямо з вітрин, можна побачити стару церкву…

 

І звісно ж ВРАЖАЄ каналами!

Здається, ніби вони з’явилися в Амстердамі лише для того, щоб його архітектурне багатство мало змогу красуватися в люстерках водяної гладі.

 

День 6 – прямуємо до Брюсселя

Брюссель став справжнім десертом нашої подорожі зі славнозвісними бельгійськими вафлями та бельгійським шоколадом.

Та перш, ніж спробувати це місто на смак, ми завітали до, мабуть, найбільш визначного місця Брюсселю – до Європарламенту.

 

Брюссель – завершальний етап нашої подорожі. Тому втома не стала на заваді і в свою останню ніч у Європі ми повністю віддалися насолоді цим дійсно НАДЗВИЧАЙНИМ МІСТОМ!

 

 

 

 

Залишити коментар


Швидкий перехід