Гноєзбиральний транспортер (скреперний)

Гноєзбиральний транспортер

(скреперний)

        

Якість сучасного тваринницького бізнесу ґрунтується на інтенсивній експлуатації новітніх конструктивно-технічних розробок. Діапазон вибору, пропонований підприємствами-виробниками агроінструментарія, характеризується якістю і універсальністю. Розрахований на ефективну роботу в різних експлуатаційних умовах. Здатний вирішувати широкий перелік завдань і виконувати великий список робіт. Забезпечує підвищення якості та зниження собівартості виконуваних процесів. Гноєзбиральний транспортер (скреперний) - високопродуктивне конструктивне рішення відомого українського підприємства «Ферммаш». Забезпечує створення оптимальних умов для вирощування великих сільськогосподарських тварин. Максимально механізує, автоматизує процес догляду за великими тваринами, що містяться в одному приміщенні. Знижує витрати часу і зусиль на виконання ряду виробничих процесів. Характеризується міцним конструктивним рішенням. Не потребує дорогого обслуговування і ремонту.

        

Гноєзбиральний транспортер (скреперний). Якість, рентабельність і функціональність конструктивної розробки українського підприємства «Ферммаш». Експлуатаційний опис: параметри і застосування

       

Гноєзбиральний транспортер (скреперний) - ефективна розробка для сучасних великих тваринницьких господарств. Забезпечує оперативне очищення приміщення, в якому розміщені вирощувані тварини, від гною. Виконує збір гною різної консистенції. Зібраний гній вивантажується в транспортний засіб. Весь цикл обробки приміщення виконується з мінімальною участю людини. Транспортер характеризується максимально простим і ефективним конструктивним рішенням. Забезпечує повністю автономне, без участі людини, очищення гнойових каналів. Подає зібраний гній на похилу конструкцію. Похилий транспортер вивантажує зібраний гній в транспортний засіб.

        

Гноєзбиральний транспортер (скреперний) - простий в техобслуговуванні і ремонті. Конструктивно розрахований на багаторічну високоінтенсивну експлуатацію з мінімальними додатковими капіталовкладеннями. Характеризується енергозберігаючим, безпечним для тварин, конструктивним рішенням. Дозволяє підтримувати оптимальні умови утримання тварин. Знижує участь людини в трудомістому процесі підтримки санітарно-гігієнічних умов до мінімуму.

        

Гноєзбиральний транспортер (скреперний). Економічна ефективність і практичність розробок українського підприємства «Ферммаш». Технічні характеристики. ТОВ «Техніка і технології» - найкращі умови придбання тваринницького обладнання в Україні

        

Гноєзбиральний транспортер (скреперний) - економічно вигідна пропозиція сучасним тваринницьким фермам. Асортимент, пропонований українською фірмою «Ферммаш» - широкий і різноманітний. Здатний задовольнити потреби великих і середніх тваринницьких господарств. Характеризується якістю конструкції, простотою застосування, невибагливістю до умов експлуатації. Виконано із якісних, розрахованих на механічні навантаження, роботу в несприятливих умовах, матеріалів.

        

Технічний опис:

        

• найменування - гноєзбиральний транспортер (скреперний);

• виробництво - Україна;

• виробник - Ферммаш;

• довжина контуру - до 300 м;

• швидкість руху скрепера - 4 м / хвилину;

• ширина очищаємого каналу - від 1000 мм до 4500 мм;

• глибина очищувального каналу - 200мм-250мм;

• потужність двигуна - 0,55кВт - 0,75 кВт;

• маса - 1500кг.

        

Гноєзбиральний транспортер (скреперний) - якість і практичність конструктивного рішення. Ефективна пропозиція для сучасного тваринництва. ТОВ «Техніка і технології» - найкращі умови придбання тваринницького обладнання в Україні. Високі стандарти якості при розумній ціні. Великий вибір розробок від відомих українських і закордонних підприємств.

 

Залишити коментар






Швидкий перехід