Велес-Агро Гідравлічна стріла тракторна ГСТ - 1000 "Діапазон" Гідравлічна стріла тракторна модифікована ГСТм - 1000 «Діапазон»          Широкий вибір робочо.. Product #: ГСТ-1000 Regular price: 173 250 грн $ 173250 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Гідравлічна стріла тракторна ГСТ - 1000 "Діапазон"

Швидкий перехід

Гідравлічна стріла тракторна ГСТ - 1000 "Діапазон"

В наявності

173 250 грн
Цена действительна на 18.06.2018
Гідравлічна стріла тракторна ГСТ - 1000 Діапазон. Крани-маніпулятори в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Гідравлічна стріла тракторна ГСТ - 1000 "Діапазон"

Країна виробник Україна
Виробник Велес Агро
Марка ГСТ - 1000
Вага, кг 995
Ширина, мм 1900,0
Довжина, мм 1574
Максимальна висота підйому до гака, м 6,5
Висота в транспортному положені, мм 3150
Вантажопідйомність на Min. вильоті стріли, кг 1500
Вантажопідйомність на Max. вильоті стріли, кг 1500
Грузоподъемность, кг 1000
Агрегатується з тракторами МТЗ, ЮМЗ, Т-150 і т.д.

Опис Гідравлічна стріла тракторна ГСТ - 1000 "Діапазон"

Гідравлічна стріла тракторна модифікована ГСТм - 1000 «Діапазон»

        

Широкий вибір робочого інструмента - основа ефективності господарських і виробничих заходів. Асортимент рішень, доступний сучасному бізнесу, гарантує якість виконуваних робіт. (Підвищує рівень їх економічності і продуктивності). Формує необхідні для роботи умови. Допомагає знаходити правильний підхід до вирішення завдань високої складності. Асортимент торгової фірми «Техніка і технології» практичний, надійний і різноманітний. Враховує особливості і потреби багатьох виробничих і господарських підприємств. Гідравлічна стріла ГСТм -1000 «Діапазон» - багатофункціональний агрегат. Працює з широким модельним рядом універсальної колісної тракторної техніки.

        

Гідравлічна стріла ГСТм -1000 «Діапазон» (тракторна, модифікована). Приклад практичності, надійності і доцільності сучасного тракторного обладнання. Функціонально-експлуатаційні характеристики

        

Гідравлічна стріла ГСТм -1000 «Діапазон» - використовується в сільськогосподарській, комунальній, будівельній, торговельній складській галузях. Виконує навантаження, розвантаження, переміщення, складування вантажів з різними характеристиками. (В тому числі і упакованих в мішки Big-Bag). Характеризується високою вантажопідйомністю - 1500 кг. Здатна ефективно застосовуватися в стаціонарних та польових умовах. Власна маса - 1035 кг. Доукомплектовується спеціальним обладнанням та може виконувати безліч інших робіт. Може оснащуватися різноманітними захватами, ковшами, бункерами, іншим робочим обладнанням.

      

Гідравлічна стріла ГСТм -1000 «Діапазон» - характеризується міцною, багатофункціональною конструкцією. Залучається до вантажно-розвантажувальних робіт. Здатна виконувати великий перелік господарських, виробничих, аграрних, комунальних операцій. Підключається до гідравлічної системи трактора. Розрахована на великі механічні навантаження. Здатна піднімати вантаж на висоту до 6,5 метрів (відстань до гака). Оснащується екскаваторним ковшем та виконує земельні роботи.

        

Гідравлічна стріла ГСТм -1000 «Діапазон» (тракторна, модифікована). Економічно ефективна, практична розробка. Конструктивні і технічні особливості. ТОВ «Техніка і технології»

        

Гідравлічна стріла ГСТм -1000 «Діапазон» - конструктивно якісна, багатофункціональна пропозиція українського виробничого підприємства. Використовується для роботи з різними вантажами. Для виконання широкого переліку господарських і виробничих операцій. Агрегатується великою кількістю додатково встановлюваних робочих органів. (Які значно розширюють її функціональні можливості). Здатна на багаторічну, високоінтенсивну експлуатацію.

        

Технічні характеристики:

        

• найменування - гідравлічна стріла ГСТм -1000 «Діапазон»;  

• виробництво - Велес-Агро, Україна; 

• агрегатування - трактора МТЗ, ЮМЗ, Т-150 і т.д.; 

• висота підйому (до гака) - 6,5 м;

• вантажопідйомність (при максимальному вильоті стріли) - 1500 кг;

• висота (транспортне положення) - 3150 мм;

• ширина - 1900 мм;  

• довжина - 1574 мм;

• конструктивна маса - 1035 кг.

      

Гідравлічна стріла ГСТм -1000 «Діапазон» - сучасний багатогалузевий інструмент. Актуальний і економічно доцільний в різних областях виробничої та господарської діяльності. Зразок технічної якості та економічної доцільності, пропонований українським підприємством «Техніка і технології». Зразок професійного підходу до вирішення завдань з постачання сучасного бізнесу якісним інструментарієм.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Гідравлічна стріла тракторна ГСТ - 1000 "Діапазон"

Країна виробник Україна
Виробник Велес Агро
Марка ГСТ - 1000
Вага, кг 995
Ширина, мм 1900,0
Довжина, мм 1574
Максимальна висота підйому до гака, м 6,5
Висота в транспортному положені, мм 3150
Вантажопідйомність на Min. вильоті стріли, кг 1500
Вантажопідйомність на Max. вильоті стріли, кг 1500
Грузоподъемность, кг 1000
Агрегатується з тракторами МТЗ, ЮМЗ, Т-150 і т.д.

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:0

Схожі товари