Досягнення

В червні 2018 року компанія ТОВ «Техніка і технології» отримала Європейський сертифікат надійності бізнесу «Фірми яким довіряють».

Що це означає?

Проект впровадила в життя чеська компанія Centrum Pruzkumu firem s.r.o., яку в Україні представляє ТОВ «Центр дослідження бізнесу», що свідчить про високі стандарти перевірки компаній на відповідність сертифікату. До таких стандартів входять: бездоганна репутація серед клієнтів та підрядників, дотримання бізнес-етики, надійність та відповідальність перед клієнтами. Ретельна перевірка компаній проходить в два етапи.

Чому це важливо?

Принципами Техніка і технології, являється відмінна робота і надання послуг для клієнтів краще, ніж іншими, і так, як не очікував клієнт, щоб приємно його здивувати. Також серед принципів компанії зазначено не зупинятися на досягнутому, розвиватися далі, бути професіоналом у своїй сфері. І дійсно, кожен день ми працюємо, щоб ставати краще для Вас, намагаємося бути ближче, зрозуміти Ваші потреби і вирішити їх.

Найкращим показником нашої роботи і свідченням того, що ми не просто декларуємо, а й виконуємо задеклароване, являється сертифікат Європейського зразка «Фірми яким довіряють». Ви можете бути впевненими, що в Техніка і технології отримаєте послуги найвищого рівня і можете бути впевненими в нашій надійності.

Завдяки чому досягли результатів?

Ми впевнені, що високі стандарти якості нашої роботи, які підтверджуються різними авторитетними сертифікатами і нагородами – це перед усім заслуга наших клієнтів, адже саме ви мотивуєте нас покращуватися, досягати більше і втілювати нашу місію в життя. Наша мрія – Ваш успіх!

_________________________________________________

У серпні 2017 року компанія ТОВ "Техніка і технології" підтвердила сертифікат ISO 9001-2008. Як і раніше наші клієнти можуть бути впевнені, що отримають послуги, які відповідають усім стандартам якості.

Персонал компанії не зупиняється на досягнутому і докладає максимум зусиль, щоб ще більше вдосконалюватися і відповідати сучасним вимогам у всіх, без виключення, аспектах роботи.

Сьомий раз поспіль ми зайняли перше місце за результатами маркетингового дослідження "Таємний покупець". В черговий раз незалежною компанією було визнано високу якість обслуговування клієнтів.

Компанія стала золотим номінантом Національного бізнес-рейтингу серед підприємств у галузі. ТОВ "Техніка і технології" визнано №1 в Україні в номінації "ДІЛОВА АКТИВНІСТЬ".

-------------------------------------------------

У листопаді 2016 року серед 5 найбільших українських компаній-дистриб'юторів сільськогосподарської техніки було проведено маркетингове дослідження "Таємний покупець". Всього було перевірено 67 представництв компаній по всій Україні, включаючи наші 13 філій. Кращий показник серед компаній знову у нас!

ТОВ "Техніка і технології" набрала найвищі бали з набільшим ваговим коефіцієнтом: консультування, презентація товару, а також робота з запереченнями. Слід зазначити, що вся наша мережа підвищила свої показники по всіх блоках, особливо по ваговим блокам. Кращий філії - Миколаїв та Одеса!

Компанія "Техніка і Технології" також була відзначена як компанія, яка 6 років поспіль є лідером за якістю обслуговування клієнтів та яка суттєво покращила свої результати порівняно з минулим роком!

У серпні 2016 року ТОВ "Техніка і технології" впевнено пройшла аудит системи управління якістю та у вересні 2016 року отримала сертифікат ISO 9001-2008!

Таким чином ми стали єдиною компанією в Україні, яка займається торгівлею сільськогосподарською технікою, та має сертифікат ISO!

Наша компанія дуже пишається тим, що результати нашої наполегливої праці та невпинного розвитку підтверджені нині сертифікатом.

Ми приєднались до визнаних світових компаній і маємо право відтепер задавати вектор розвитку і в нашій державі, працюючи на користь неї, розвиваючи та прославляючи її на світовому ринку!

 

 

Що таке СЕРТИФІКАТ ISO 9001-2008?

Якщо ви бачите сертифікат якості ISO 9001, це означає, що продукція або послуги даної компанії дійсно задовольняють її партнерів та клієнтів, а сама компанія спроможна підтримувати стабільність якості та покращувати результативність своєї роботи. Отже, сертифікат Системи Менеджменту Якості ISO 9001 – це документ, що підтверджує якість системи управління нашої компанії.

Отримання цього документу підтверджує високу якість управління такими діями і операціями, як купівля, продаж, маркетинг, управління людськими ресурсами, продукція, обслуговування, планування, контакти з клієнтами, контроль якості, дії при виявленні невідповідностей і помилок, дії у випадках надходження скарг від клієнтів, і методи вирішення проблем, що виникли, роботи, спрямовані на теперішні або майбутні потреби клієнтів, власний аудит всередині компанії та багато інших операцій.

У лютому 2016 року ТОВ "Техніка і технології" прийняла участь в незалежному маркетинговому дослідженні «Таємний покупець» в рамках регулярної оцінки фактичного рівня обслуговування споживачів сільськогосподарської продукції.

Дослідження «Таємний покупець» за напрямом сільгосптехніки проводилося повторно для виявлення недоліків і проблем в обслуговуванні клієнтів по телефону.

Для проведення даного дослідження були обрані контакти 5 найбільших в Україні компаній-продавців сільськогосподарської техніки та їх 43 точки продажу, серед яких була і компанія "Техніка і технології" та наші 12 регіональних представництв, розташованих в різних областях України.

В результаті досліджень в шостий раз компанія ТОВ «Техніка і технології» посіла Перше місце. Найкраща філія - в Дніпропетровській області! Дякуємо за високу оцінку. Будемо і надалі підвищувати рівень знань та вдосконалюватись.

Cертифікат УПЕК 2016

-------------------------------------------------

В лютому 2015 року найбільшою індустріальною групою було замовлено вивчення питання «Якість обслуговування клієнтів по телефону» із залученням таємних покупців серед найбільших компаній-дилерів, що продають сільськогосподарську техніку.

Було вивчено 5 компаній та проаналізовано 48 точок продажів.

В пятий раз компанія ТОВ «Техніка і технології» посіла Перше місце.

Ми дякуємо споживачам за високу оцінку. Знаємо, що ми ще не ідеально робимо те, що хочете Ви. Будемо щоденно вдосконалюватись і просимо всі ваші побажання, зауваження, пропозиції якнайчастіше нам подавати, чим спонукати нас на вдосконалення!

Cертифікат УПЕК 2015

--------------------------------------------------

В червні 2014 року незалежною стороною в Україні серед найбільших компаній, що продають техніку, проведено вивчення питання «Якість обслуговування клієнтів по телефону» із залученням таємних покупців.

Було вивчено 5 компаній та проаналізовано 51 точку продажів.

В 4 раз компанія ТОВ «Техніка і технології» посіла Перше місце.

Ми дякуємо споживачам за високу оцінку. Знаємо, що ми ще не ідеально робимо те, що хочете Ви. Будемо щоденно вдосконалюватись і просимо всі ваші побажання, зауваження, пропозиції якнайчастіше нам подавати, чим спонукати нас на вдосконалення!

--------------------------------------------------

У процесі вивчення 5 лідируючих компаній, що продають сільськогосподарську техніку, на ринку України за якістю обслуговування клієнтів компанія ТОВ "Техніка і технології" в 3 раз зайняла перше місце.

--------------------------------------------------

За результатами проведених у 2011 і 2012 роках, незалежною компанією, досліджень на предмет «Якість обслуговування клієнтів по телефону» з залученням таємних покупців, компанія ТОВ "Техніка і технології" 2 рази поспіль посіла перше місце. У дослідженнях брали участь 5 лідируючих компаній на ринку України, що займаються продажем сільськогосподарської техніки.

За результатами статистичного опрацювання Національним бізнес-рейтингом 2011-2012 рр. за критеріями в номінаціях:

- масштаби виробництва,
- соціальні показники,
- ефективність використання ресурсів,
- інвестиційна привабливість

наша компанія, «Техніка і технології», посіла п’яте місце у економічному рейтингу серед всіх підприємств галузі України та отримала винагороду «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2012».

Лідер галузі 2012

Швидкий перехід