Дитячий візок трансформер MyHorse – універсальність, багатофункціональність, практичність

Дитячий візок трансформер MyHorse – універсальність, багатофункціональність, практичність

         

Сучасний бренд STEPPE – це відкриття нових можливостей для українських родин з дітьми. Це повноцінне вирішення питання транспортування малечі на різних етапах їх зростання. Це нові враження дітям, високий рівень безпеки та комфорту транспортування дорослим. Дитячий візок MyHorse – відповідає потребам малюків від народження до 6 років. Оптимальне рішення для можливості подорожувати на маленькі та великі відстані. Високопрактичне придбання в умовах українських доріг.

         

Візок трансформер MyHorse (МайХорс). Застосування, якість та функціональність

         

Візок трансформер МайХорс – сучасна, багатофункціональна розробка українського бренду STEPPE. Перетворюється на низку різних модифікацій дитячого транспорту. У базовій комплектації розрахований безпечно, з комфортом, транспортувати двох малюків 3-6 років. Зручний у перевезені малечі по деформованому дорожньому покриттю та бордюрам. Комфортний у пересуванні по бруківці чи тротуарній плитці. Якщо ви подорожуєте всією родиною, візок MyHorse можна перетворити у додаткове ліжко. Або використовувати у якості лежака на пляжі. (Довжина сягатиме 1,2 метри). Трансформації, що є украй актуальними для багатьох ситуацій. Габаритні розміри дитячого візку МайХорс дозволяють транспортувати його в багажнику чи на даху автомобіля. Візок більш зручний для застосування на сходах. Вміщується у ліфтові кабіни.

         

Візок MyHorse застосовується для транспортування немовлят. Є системним носієм для автомобільних крісел та колисок. Сумісний з багатьма їх моделями від всесвітньо відомих виробників. Конструктивно розрахований перетворюватися на автономний електромобіль або снігохід. (Час роботи без підзарядки до 8 годин). У зимовий період візок MyHorse перетворюється на санки. Зручні у використанні на снігу, який щойно випав і на злежалому покритті. Трансформація у велосипед стане у нагоді, коли малюк підростає та воліє пересуватися самостійно. Можливість підчепити візок до велосипеду дорослої людини дозволяє безпечно подорожувати всією родиною.

         

Навіть після того як дитина підростає, візок МайХорс не втрачає своєї актуальності. Його можна використовувати для перевезення вантажів. А конструктивна вантажопідйомність сягає 100 кг. Ви можете використовувати його для здійснення покупок у супермаркеті. Або застосовувати у якості лотку для торгівлі. Візок трансформер MyHorse оснащений великими колесами Бумеранг 1129. Виконаними в червоному або чорному кольорі. Має реальну систему амортизації (до 8 см). Що забезпечує високу прохідність та комфортність в будь-які погодні й при різноманітних дорожніх умовах.

         

Технічні параметри:

         

 • назва – візок трансформер;
 • бренд – MyHorse (МайХорс);
 • виробник – STEPPE;
 • кількість модифікацій – 12;
 • сумісність – 72 моделі колисок від світових виробників;
 • матеріал рами – алюміній;
 • конструктивна вага – 14кг;
 • вантажопідйомність – до 100кг;
 • габаритні розміри:
  • довжина – 800мм;
  • ширина – 440мм;
  • висота – 400мм;
 • роботи без зарядження – 8год;
 • колеса – Бумеранг 1129.

         

Візок трансформер MyHorse (МайХорс) – унікальна пропозиція від українського бренду STEPPE. Гарантує високий рівень комфортності та безпеки у транспортуванні малечі. Дарує малюкам нові враження та емоції. ТОВ «Техніка і технології» - передова українська компанія у сфері торгових пропозицій бізнесу. Формуючи асортимент, співпрацює з провідними виробниками продукції різноманітного функціонального призначення. Ефективно розробляє власні бренди українському споживачеві. Надає грамотні консультативні та сервісні послуги. Гарантує високу якість пропонованого асортименту товарів.

 

Залишити коментар


Швидкий перехід