Лозовской кузнечно-механический завод Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-12 Дисковий лущильник ДЛМ-12         «Лозовський ковальсько-механічний завод» - найбільший виробн.. Product #: 0200300200020 Regular price: 1 871 678 грн $ 1871678 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-12

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-12

В наявності

1 871 678 грн
Цена действительна на 22.07.2018
Дисковий лущильник ДУКАТ. 43 моделей лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-12

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Марка ДЛМ-12
Вид агрегатування причіпний
Ширина захвату, м 12
Вага, кг 11000
Потужність трактора, к. с. 340
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см 3-12
Продуктивність агрегату, га/год 24
Робоча швидкість руху, км/год 12-20
Кількість робочих органів (дисків), шт 98

Опис Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-12

Дисковий лущильник ДЛМ-12

       

«Лозовський ковальсько-механічний завод» - найбільший виробник агротехнічного обладнання в Україні. Забезпечує сучасний український агропромисловий комплекс високорентабельним сільськогосподарським інструментарієм. Продукція підприємства ефективно використовується великим і малим сільськогосподарським бізнесом. Користується заслуженою популярністю, як в Україні, так і в ряді інших країн. Дисковий лущильник ДЛМ-12 - високопродуктивна ґрунтообробна розробка для сучасного великого сільськогосподарського бізнесу. Використовується при роботах із земельними ділянками різного аграрного призначення. Сумісний з українськими та іноземними моделями тракторів.

           

Дисковий лущильник ДЛМ-12. Основний і функціональний опис. Області застосування

       

Дисковий лущильник ДЛМ-12 - високопродуктивна розробка українського підприємства. Застосовується для поверхневої обробки великих земельних ділянок різного аграрного призначення. Для передпосівної та післязбиральної обробки орних площ. Для догляду за територіями на пару. Для поліпшення характеристик пасовищ і лугів. Для очищення земельних ділянок від рослинних мас. Для підвищення їх врожайності і зручності експлуатації.

           

Дисковий лущильник ДЛМ-12 - оснащений декількома рядами ґрунтообробних дисків «ромашка», прикочуючим котком, пружинними зубами. Диски закріплені на пружинній стійці. Розміщені під невеликим кутом до оброблюваної поверхні. Пружинна стійка забезпечує можливість обробки ділянок з великою кількістю рослинних мас. Для роботи зі складним ґрунтом, що включає ущільнення і механічні домішки. Зміщенний кут обробки забезпечує повноту охоплення. Забезпечує повноцінний, не полосний, вплив на ґрунт і рослинність.

           

Дисковий лущильник ДЛМ-12 - застосовується для роботи з великими земельними ділянками. Поєднання ширини захвату з високою швидкістю роботи забезпечує високу продуктивність. Ефективно підібрані робочі органи забезпечують якість виконуваної роботи. Агрегат застосовується для очищення території від бур'янів і стерні. Одночасно з лущенням рослинних мас виконує неглибоке розпушування ґрунту. Подрібнює рослинні залишки. Підрізає і подрібнює бур'яни. Одержану мульчуючу масу перемішує з ґрунтом. Забезпечуючи додаткове його підживлення. Захищаючи родючу землю від ерозійних процесів.

           

Дисковий лущильник ДЛМ-12. Технічний опис. Вибір і придбання. ТОВ «Техніка і технології»

       

Дисковий лущильник ДЛМ-12 - економічно вигідна, високопродуктивна технічна розробка. Відрізняється високою швидкістю виконання роботи. Здатний обробляти великі ділянки з мінімальною витратою палива, часу, зусиль. Зручний в роботі, транспортуванні і зберіганні. Не потребує додаткових значних капіталовкладень.

           

Технічний опис:

           

• найменування - дисковий лущильник;

• модель - ДЛМ-12;

• виробництво - Україна;

• виробник - «ЛКМЗ»;

• ширина обробки - 12000 мм;

• максимальна глибина обробки - 120 мм;

• діаметр дисків - 560 мм;

• максимальна робоча швидкість - 20 км/год;

• кількість дисків - 98;

• максимальна продуктивність - 24 га/год;

• сумісна техніка - трактори від 340 к.с.

           

Дисковий лущильник ДЛМ-12 - зразок високорентабельних конструктивних розробок українського розробника аграрного інструментарію. Ефективне поєднання високої продуктивності, невеликих експлуатаційних витрат, простоти і зручності обслуговування. ТОВ «Техніка і технології» - великий вибір інструментарію українського та іноземного виробництва. Якість і кваліфікація консультаційного обслуговування. Вигідні цінові пропозиції.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-12

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Марка ДЛМ-12
Вид агрегатування причіпний
Ширина захвату, м 12
Вага, кг 11000
Потужність трактора, к. с. 340
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см 3-12
Продуктивність агрегату, га/год 24
Робоча швидкість руху, км/год 12-20
Кількість робочих органів (дисків), шт 98

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари