BURY MASZYNY ROLNICZE Дисковий лущильник Koral-2,3 Дисковий лущильник BURY KORAL-2,3          Ефективність сільськогосподарського виробництва нем.. Product #: 000001000604 Regular price: 165 200 грн $ 165200 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник Koral-2,3

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник Koral-2,3

В наявності

165 200 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Дисковий лущильник Koral-2,3. 43 моделі лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник Koral-2,3

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Koral-2,3
Ширина захоплення, м 2,3
Кількість дисків, шт 17
Діаметр дисків, мм 510
Глибина обробки дисками, см 5-15
Вага, кг 920
Агрегатується з тракторами, к.с. 60

Опис Дисковий лущильник Koral-2,3

Дисковий лущильник BURY KORAL-2,3

        

Ефективність сільськогосподарського виробництва неможлива без застосування сучасного високофункціонального інструментарія. Асортимент сучасних розробок, пропонований виробниками, створює комфортні умови для ведення господарської діяльності. Забезпечує ефективним інструментарієм підприємства з різноманітними виробничими та економічними умовами. Робить максимально ефективним виробництва з різними обсягами виконуваних робіт. Дисковий лущильник KORAL-2,3 – надійна розробка сучасного польського підприємства. Універсальна машина, призначена для багатофункціональної землеобробки. Відрізняється компактністю та міцністю. Придатний до тривалої високоінтенсивної експлуатації. Для виконання робіт агрегатується із базовими моделями тягової техніки потужністю 60к.с.

        

Дисковий лущильник KORAL-2,3. Якість, конструктивність, опис і економічна ефективність інструментарію для аграрного бізнесу

        

Лущильник дисковий KORAL-2,3 – ефективний ґрунтообробний агрегат. Гарантує високу якість ресурсозберігаючої землеобробки. Виконує обробку сільськогосподарських земель на глибину до 15 см. Придатний для роботи у різноманітних виробничих умовах. Ефективно готує ґрунт до посівних робіт, для будь-яких культур. Обробляє ділянки, засмічені бур’янами та рослинними залишками. Може працювати на вологому та кам’янистому ґрунті. Широко застосовується в умовах підприємств, що застосовують безорну систему вирощування сільськогосподарських культур. Лущильник підрізає корені рослинних залишків, якісно подрібнює їх. Загортає у ґрунт на глибину обробки. Таким чином утворюється додатковий поживний шар для ґрунту, що значно збільшує врожайність. Машина може агрегатуватися із додатковими агрегатами для внесення сидератів та мінеральних добрив. Конструктивно розрахований на виконання робіт в умовах малих та середніх підприємств.  

        

Дисковий лущильник KORAL-2,3. Технічні характеристики. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови покупки та якість пропонованого асортименту

        

Лущильник KORAL-2,3 – міцний, працездатний, надійний агрегат від польського виробника сільськогосподарського устаткування. Відрізняється оптимально розташованими робочими органами. Простий у агрегатуванні, використанні та обслуговуванні. Робочі органи розташовані у два ряди, зустрічним принципом. Що запобігає утворенню борозен. Кожний диск – на окремій підсиленій пружинній стійці. Під кутом до оброблюваної поверхні. Подібне конструктивне рішення забезпечує високу працездатність агрегату. Гарантує якість підрізання коренів, ефективність подрібнення та перемішування залишків із ґрунтом. Рослинні залишки не намотуються на стійки. Волога земля не налипає на диски. Вібрація, що утворюється під час руху агрегату, призводить до самоочищення дисків. Прикочуючий коток, встановлений за робочими дисками, регулює глибину впливу агрегату на ґрунт. Розрівнює оброблювану ділянку та ущільнює її.

        

Технічні характеристики:

 • назва – дисковий лущильник;
 • модель – Koral-2,3;
 • виробник (країна) – Польща;
 • виробник (підприємство) – BURY Maszyny Rolnicze;
 • робочі органи – диски, коток;
 • кількість рядів з дисками – 2;
 • кількість дисків – 17;
 • діаметр дисків – 510мм;
 • глибина обробки – від 50 до 150мм;
 • конструктивна ширина захвату – 2300мм;
 • номінальна маса у стандартній комплектації – 920кг;
 • сумісність – популярні моделі тракторної техніки 60к.с.

        

Дисковий лущильник KORAL-2,3 – надійна якість сучасного ґрунтообробного інструментарію. Інноваційні технічні рішення. Застосування агрегату призводить до покращення родючих властивостей ґрунту. Забезпечує високу якість землеобробки. ТОВ «Техніка і технології» - найліпші торгові умови. Професійне обслуговування. Широкий вибір функціональних розробок для оптимізації виробництва. Товари від іноземних та українських виробників. Кваліфіковане обслуговування на всіх етапах співробітництва.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник Koral-2,3

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Koral-2,3
Ширина захоплення, м 2,3
Кількість дисків, шт 17
Діаметр дисків, мм 510
Глибина обробки дисками, см 5-15
Вага, кг 920
Агрегатується з тракторами, к.с. 60

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари