BURY MASZYNY ROLNICZE Дисковий лущильник Koral-1.7 Дисковий лущильник Koral-1.7        Широта і доступність асортименту ґрунтообробного інструмен.. Product #: 0000010006041 Regular price: 144 293 грн $ 144293 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник Koral-1.7

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник Koral-1.7

В наявності

144 293 грн
Цена действительна на 18.06.2018
Дисковий лущильник Koral-1.7. 43 моделі лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник Koral-1.7

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Koral-1.7
Ширина захоплення, м 1.7
Кількість дисків, шт 13
Діаметр дисків, мм 510
Глибина обробки дисками, см 5-15
Вага, кг 800
Агрегатується з тракторами, к.с. 45

Опис Дисковий лущильник Koral-1.7

Дисковий лущильник Koral-1.7

      

Широта і доступність асортименту ґрунтообробного інструменту - основа успішності та ефективності сучасного агробізнесу. Можливість оснастити весь цикл агровиробничих процесів актуальним обладнанням покращує економічний результат робіт. Дозволяє оптимізувати співвідношення параметрів витратності і продуктивності. Створює умови, необхідні для підвищення якості і конкурентоспроможності продукції, що випускається. Допомагає успішно працювати на ринку сільськогосподарської продукції. В умовах висококонкурентного середовища проживання сучасних агровиробничих підприємств. ТОВ «Техніка і технології» - торгове підприємство з відмінним асортиментом технічних засобів. Займається поставками розробок, актуальних в умовах сучасного сільського господарства. Формує торговий асортимент за сприяння передових українських та зарубіжних підприємств. Koral-1.7 (дисковий лущильник) - ефективна розробка для невеликих аграрних господарств. Основний інструмент ресурсозберігаючого землеробства. Використовується агрогосподарствами, що працюють з тракторною технікою невисокою номінальної потужності.

      

Дисковий лущильник Koral-1.7. Функціональність і практичність технічних рішень для сучасного сільського господарства

      

Koral-1.7 (лущильник дисковий) - виконує поверхневу обробку аграрних ділянок. Інструмент для ресурсозберігаючої обробки ґрунту за технологією землеробства mini-till. Ефективний при підготовці поля до посівних заходів. Використовується для проведення післяжнивних заходів. Потужність необхідної для роботи тягової техніки - від 45 к.с. Агрегат очищає ділянку від небажаної рослинності. (Підрізає кореневу систему, подрібнює і змішує з ґрунтом). Розпушує ґрунт на глибину до 15 см. Що покращує обмінні процеси між пластами родючої землі. Гарантує вступ до кореневого шару вологи, повітря, поживних елементів. Агрегат змішує перемелену рослинність з грунтом. Формуючи шар, що підживлює земельну ділянку. Захищає ґрунт від ерозійних процесів.

      

Дисковий лущильник Koral-1.7. Конструктивні параметри. Українська компанія «Техніка і технології» - кращі умови вибору, покупки і обслуговування

      

Лущильник Koral-1.7 - економічно вигідне рішення для малого та середнього агробізнесу. Забезпечує зменшення ресурсозатрат на виконання польових робіт. Не потребує дорогого сервісного обслуговування і складного ремонту. Обробляє ґрунт за допомогою двох рядів сталевих дисків і котка. Диски розташовуються на окремих пружинних стійках. Що дозволяє працювати на ділянках з горбистою поверхнею. Дозволяє обробляти ґрунт з механічними домішками. Роздільне розміщення дисків захищає конструкцію від намотування рослинності на робочі органи. Знижує навантаження на тягову техніку. Підпружинені стійки забезпечують самоочищення дисків від налиплої землі.

      

Технічні характеристики:

      

• найменування - лущильник;

• модель - Koral-1.7;

• виробництво (країна) - Польща;

• підприємство-виробник - BURY Maszyny Rolnicze;

• робоча система - диски (13 штук), прикочуючий коток;

• розмір дисків - ø510мм;

• глибина обробки - до 15см;

• конструктивна ширина захвату - 1,7 м;

• конструктивна маса - 800 кг;

• сумісність - моделі тягової техніки 45 к.с. і більше.

      

Лущильник Koral-1.7 - сучасний ґрунтообробний агрегат. Доцільний в умовах малого і середнього аграрного бізнесу. Характеризується якісною поверхневою обробкою сільськогосподарських ділянок зі складним ґрунтом. Використовується аграрними фірмами, що працюють за сучасними технологіями землеобробки. Торгова компанія «Техніка і технології» - оптимальні умови вибору та придбання необхідного інструменту. Грамотне, висококваліфіковане сервісне обслуговування.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник Koral-1.7

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Koral-1.7
Ширина захоплення, м 1.7
Кількість дисків, шт 13
Діаметр дисків, мм 510
Глибина обробки дисками, см 5-15
Вага, кг 800
Агрегатується з тракторами, к.с. 45

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари