BURY MASZYNY ROLNICZE Дисковий лущильник Kobalt Strong-3,0 Дисковий лущильник Kobalt Strong-3,0   Сучасні ґрунтообробні агрегати - фундамент успішності а.. Product #: 0000010006032 Regular price: 220 182 грн $ 220182 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник Kobalt Strong-3,0

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник Kobalt Strong-3,0

В наявності

220 182 грн
Цена действительна на 18.06.2018
Дисковий лущильник Kobalt Strong-3,0. 43 моделі лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt Strong-3,0

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt Strong-3,0
Ширина захоплення, м 3,0
Кількість дисків, шт 12+12
Діаметр дисків, мм 560
Маса агрегату, кг 1250
Агрегатується з тракторами, к.с. від 105

Опис Дисковий лущильник Kobalt Strong-3,0

Дисковий лущильник Kobalt Strong-3,0

 

Сучасні ґрунтообробні агрегати - фундамент успішності агровиробничих процесів. Гарантія оптимального поєднання витрат часу, ресурсів, зусиль і одержуваних результатів. Можливість оснащення робочих процесів обладнанням, ефективним для даних агровиробничих умов. Що дозволяє успішно конкурувати з іншими виробниками сільськогосподарської продукції. Дозволяє отримувати оптимальне співвідношення якості і кількості сільськогосподарської продукції. Українська фірма «Техніка і технології» - характеризується високою якістю торгового ряду. Пропонує технічний асортимент, актуальний в умовах сучасного агровиробництва. Формує асортимент технічних пропозицій за допомогою розробок передових виробничих компаній. (Українських і зарубіжних). Kobalt Strong-3,0 (дисковий лущильник) - інструмент сучасного ресурсозберігаючого землеробства. Використовується в рамках землеробських компаній з великими обсягами польових робіт. (Застосовується тракторну техніку від 105 к.с.).

      

Дисковий лущильник Kobalt Strong-3,0. Функціональність і надійність технічних рішень для сучасного аграрного виробництва

      

Kobalt Strong-3,0 (лущильник дисковий) - високопродуктивна пропозиція сучасного європейського виробничого підприємства. Ґрунтообробний агрегат - основний інструмент ресурсозберігаючого землеробства. Виконує поверхневу обробку великих земельних ділянок. Забезпечує їх передпосівну підготовку і післязбиральне обслуговування. Сумісний з різноманітними моделями аграрної тягової техніки, потужністю від 105 к.с. Ефективно обробляє поверхню ділянок зі складним механічним складом ґрунту. Глибина землеобробки - 15 см. Агрегат розпушує верхній шар родючого ділянки. (Покращуючи інтенсивність обмінних процесів ґрунту). Очищає орний горизонт від бур'янів і стерні. Забезпечує підготовку ґрунту до посівних робіт за технологією mini-till. Створює поживний і захисний рослинно-ґрунтовий пласт. Пласт, що захищає ділянку від негативних впливів навколишнього середовища. (Пересихання, вивітрювання, вимивання і т.д.).

      

Дисковий лущильник Kobalt Strong-3,0. Конструктивні параметри. Українська компанія «Техніка і технології» - кращі умови вибору, покупки і обслуговування

      

Лущильник Kobalt Strong-3,0 - відрізняється оптимальною енергозатратністю. Органи обробки ґрунту - сталеві фігурні диски і коток. Диски розміщуються на окремих пружинних стійках. Розташовуються в два, встановлені один за одним, ряди. Спрямовані ріжучою кромкою під кутом до напрямку руху і один до одного. Подібна конструкція підсилює інтенсивність землеобробки. Забезпечує якість робіт на нерівній поверхні. На ділянках з механічними домішками в ґрунті. Захищає агрегат від намотування рослинності і налипання землі. Дозволяє самоочищатися від налиплого ґрунту. Кут атаки кромки дисків на оброблювану поверхню регулюється. Розміщений за дисками коток ущільнює розпушений ґрунт. Розрівнює поверхню. Дозволяє регулювати глибину впливу дисків.

      

Технічні характеристики:

      

• найменування - лущильник;

• модель - Kobalt Strong-3,0;

• виробництво (країна) - Польща;

• підприємство-виробник - BURY Maszyny Rolnicze;

• робоча система - диски (два ряди по 12 дисків), прикочуючий коток;

• розмір дисків - ø560мм;

• глибина обробки - до 15см;

• конструктивна ширина захвату - 3 м;

• конструктивна маса - 1250 кг;

• сумісність - моделі тягової техніки 105 к.с. і більше.

      

Лущильник Kobalt Strong-3,0 - сучасний аграрний інструмент. Агрегат, ефективний в умовах технології ресурсозберігаючого сільського господарства. Українська компанія «Техніка і технології» - вигідні умови вибору та придбання робочого обладнання. Грамотне, висококваліфіковане сервісне обслуговування.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt Strong-3,0

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt Strong-3,0
Ширина захоплення, м 3,0
Кількість дисків, шт 12+12
Діаметр дисків, мм 560
Маса агрегату, кг 1250
Агрегатується з тракторами, к.с. від 105

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари