BURY MASZYNY ROLNICZE Дисковий лущильник Kobalt Plus-7 Дисковий лущильник Kobalt Plus-7        Застосування високоякісного ґрунтообробного інструмент.. Product #: 00000100060042 Regular price: 0 грн $ 0 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник Kobalt Plus-7

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник Kobalt Plus-7

В наявності

Дисковий лущильник Kobalt Plus-7. 43 моделі лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt Plus-7

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt Plus-7
Ширина захоплення, м 7
Кількість дисків, шт 28+28
Діаметр дисків, мм 510
Глибина обробки дисками, см 15
Маса агрегату, кг 6000
Агрегатується з тракторами, к.с. від 250

Опис Дисковий лущильник Kobalt Plus-7

Дисковий лущильник Kobalt Plus-7

      

Застосування високоякісного ґрунтообробного інструменту - основа економічного успіху сучасного аграрного бізнесу. Дозволяє оптимізувати поєднання параметрів витратності і продуктивності основних виробничих процесів. Забезпечує умови, необхідні для виробництва високоякісної конкурентоспроможної продукції. Допомагає успішно конкурувати з іншими сільськогосподарськими підприємствами. ТОВ «Техніка і технології» - відоме торгівельне підприємство. Здійснює поставки технічних засобів, актуальних в умовах сучасного аграрного бізнесу. Для формування високоякісного асортименту співпрацює з передовими українськими і зарубіжними компаніями. Kobalt Plus-7 (дисковий лущильник) - високопродуктивний інструмент ресурсозберігаючого землеробства. Застосовується агрофірмами, які працюють з тракторною технікою від 250 к.с.

      

Дисковий лущильник Kobalt Plus-7. Функціональність і практичність технічних рішень для сучасного сільського господарства

      

Kobalt Plus-7 (лущильник дисковий) - виконує поверхневу обробку великих земельних ділянок. Здатний працювати з різноманітними породами ґрунту. Здатний обробляти сільськогосподарські ділянки з механічними домішками в складі. Інструмент ресурсозберігаючої технології землеробства mini-till. Готує ділянку до посівних заходів. Виконує післяжнивні польові роботи. Потужність необхідної для робіт тракторної техніки - від 250 к.с. Лущильник підрізає кореневу систему небажаної рослинності. Подрібнює рослинність. Перемішує її з ґрунтом на глибину до 15 см. Розпушуючи поверхню, агрегат покращує обмінні процеси родючого ґрунту. Забезпечує насичення коренєвмісних шарів вологою, повітрям, поживними елементами. Одночасно з цим формується шар, що підживлює земельну ділянку. Захищає її від ерозійних процесів.

      

Дисковий лущильник Kobalt Plus-7. Конструктивні параметри. Українська компанія «Техніка і технології» - кращі умови вибору, покупки і обслуговування

      

Лущильник Kobalt Plus-7 - економічно вигідне конструктивне рішення. Забезпечує зниження ресурсозатрат на виконання польових процесів. Характеризується невеликими вимогами до сервісного обслуговування. Обробляє ґрунт за допомогою сталевих дисків і котка. Диски розташовуються в два ряди. Кожен диск кріпиться на окремій підпружиненій стійці. Стійки характеризуються високою міцністю. Що дозволяє обробляти ділянки з нерівною поверхнею і механічними домішками в ґрунті. Роздільне розміщення дисків запобігає намотування рослинності на конструкцію. Підпружинені стійки забезпечують самоочищення робочих органів від налиплої землі.

      

Технічні характеристики:

      

• найменування - лущильник;

• модель - Kobalt Plus-7;

• виробництво (країна) - Польща;

• підприємство-виробник - BURY Maszyny Rolnicze;

• робоча система - диски (два ряди по 28 дисків), прикочуючий коток;

• розмір дисків - ø510мм;

• глибина обробки - до 15см;

• конструктивна ширина захвату - 7 м;

• конструктивна маса - 6000 кг;

• сумісність - моделі тягової техніки 250 к.с. і більше.

      

Лущильник Kobalt Plus-7 - сучасний, високопродуктивний ґрунтообробний агрегат. Високопрактичний в умовах великого аграрного бізнесу. Виконує якісну обробку сільськогосподарських ділянок зі складним ґрунтом. Застосовується сільгосппідприємствами, які працюють за ресурсозберігаючою технологією землеробства. Торгова фірма «Техніка і технології» - створює оптимальні умови придбання необхідних технічних засобів. Забезпечує грамотне, висококваліфіковане сервісне обслуговування.

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt Plus-7

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt Plus-7
Ширина захоплення, м 7
Кількість дисків, шт 28+28
Діаметр дисків, мм 510
Глибина обробки дисками, см 15
Маса агрегату, кг 6000
Агрегатується з тракторами, к.с. від 250

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:0

Схожі товари