BURY MASZYNY ROLNICZE Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-8 Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-8          Застосування високофункціонального сучасн.. Product #: 000001000603 Regular price: 1 247 150 грн $ 1247150 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-8

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-8

В наявності

1 247 150 грн
Цена действительна на 22.07.2018
Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-8. 43 моделі лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-8

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt MAX Strong-8
Ширина захвату, м 8
Кількість дисків, шт 63
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки дисками, см 15
Маса агрегату, кг 7100
Агрегатується з тракторами, к.с. від 320

Опис Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-8

Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-8

        

Застосування високофункціонального сучасного інструментарію забезпечує високу ефективність сільськогосподарської діяльності. Гарантує виробництво якісної, конкурентоспроможної продукції. Лущильник дисковий BURY Kobalt MAX Strong-8 – вдосконалена модель борони сучасного польського підприємства. Застосовується для виконання передпосівної землеобробки за ресурсозберігаючою технологією. Відрізняється працездатністю та продуктивністю. Придатний для роботи на високій швидкості. Лущильник працює сумісно із потужними моделями тягової техніки від 280к.с.

        

Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-8. Якість, конструктивність, опис і економічна ефективність інструментарію для аграрного бізнесу

        

Лущильник дисковий BURY Kobalt MAX Strong-8 – розрахований отримувати високі навантаження, придатний до високоінтенсивної експлуатації. Конструктивні особливості агрегату забезпечують виконання робіт з високою продуктивністю. (Ширина захвату, швидкість пересування, розташування робочих органів). Універсальність агрегату зменшує термін його окупності. Створює умови для максимального навантаження. Лущильник даної моделі може працювати на любому типі ґрунту. Включаючи зволожений, пересохлий, ущільнений, кам’янистий. Виконує весь цикл передпосівних та післяжнивних робіт. Ефективно застосовується в умовах підприємств з великими обсягами виконуваних робіт. В умовах підприємств, що працюють по технології mini-till. Лущильник забезпечує неглибоку (до 15см) обробку ґрунту. Обробляє ділянки, засмічені бур’янами або рослинними залишками. Підрізає їх, подрібнює, перемішує із ґрунтом на глибину впливу. Створює додаткову живильну масу, забезпечує оптимальні умови для ефективної вегетації рослин.

        

Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-8. Технічні характеристики. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови покупки та якість пропонованого асортименту

        

Лущильник BURY Kobalt MAX Strong-8 – оснащений ефективними робочими органами. Їх раціональне розташування забезпечує високу працездатність агрегату. Робочі диски розміщенні на окремій підсиленій стійці. Оптимізована відстань між ними та між рядами дисків. Підсилена конструкція рами. Регулюється кут атаки. Всі ці технічні параметри забезпечують ефективність виконання обробки. Рослинні залишки не намотуються на диски. Волога земля не налипає. За рахунок утворюваної під час руху вібрації відбувається самоочищення дисків. За двома рядами дисків розміщено прикочуючий коток. Він ущільнює оброблювану поверхню, розрівнює її, регулює глибину обробки. Максимально спрощено перехід з транспортного положення у робоче.

        

Технічні характеристики:

 • назва – дисковий лущильник;
 • модель – Kobalt MAX Strong-8;
 • виробник (країна) – Польща;
 • виробник (підприємство) – BURY Maszyny Rolnicze;
 • робочі органи – диски, коток;
 • кількість рядів з дисками – 2;
 • кількість дисків – 32+32;
 • розмір дисків – ø510/ø560мм;
 • глибина обробки – до 150мм;
 • конструктивна ширина захвату – 8000мм;
 • номінальна маса у стандартній комплектації – 7100кг;
 • сумісність – потужні моделі тягової техніки 320к.с.

        

Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-8 – ефективна, надійна розробка сучасного виробника устаткування. Забезпечує високу якість землеобробки. Створює умови для вирощування конкурентоспроможної продукції. ТОВ «Техніка і технології» - широкий асортимент пропонованих розробок. Лояльна цінова політика. Вигідні умови покупки. Висока якість розробок. Товари провідних європейських та українських підприємств. Кваліфіковане обслуговування на всіх етапах співробітництва.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-8

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt MAX Strong-8
Ширина захвату, м 8
Кількість дисків, шт 63
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки дисками, см 15
Маса агрегату, кг 7100
Агрегатується з тракторами, к.с. від 320

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари