BURY MASZYNY ROLNICZE Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-6 Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-6          Лущильник дисковий BURY Kobalt MAX Strong.. Product #: 000001000602 Regular price: 823 000 грн $ 823000 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-6

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-6

В наявності

823 000 грн
Цена действительна на 20.06.2018
Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-6. 43 моделі лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-6

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt MAX Strong-6
Ширина захвату, м 6
Кількість дисків, шт 47
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки дисками, см 15
Маса агрегату, кг 5800
Агрегатується з тракторами від 220

Опис Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-6

Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-6

        

Лущильник дисковий BURY Kobalt MAX Strong-6 – сучасна розробка польського підприємства. Відрізняється надійною працездатною конструкцією та інноваційними рішеннями. Конструктивні особливості агрегату забезпечують ефективність виконання передпосівної землеобробки за мінімальною ресурсозберігаючою технологією. Дана модель відрізняється низкою вдалих конструктивних рішень, які підвищують її працездатність. Забезпечують можливість працювати на підвищеній швидкості, гарантують високу продуктивність виконання функціональних робіт. Лущильник сумісний із потужними моделями тягової техніки (220к.с.). Розрахований на високоінтенсивну експлуатацію. Універсальність агрегату зменшує термін його окупності. Забезпечує максимальну завантаженість при виконанні різноманітних робіт.

        

Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-6. Якість, конструктивність, опис і економічна ефективність інструментарію для аграрного бізнесу

        

Лущильник дисковий BURY Kobalt MAX Strong-6 – багатофункціональний ґрунтообробний агрегат. Забезпечує виконання поверхневої передпосівної обробки земель сільськогосподарського призначення. Вплив на оброблювані ділянки не перевищує 15см. Лущильник може працювати з усіма типами ґрунту. Обробляє площі, засмічені бур’янами та рослинними залишками. Є ефективним у роботі із ущільненими, пересохлими та кам’янистими ґрунтами. Конструктивні особливості дозволяють працювати на ділянках з підвищеним рівнем вологи. Агрегат спушує землю, підрізає корені бур’янів та рослинних залишків, ретельно подрібнює їх. З подрібнених залишків утворюється додаткова живильна маса. Яка перемішується із ґрунтом на глибину впливу агрегату. Таким чином підвищуються родючі властивості оброблюваних площ.

        

Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-6. Технічні характеристики. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови покупки та якість пропонованого асортименту

        

Лущильник BURY Kobalt MAX Strong-6 – ефективне конструктивне рішення. Оснащений підсиленою рамою, якісними робочими органами. Оптимізована відстань між дисками та рядами робочих органів. Всі конструктивні рішення призначені підвищувати працездатність агрегату та ефективність виконання робіт. Дозволяють виконувати обробку на високій швидкості. Диски розташовані у два ряди, кожний на окремій стійці. Підсилена конструкція стойок дозволяє обробляти ущільнені та кам’янисті ґрунти. Рослинні залишки не намотуються на диски. Волога земля не налипає. За рахунок утворюваної під час руху вібрації відбувається самоочищення дисків. Кут атаки регулюється в залежності від виробничих умов. Зустрічне розташування дисків запобігає утворенню борозен. Прикочуючий коток регулює глибину впливу та розрівнює оброблювану поверхню. Конструктивно забезпечено зручність транспортування по дорогах загального призначення.

        

Технічні характеристики:

 • назва – дисковий лущильник;
 • модель – Kobalt MAX Strong-6;
 • виробник (країна) – Польща;
 • виробник (підприємство) – BURY Maszyny Rolnicze;
 • робочі органи – диски, коток;
 • кількість рядів з дисками – 2;
 • кількість дисків – 24+24;
 • розмір дисків – ø510/ø560мм;
 • глибина обробки – до 150мм;
 • конструктивна ширина захвату – 6000мм;
 • номінальна маса у стандартній комплектації – 5800кг;
 • сумісність – потужні моделі тягової техніки – 220к.с.

        

Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-6 – гарантує високу якість передпосівної землеобробки. ТОВ «Техніка і технології» - розмаїття високофункціональних розробок для агробізнесу. Вигідні умови покупки. Висока якість формованого асортименту. Кваліфіковане обслуговування на всіх етапах співробітництва.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-6

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt MAX Strong-6
Ширина захвату, м 6
Кількість дисків, шт 47
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки дисками, см 15
Маса агрегату, кг 5800
Агрегатується з тракторами від 220

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:0

Схожі товари