BURY MASZYNY ROLNICZE Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5 Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-5          Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5 – .. Product #: 000001000601 Regular price: 694 400 грн $ 694400 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5

В наявності

694 400 грн
Цена действительна на 21.06.2018
Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5. 43 моделі лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt MAX strong - 5
Ширина захоплення, м 5
Кількість дисків, шт 39
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки дисками, см 15
Маса агрегату, кг 5300
Агрегатується з тракторами, к.с. від 190

Опис Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5

Дисковий лущильник BURY Kobalt MAX Strong-5

        

Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5 – працездатна конструкція, інноваційні технічні рішення. Багатофункціональна розробка від сучасного польського виробника устаткування для ефективного виконання сільськогосподарських робіт. Агрегат придатний до тривалої та високоінтенсивної експлуатації. Застосування агрегату призводить до поліпшення родючих властивостей ґрунту. Забезпечує високу якість передпосівної обробки. Гарантує збільшення врожайності. Для виконання робіт лущильник агрегатується з потужними моделями тягової техніки 200к.с.

        

Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5. Якість, конструктивність, опис і економічна ефективність інструментарію для аграрного бізнесу

        

Лущильник дисковий Kobalt MAX Strong-5 – потужний ґрунтообробний агрегат. Застосовується в умовах підприємств, що працюють за ресурсозберігаючою технологією обробки ґрунту. Виконує передпосівну неглибоку (до 15см) землеобробку. Придатний для роботи з усіма типами ґрунту. В тому числі засмічені рослинними залишками та бур’янами ділянки. Ділянки з вологим, пересушеним або ущільненим ґрунтом, кам’янисті ділянки. Лущильник розпушує землю, підрізає корені рослин, подрібнює їх, утворюючи поживну масу. Під час обробки загортає рослинні залишки на глибину обробки. Придатний для роботи в умовах середніх та великих аграрних підприємств. Його застосування підвищує рентабельність виробничої діяльності.

        

Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5. Технічні характеристики. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови покупки та якість пропонованого асортименту

        

Лущильник Kobalt MAX Strong-5 – відрізняється низкою інноваційних конструктивних рішень. Оптимізована відстань між кожним диском та між рядами дисків. Що створює умови для виконання робіт на високій швидкості. Два ряди дисків та їх розташування на окремих стійках підвищує працездатність агрегату. Підсилена конструкція пружинних стойок дозволяє обробляти ущільнений та кам’янистий ґрунт. Конструктивно передбачено можливість регулювання кута атаки. Зустрічне розташування дисків запобігає утворенню борозен. Рослинні залишки не намотуються на диски. Вологий ґрунт не налипає на диски. За рахунок утворюваної вібрації під час обробки відбувається самоочищення дисків. За робочими дисками розташовано прикочуючий коток. Він дозволяє регулювати глибину обробки. Розрівнює та ущільнює оброблювані ділянки.

        

Лущильник Kobalt MAX Strong-5 – характеризується компактністю, надійністю та міцністю. Гідравлічне складання забезпечує комфортність пересування агрегату по дорогах загального призначення. Максимально спрощує перехід з транспортного положення у робоче. Підшипникові вузли максимально захищені від потрапляння у середину землі та пилу. Агрегат оснащений підсиленою несучою рамою.

        

Технічні характеристики:

 • назва – дисковий лущильник;
 • модель – Kobalt MAX Strong-5;
 • виробник (країна) – Польща;
 • виробник (підприємство) – BURY Maszyny Rolnicze;
 • робочі органи – диски, коток;
 • кількість рядів з дисками – 2;
 • кількість дисків – 10+10;
 • розмір дисків – ø510/ø560мм;
 • глибина обробки – до 150мм;
 • конструктивна ширина захвату – 5000мм;
 • номінальна маса у стандартній комплектації – 5300кг;
 • сумісність – потужні моделі тягової техніки – 190к.с.

        

Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5 – високоякісний та потужний  ґрунтообробний агрегат. Забезпечує високу ефективність передпосівної обробки. Придатний обробляти великі площі. ТОВ «Техніка і технології» - лояльна цінова політика, великий вибір, найкращі умови придбання. Висока якість формованого асортименту товарів та пропонованих послуг. Розробки іноземних та українських підприємств. Кваліфіковане обслуговування на всіх етапах співробітництва.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt MAX Strong-5

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt MAX strong - 5
Ширина захоплення, м 5
Кількість дисків, шт 39
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки дисками, см 15
Маса агрегату, кг 5300
Агрегатується з тракторами, к.с. від 190

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:0

Схожі товари