BURY MASZYNY ROLNICZE Дисковий лущильник Kobalt Light -3,0 Дисковий лущильник Kobalt Light -3        Якісний, сучасний, функціональний інструмент - основ.. Product #: 0000010006016 Regular price: 172 631 грн $ 172631 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник Kobalt Light -3,0

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник Kobalt Light -3,0

В наявності

172 631 грн
Цена действительна на 18.06.2018
Дисковий лущильник Kobalt Light -3,0. 43 моделі лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt Light -3,0

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt Light -3,0
Ширина захоплення, м 3,0
Кількість дисків, шт 12+12
Діаметр дисків, мм 460
Маса агрегату, кг 1000
Агрегатується з тракторами, к.с. від 80

Опис Дисковий лущильник Kobalt Light -3,0

Дисковий лущильник Kobalt Light -3

      

Якісний, сучасний, функціональний інструмент - основа успішності та ефективності аграрних процесів. Обов'язкова умова отримання розрахункової кількості конкурентоспроможної продукції. Основа успішної конкуренції на ринку сільськогосподарської продукції. Українська компанія «Техніка і технології» - пропонує актуальний вибір інструментів для сучасного землеробства. Формує асортимент з якісних сучасних і класичних рішень. Оснащує робочі процеси підприємств малого, середнього та великого бізнесу. Kobalt Light -3 (дисковий лущильник) - пропозиція, яскраво характеризує фірмовий асортимент. Просте і надійне рішення для сучасного ресурсозберігаючого землеробства. Розробка для підприємств, з великими і середніми обсягами польових робіт. Що використовують тягову техніку від 80 к.с.

      

Дисковий лущильник Kobalt Light -3. Конструктивність і надійність технічних пропозицій для сучасного аграрного виробництва

      

Kobalt Light -3 (лущильник дисковий) - якісний інструмент сучасного землеробства. Конструктивне рішення для умов середніх і великих обсягів польових робіт. Використовується для передпосівної підготовки ділянки в рамках енергозберігаючого землеробства. Глибина безвідвальної обробки ґрунту регулюється в діапазоні до 15 см. Агрегат очищає ділянку від рослинності. Підрізає і подрібнює кореневу систему. Подрібнює стебла. Змішує рослинну масу з землею на глибину обробки ґрунту. Ефективна пропозиція для агрофірм, які працюють за технологією mini-till.

      

Лущильник Kobalt Light -3 - застосовується для передпосівної та післязбиральної обробки ґрунту. Є основним інструментом в умовах ресурсозберігаючого землеробства. В процесі роботи створює додатковий поверхневий рослинно-земляний шар. Забезпечує додаткове підживлення родючих шарів ґрунту. Захищає поверхню ділянки від негативних впливів навколишнього середовища. (Від пересихання, вимивання і вивітрювання).

 

Дисковий лущильник Kobalt Light -3. Конструктивні параметри. Українська компанія «Техніка і технології» - кращі умови вибору та придбання сучасного аграрного обладнання

      

Лущильник Kobalt Light -3 - ефективний сучасний ґрунтообробний інструмент. Характеризується простим і міцним конструктивним рішенням. Відрізняється меншою енергоємністю процесів. Робоча частина лущильника включає в себе два ряди фігурних дисків і коток. Диски закріплені на окремих пружинних стійках. Що гарантує рівномірність впливу на ґрунт на нерівних поверхнях. Захищає робочу конструкцію від намотування рослинності. Стійки - підпружинені. Що забезпечує вібрацію під час роботи. Дозволяє дискам самоочищатися від налиплого ґрунту. Розташовані в рядах диски розміщені робочої кромкою під кутом один до одного. Що забезпечує високу інтенсивність обробки ґрунту. Кут впливу кромки на ґрунт регулюється. Наявність прикочуючого котку дозволяє регулювати глибину обробки ґрунту, вирівнювати і ущільнювати землю.

      

Технічні характеристики:

      

• найменування - лущильник;

• модель - Kobalt Light -3;

• виробництво (країна) - Польща;

• підприємство-виробник - BURY Maszyny Rolnicze;

• робоча система - диски (два ряди по 12 дисків), прикочуючий коток;

• розмір дисків - ø460мм;

• глибина обробки - до 15см;

• конструктивна ширина захвату - 3 м;

• конструктивна маса - 1000;

• сумісність - моделі тягової техніки 80 к.с. і більше.

      

Лущильник Kobalt Light -3 - високопрактичне, додаткове тракторне устаткування. Використовується для якісного і недорогого сільськогосподарського обробітку ділянок великих і середніх розмірів. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови вибору і покупки. Пропозиції актуальних в сучасному аграрному бізнесі інструментів. Вигідні цінові умови. Оптимальний діапазон вибору. Професійне сервісне обслуговування.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt Light -3,0

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt Light -3,0
Ширина захоплення, м 3,0
Кількість дисків, шт 12+12
Діаметр дисків, мм 460
Маса агрегату, кг 1000
Агрегатується з тракторами, к.с. від 80

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари