BURY MASZYNY ROLNICZE Дисковий лущильник Kobalt-3,0 Дисковий лущильник Kobalt -3,0        Сучасна ґрунтообробна техніка - основа економічної ефект.. Product #: 0000010006023 Regular price: 176 470 грн $ 176470 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник Kobalt-3,0

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник Kobalt-3,0

В наявності

176 470 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Дисковий лущильник Kobalt -3,0. 43 моделі лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt-3,0

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt-3,0
Ширина захоплення, м 3,0
Кількість дисків, шт 12+12
Діаметр дисків, мм 510
Маса агрегату, кг 1100
Агрегатується з тракторами, к.с. від 90

Опис Дисковий лущильник Kobalt-3,0

Дисковий лущильник Kobalt -3,0

      

Сучасна ґрунтообробна техніка - основа економічної ефективності агровиробництва. Застосування сучасного сільськогосподарського інструменту гарантує оптимальне поєднання витратності і результативності робочих процесів. Формує умови, необхідні для поліпшення показників якості та кількості аграрної продукції. Дозволяє успішно конкурувати з іншими підприємствами, учасниками сільськогосподарської галузі. Українська фірма «Техніка і технології» - постачає обладнання, актуальне в умовах сучасного агровиробництва. Створює торговий ряд з кращих сучасних і класичних конструктивно-технічних рішень. Співпрацює з провідними, українськими та зарубіжними компаніями-виробниками. Kobalt -3,0 (дисковий лущильник) - розробка, яка ефективно характеризує асортимент компанії. Ґрунтообробний інструмент сучасного сільського господарства. Розрахований на умови агропідприємств, що використовують трактора від 90 к.с.

      

Дисковий лущильник Kobalt -3,0. Функціональність і надійність технічних рішень для сучасного аграрного виробництва

      

Kobalt -3,0 (лущильник дисковий) - якісна пропозиція сучасному сільському господарству. Основний інструмент ресурсозберігаючої обробки земельних ділянок. Використовується для передпосівних і післяжнивних польових робіт. Розрахований на роботу зі складним ґрунтом. (Що містять механічні домішки). Обробку ґрунту виконує поверхневу, безвідвальну. Глибина обробки регулюється в діапазоні до 15 см. Використання агрегату знижує витрати часу і ресурсів на польові заходи. За один прохід лущильник виконує цикл операцій. Розпушує ґрунт. Очищає поверхню від бур'янів і стерні. Перемішує рослинність з землею. Готує землю до посівних робіт. Захищає ґрунт від негативних впливів зовнішнього середовища. Ефективна пропозиція для агрокомпаній, які дотримуються технології mini-till.

      

Дисковий лущильник Kobalt -3,0. Конструктивні параметри. Українська компанія «Техніка і технології» - кращі умови вибору, покупки і обслуговування

      

Лущильник Kobalt -3,0 - надійне і практичне конструктивне рішення. Виконаний з міцних, зносостійких матеріалів і якісних комплектуючих. Характеризується відносною малою енергозатратністю робочих процесів. Не потребує складного технічного і сервісного обслуговування. Робоча частина включає сталеві диски і коток. Диски закріплені на окремі підпружинені стійки. Розташовані в два ряди. Окремі стійки забезпечують рівномірну ґрунтообробку на нерівних ділянках. Подібна конструкція захищає робочі органи від намотування рослинності. Дозволяє дискам очищатися від налиплої землі. (При русі підпружинені стійки вібрують). Ряди дисків встановлені ріжучою кромкою під кутом один до одного. Кут атаки кромки на поверхню поля регулюється. Коток дозволяє точно налаштувати глибину обробки. Вирівнює і ущільнює розпушену поверхню.

      

Технічні характеристики:

      

• найменування - лущильник;

• модель - Kobalt -3,0;

• виробництво (країна) - Польща;

• підприємство-виробник - BURY Maszyny Rolnicze;

• робоча система - диски (два ряди по 12 дисків), прикочуючий коток;

• розмір дисків - ø510мм;

• глибина обробки - до 15см;

• конструктивна ширина захвату - 3 м;

• конструктивна маса - 1100 кг;

• сумісність - моделі тягової техніки 90 к.с. і більше.

      

Лущильник Kobalt -3,0 - сучасний ґрунтообробний інструмент. Застосовується для сільськогосподарського обробітку земельних ділянок в умовах ресурсозберігаючого землеробства. Українська компанія «Техніка і технології» - надає вигідні умови вибору аграрного обладнання. Пропонує якісне, висококваліфіковане сервісне обслуговування.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник Kobalt-3,0

Країна виробник Польша
Виробник BURY Maszyny Rolnicze
Модель Kobalt-3,0
Ширина захоплення, м 3,0
Кількість дисків, шт 12+12
Діаметр дисків, мм 510
Маса агрегату, кг 1100
Агрегатується з тракторами, к.с. від 90

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари