Лозовской кузнечно-механический завод Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-3,0-01 Дисковий лущильник ДЛ-3,0-01 (ДУКАТ)          Ведення сучасного сільськогосподарського виробни.. Product #: 02003002000071 Regular price: 213 093 грн $ 213093 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-3,0-01

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-3,0-01

В наявності

213 093 грн
Цена действительна на 21.06.2018
Дисковий лущильник. 43 моделей лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-3,0-01

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Модель ДУКАТ ДЛ-3,0-01
Кількість дисків, шт 24
Діаметр дисків, мм 566
Глибина обробки грунту, см 3-12
Ширина захвату, м 3,0
Продуктивність агрегату, га/год 5,1
Робоча швидкість руху, км/год 10-17
Маса агрегату, кг 1330
Агрегатується з тракторами, к.с. 100

Опис Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-3,0-01

Дисковий лущильник ДЛ-3,0-01 (ДУКАТ)

        

Ведення сучасного сільськогосподарського виробництва – потребує застосування високофункціонального інструментарію. Асортимент розробок, пропонованих виробниками, дозволяє обрати устаткування, максимально відповідне індивідуальним технічним потребам. В залежності від виробничих та функціональних умов. В залежності від обсягів робіт, що виконуються. Дисковий лущильник ДЛ-3,0-01 (ДУКАТ) – ефективний агрегат для середніх та малих аграрних підприємств. Надійна якість ґрунтообробного обладнання. Забезпечує якісне виконання землеобробки за мінімальною технологією. Агрегат сумісний із популярними моделями тягової техніки потужністю від 100к.с.

        

Дисковий лущильник ДЛ-3,0-01 (ДУКАТ). Якість, конструктивність, опис і економічна ефективність інструментарію для аграрного бізнесу

        

Лущильник дисковий ДЛ-3,0-01 (ДУКАТ) – широко відома, популярна в Україні модель землеобробного агрегату. Гарантує високу якість поверхневої (до 12 см) обробки ґрунту. Забезпечує ефективне її виконання в умовах високого рівня засміченості ґрунту. В умовах підвищеної його вологості. Готує сільськогосподарські площі до посівних робіт. Придатний обробляти ділянки що парують, ділянки із великою кількістю рослинних залишків. Агрегат виконує ефективне подрібнення рослинних мас. Загортає їх у ґрунт на глибину обробки. Таким чином утворює додатковий поживний шар для ґрунту. Покращує його родючі властивості. Збільшує врожайність. Конструктивні особливості агрегату забезпечують високу продуктивність виконання робіт. Розташування робочих органів, робоча швидкість, ширина охоплення – параметри, що забезпечують якість обробки. Лущильник розрахований на високоінтенсивну тривалу експлуатації в розрахункових умовах. Швидко, у найменший термін, готує землі до посівних робіт. Підвищує економічну складову ґрунтообробки.

        

Дисковий лущильник ДЛ-3,0-01 (ДУКАТ). Технічні характеристики. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови покупки та якість пропонованого асортименту

        

Лущильник ДЛ-3,0-01 (ДУКАТ) – відрізняється простотою агрегатування, експлуатації та обслуговування. Розташування дисків під кутом до оброблюваної поверхні – забезпечує високу ефективність підрізання залишків. Конструктивно передбачено наявність двох рядів робочих дисків. Кожний диск розташовано на окремій пружинній стійці. Подібне рішення запобігає намотуванню залишків на диски. Створює комфортні умови для роботи із зволоженим ґрунтом. Завдяки утворюваній вібрації, під час руху, відбувається самоочищення дисків від налиплої землі. Пружинні зуб’я розбивають грудки землі, розрівнюють оброблювану поверхню. Рівномірно розподіляють рослинні залишки по оброблюваній площі. Прикочуючий коток розрівнює та ущільнює оброблювану площу. Дозволяє регулювати глибину впливу під час обробки.

        

Технічні характеристики:

        

 • назва – дисковий лущильник ДУКАТ;
 • модель – ДЛ-3,0-01;
 • виробник (країна) – Україна;
 • виробник (підприємство) – Лозівський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ);
 • робочі органи – диски, котки, пружинні зуб’я;
 • кількість рядів з дисками – 2;
 • кількість дисків – 24;
 • діаметр дисків – 566мм;
 • глибина обробки – від 30 до 120мм;
 • запобіжник від перевантаження – 3D-захист;
 • конструктивна ширина захвату – 3000мм;
 • продуктивність (максимальна) – до 5,1га/год;
 • швидкість (робоча) – 10-17км/год;
 • номінальна маса у стандартній комплектації – 1330кг;
 • сумісність – популярні моделі тракторної техніки 100к.с.

        

Дисковий лущильник ДЛ-3,0-01 (ДУКАТ) – ефективна розробка українського підприємства. Оптимальне поєднання класичної якості та вдалих сучасних конструктивних рішень. ТОВ «Техніка і технології» - високофункціональні розробки для аграрного бізнесу. Широкий вибір. Товари провідних виробників. Лояльна цінова політика. Вигідні умови покупки. Висока якість формованого асортименту товарів. Кваліфіковане обслуговування на всіх етапах співробітництва.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-3,0-01

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Модель ДУКАТ ДЛ-3,0-01
Кількість дисків, шт 24
Діаметр дисків, мм 566
Глибина обробки грунту, см 3-12
Ширина захвату, м 3,0
Продуктивність агрегату, га/год 5,1
Робоча швидкість руху, км/год 10-17
Маса агрегату, кг 1330
Агрегатується з тракторами, к.с. 100

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари