Лозовской кузнечно-механический завод Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-8,0 Дисковий лущильник ДЛМ-8 Продукція «Лозівського ковальсько-механічного заводу» - поєднання класич.. Product #: 0200300200010 Regular price: 1 206 686 грн $ 1206686 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-8,0

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-8,0

В наявності

1 206 686 грн
Цена действительна на 22.07.2018
Дисковий лущильник ДУКАТ. 43 моделей лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-8,0

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Марка ДУКАТ ДЛМ-8,0
Ширина захвату, м 8,25
Вага, кг 6615
Потужність трактора, к. с. 250...300
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см 3-14
Продуктивність агрегату, га/год до 16
Робоча швидкість руху, км/год 12-20
Кількість робочих органів (дисків), шт 66
Витрата палива, л/га 4
Запобіжник від перевантаження 3D-защита
Відстань між дисками в плані, мм 125
Вид агрегатування Причіпний

Опис Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-8,0

Дисковий лущильник ДЛМ-8

Продукція «Лозівського ковальсько-механічного заводу» - поєднання класичної якості і сучасної ефективності. Поєднання високої функціональності і рентабельності. «ЛКМЗ» - один з найбільших українських розробників аграрного обладнання. Оснащує ефективними агротехнічними розробками сучасний аграрний сектор виробництва. Виробляє інструментарій, який користується великою популярністю серед українських і зарубіжних сільгоспвиробників. Пропонований фірмою асортимент розрахований як на великий, так і на малий агробізнес. Лущильник ДЛМ-8 - широкозахватний агрегат для поверхневої обробки ґрунту. Для лущення стерні. Для знищення бур'янів. Для поліпшення аграрних властивостей оброблюваної території. Застосовується для роботи з великими сільськогосподарськими ділянками. В умовах великого аграрного господарства. Сумісний з українськими та іноземними моделями тракторів.

           

Дисковий лущильник ДЛМ-8. Основний і функціональний опис. Галузь застосування

           

Лущильник ДЛМ-8 - широкозахватний ґрунтообробний агрегат. Оснащений двома рядами ґрунтообробних дисків «ромашка», прикочуючим котком і пружинними зубами. Землеоброблювальні диски закріплені на пружинних стійках. Що підвищує працездатність агрегату. Забезпечує можливість обробляти ділянки, заповнені бур'янами. Дозволяє обробляти ділянки з великою кількістю рослинних залишків. Пружинні зубці захищають коток від налипання землі. Розбивають, подрібнюють грудки ґрунту.

           

Лущильник ДЛМ-8 - застосовується для обробки орних, кормових і парових ділянок. Забезпечує передпосівну або післязбиральну обробку орної площі. Очищає ділянку від бур'янів. Створює оптимальні умови для посіву культурних рослин. Перемелює стерню в живильну і захисну масу. Розпушує верхній родючий шар. Перемішує живильну органічну масу з ґрунтом. Прикочуючий коток забезпечує додатковий вплив на оброблений дисками ґрунт. Розрівнює його, ущільнює. Забезпечує більш ефективне закладення рослинної маси.

           

Лущильник ДЛМ-8 забезпечує ефективну обробку великих земельних ділянок. Оптимально поєднує ширину обробки з високою робочою швидкістю. Застосування агрегату максимально ефективне в умовах великого аграрного господарства. В умовах великих обсягів роботи. Агрегат простий, конструктивно міцний, оснащений раціонально підібраним поєднанням ґрунтообробних інструментів. Не потребує складного обслуговування, великих додаткових капіталовкладень. Простий в транспортуванні і зберіганні.

           

Дисковий лущильник ДЛМ-8. Технічний опис. Вибір і придбання. ТОВ «Техніка і технології»

           

Лущильник ДЛМ-8 - економічно ефективна пропозиція для великого аграрного бізнесу. Характеризується високою продуктивністю - до 16 га/год. Відрізняється відносно невеликими експлуатаційними витратами.

           

Лущильник ДЛМ-8 - зразок високого рівня конструктивних розробок українського виробника сільськогосподарської техніки. Простий, ефективний, не потребує значних додаткових капіталовкладень. Оптимальне поєднання високої продуктивності з раціональної собівартістю. ТОВ «Техніка і технології» - великий вибір агрегатів і механізмів. Устаткування від українських і зарубіжних виробників. Якість і кваліфікація консультаційних послуг. Вигідні цінові пропозиції.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-8,0

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Марка ДУКАТ ДЛМ-8,0
Ширина захвату, м 8,25
Вага, кг 6615
Потужність трактора, к. с. 250...300
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см 3-14
Продуктивність агрегату, га/год до 16
Робоча швидкість руху, км/год 12-20
Кількість робочих органів (дисків), шт 66
Витрата палива, л/га 4
Запобіжник від перевантаження 3D-защита
Відстань між дисками в плані, мм 125
Вид агрегатування Причіпний

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари