Лозовской кузнечно-механический завод Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-6,0 Дисковий лущильник ДЛМ-6,0 (ДУКАТ)          Ефективна якісна ґрунтообробка неможлива без засто.. Product #: 02003002000091 Regular price: 819 819 грн $ 819819 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-6,0

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-6,0

В наявності

819 819 грн
Цена действительна на 22.07.2018
Дисковий лущильник ДУКАТ. 43 моделей лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-6,0

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Модель ДУКАТ ДЛМ-6,0
Агрегатується з тракторами, к.с. 170
Кількість дисків, шт 50
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см 3-12
Запобіжник від перевантаження 3D-захист
Ширина захвату, м 6
Продуктивність агрегату, га/год до 12
Робоча швидкість руху, км/год 12-20
Маса агрегату, кг 4482

Опис Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-6,0

Дисковий лущильник ДЛМ-6,0 (ДУКАТ)

        

Ефективна якісна ґрунтообробка неможлива без застосування високофункціонального сучасного інструментарію. Асортимент вибору від виробників – дозволяє обрати обладнання, максимально відповідне індивідуальним вимогам окремого господарства. Дозволяє вдосконалити наявну техніку, оснастивши її якісними робочими органами. Подібне конструктивне рішення створює оптимальні умови для сільськогосподарського виробництва. Гарантує високу якість продукції, що отримується. Забезпечує високі економічні показники. Дисковий лущильник ДЛМ-6,0 (ДУКАТ) – перевірена якість ґрунтообробного устаткування. Виконує ефективну поверхневу землеобробку. Конструктивні особливості забезпечують високу продуктивність у розрахункових умовах виробництва. Лущильник сумісний із популярними моделями тягової техніки потужністю від 170к.с.

        

Дисковий лущильник ДЛМ-6,0 (ДУКАТ). Якість, конструктивність, опис і економічна ефективність інструментарію для аграрного бізнесу

        

Лущильник дисковий ДЛМ-6,0 (ДУКАТ) – ефективна розробка українського підприємства. Придатний для роботи із вологим та сильно засміченими рослинними залишками ґрунтом. Виконує обробку земель сільськогосподарського призначення на глибину до 12см. Ефективно у найменший термін забезпечує підготовку площ до посівних робіт. Придатний обробляти ділянки із великою кількістю бур’янів або рослинних залишків. Подрібнює рослинні маси, створює живильний шар, перемішує його із ґрунтом. Загортає перемелені залишки на глибину обробки. Агрегат відрізняється ефективним конструктивним рішенням. Розташування робочих органів під кутом до оброблюваної поверхні, ширина захвату, швидкість пересування. Всі ці параметри забезпечують виконання високопродуктивної, якісної заощадливої землеобробки. Агрегат придатний до тривалої високоінтенсивної експлуатації. Створює оптимальні умови для виконання подальших посівних робіт.

        

Дисковий лущильник ДЛМ-6,0 (ДУКАТ). Технічні характеристики. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови покупки та якість пропонованого асортименту

        

Дисковий лущильник ДЛМ-6,0 (ДУКАТ) – максимально простий у використанні та обслуговуванні агрегат. Оснащений раціонально підібраними робочими органами. Два ряди ґрунтообробних дисків, пружинні зуб’я та прикочуючий коток. Кріплення робочих дисків на індивідуальних пружинних стійках запобігає намотуванню залишків. Дозволяє працювати з вологим ґрунтом. Забезпечує високу працездатність агрегату. Вібрація, що утворюється під час руху агрегату, призводить до самоочищення дисків. Зустрічне розташування дисків під кутом до оброблюваної поверхні підвищує якість обробки. Пружинні зуб’я розбивають та подрібнюють грудки землі. Запобігають налипанню землі на дисках. Рівномірно розподіляють рослинні залишки по оброблюваній площі. Прикочуючий коток розрівнює та ущільнює оброблену площу.

        

Технічні характеристики:

        

 • назва – дисковий лущильник ДУКАТ;
 • модель – ДЛМ-6,0;
 • виробник (країна) – Україна;
 • виробник (підприємство) – Лозівський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ);
 • робочі органи – диски, котки, пружинні зуб’я;
 • кількість рядів з дисками – 2;
 • кількість дисків – 50;
 • діаметр дисків – 560 мм;
 • глибина обробки – від 30 до 120мм;
 • запобіжник від перевантаження – 3D-захист;
 • конструктивна ширина захвату – 6250мм;
 • продуктивність – до 12га/год;
 • швидкість (робоча) – 12-20км/год;
 • номінальна маса у стандартній комплектації – 4482кг;
 • сумісність – популярні моделі тракторної техніки 170к.с.

        

Дисковий лущильник ДЛМ-6,0 (ДУКАТ) – надійний агрегат вітчизняного виробництва. Гарантує високу якість ґрунтообробки. ТОВ «Техніка і технології» - це вигідні умови придбання та лояльна цінова політика. Широкий вибір та кваліфіковане обслуговування. Це товари всесвітньо відомих виробників та висока якість формованого асортименту.

 

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛМ-6,0

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Модель ДУКАТ ДЛМ-6,0
Агрегатується з тракторами, к.с. 170
Кількість дисків, шт 50
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см 3-12
Запобіжник від перевантаження 3D-захист
Ширина захвату, м 6
Продуктивність агрегату, га/год до 12
Робоча швидкість руху, км/год 12-20
Маса агрегату, кг 4482

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари