Лозовской кузнечно-механический завод Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-4,0-01 Дисковий лущильник ДЛ-4,0-01 «Лозовський ковальсько-механічний завод» - український розробник і в.. Product #: 0200300200008 Regular price: 291 969 грн $ 291969 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-4,0-01

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-4,0-01

В наявності

291 969 грн
Цена действительна на 22.07.2018
Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-4,0-01. 43 моделей лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-4,0-01

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Марка ДУКАТ ДЛ-4,0-01
Ширина захвату, м 4
Вага, кг 1700
Потужність трактора, к. с. 130
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см 3-12
Продуктивність агрегату, га/год до 8
Робоча швидкість руху, км/год 12-20
Кількість дисків, шт 32
Витрата палива, л/га 4
Запобіжник від перевантаження 3D-захист
Відстань між дисками в плані, мм 125
Вид агрегатування Навісний

Опис Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-4,0-01

Дисковий лущильник ДЛ-4,0-01

«Лозовський ковальсько-механічний завод» - український розробник і виробник високорентабельного аграрного обладнання. Продукція підприємства ефективно поєднує класичну надійність з новаторською ефективністю техніко-конструктивних розробок. Здатна застосовуватися малим і великим сільськогосподарським бізнесом. Користується заслуженою популярністю серед агровиробників України та ряду інших країн. Лущильник ДЛ-4,0-01 - ефективне пристосування для поверхневої обробки великих земельних ділянок. Очищає сільгосптериторії від рослинних залишків та бур'янів. Забезпечує неглибоке розпушування, розрівнювання, перемішування рослинної маси з ґрунтом. Сумісний з широким модельним рядом тракторів української та іноземної розробки.

           

Дисковий лущильник ДЛ-4,0-01. Основний і функціональний опис. Галузь застосування

       

Лущильник ДЛ-4,0-01 - сільськогосподарський агрегат для інтенсивної поверхневої обробки ґрунту. Використовується для лущення стерні, підрізання кореневої системи бур'янів, неглибокого розпушування ґрунту. Рослинні залишки і бур'яни подрібнює в мульчуючу суміш. Рівномірно розподіляє її на всю глибину обробки ґрунту. Забезпечуючи додаткове підживлення ділянки і захист від ерозійних процесів. Характеризується високою робочою швидкістю і широким захватом обробки. Застосовується для роботи з великими земельними ділянками.

           

Лущильник ДЛ-4,0-01 - застосовується для передпосівної та післязбиральної обробки орних земель. Для догляду за паровими ділянками. Для поліпшення параметрів кормових площ. Розрахований на швидку, економічну обробку великих територій. Забезпечує неглибоке розпушування ґрунту, на глибину до 12 см. Очищає ділянку від бур'янів і рослинної маси, що залишилася після збирання врожаю. Перетворює їх в підживлюючу органічну суміш. Агрегат може застосовуватися для закладення в ґрунт насіння сидеральних культур. Для перемішування з ґрунтом сухих мінеральних і органічних добрив.

           

Лущильник ДЛ-4,0-01 - оснащений декількома рядами ґрунтообробних дисків «ромашка», прикочуючим котком пружинними зубами. Землеоброблювальні диски встановлені на пружинній стійці. Що збільшує ефективність лущення. Забезпечує можливість обробляти ділянки з механічними домішками в ґрунті. Пружинні зубці захищають конструкцію від налипання землі. Важкий коток розрівнює і ущільнює оброблений дисками ґрунт. Забезпечує максимальне закладення в ґрунт подрібненої рослинної маси.

           

Дисковий лущильник ДЛ-4,0-01. Технічний опис. Вибір і придбання. ТОВ «Техніка і технології»

       

Лущильник ДЛ-4,0-01 - високорентабельний агрегат для ресурсозберігаючої обробки великих сільськогосподарських ділянок. Ефективно очищає ділянку від бур'янів і рослинних залишків. Виконує неглибоку обробку ґрунту. Відрізняється високою робочою швидкістю.

           

Лущильник ДЛ-4,0-01 - українська розробка для ресурсозберігаючої землеобробки. Застосовується для поліпшення аграрних і експлуатаційних параметрів ряду сільськогосподарських територій. Відрізняється невисокою вартістю покупки, обслуговування, використання і ремонтних робіт. ТОВ «Техніка і технології» - якість і кваліфікація інформаційно-консультаційного обслуговування. Великий вибір агрегатів і механізмів від українських та іноземних розробників. Вигідні цінові пропозиції.

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий лущильник ДУКАТ ДЛ-4,0-01

Країна виробник Україна
Виробник ЛКМЗ
Марка ДУКАТ ДЛ-4,0-01
Ширина захвату, м 4
Вага, кг 1700
Потужність трактора, к. с. 130
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см 3-12
Продуктивність агрегату, га/год до 8
Робоча швидкість руху, км/год 12-20
Кількість дисків, шт 32
Витрата палива, л/га 4
Запобіжник від перевантаження 3D-захист
Відстань між дисками в плані, мм 125
Вид агрегатування Навісний

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари