ИСМ "Проминь" Дисковий агрегат навісний ДАН-5,5 Дисковий агрегат ДАН-5,5 (навісний)           Дискова борона ДАН-5,5 (навісна) – багатофункціо.. Product #: 001009385052015 Regular price: 176 170 грн $ 176170 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Дисковий агрегат навісний ДАН-5,5

Виробники

Швидкий перехід

Дисковий агрегат навісний ДАН-5,5

В наявності

176 170 грн
Цена действительна на 18.06.2018
Дисковий агрегат навісний ДАН-5,5. 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Дисковий агрегат навісний ДАН-5,5

Країна виробник Україна
Виробник ТОВ "Промінь" ІСМ
Модель ДАН-2.8
Ширина захвату, м 5.6
Максимальна глибина обробки, см 20
Кількість рядів, шт 2
Кількість робочих органів (дисків), шт 32
Глибина обробки грунту, см 4-20
Робоча швидкість, км/год 8-12
Продуктивність, га/год 4,8-5,8
Агрегатується з тракторами (к.с.) 240-350

Опис Дисковий агрегат навісний ДАН-5,5

Дисковий агрегат ДАН-5,5 (навісний)

         

Дискова борона ДАН-5,5 (навісна) – багатофункціональний землеобробний агрегат. Забезпечує ефективне виконання виробничих процесів. Придатний для роботи на різноманітних видах ґрунту. В різних кліматичних умовах. З різними аграрними параметрами щільності, вологи, питомого опору ґрунту. Сумісна робота із потужною тяговою технікою (240-360к.с.) забезпечує високу ефективність обробки. З оптимальними витратами паливних матеріалів та докладених зусиль. З отриманням максимальної продуктивності від виконуваних процесів.

         

Дискова борона навісна ДАН-5,5. Конструктивність. Функціональність. Опис. Економічна ефективність інструментарію для сільськогосподарського виробництва

         

Дисковий агрегат ДАН-5,5 (навісний) – універсальна ґрунтообробна розробка українського виробника устаткування для агробізнесу. Забезпечує високоякісне виконання функціональних робіт. Обробку виконує поверхневу, неглибоку. Не перегортаючи пластів землі, не перемішуючи її шарів. Забезпечуючи ефективне її виконання за ресурсозберігаючою технологією. Застосування агрегату призводить до значного покращення аграрних властивостей оброблюваних ділянок. Оптимізує процес насичення ґрунту поживними елементами, вологою, повітрям. Підвищує ефективність експлуатації сільськогосподарських площ. Агрегат залучається до виконання низки ґрунтообробних процесів. Розпушує (розкриває) ґрунт, розрівнює поверхню, розущільнює пласти на глибині впливу. Забезпечує виконання обробки без пропусків, не утворюючи борозен, на стабільну глибину. Борона ефективно готує ґрунт до посіву культурних рослин. Виконує післязбиральну обробку по завершенню жнив. Обробляє ділянки, які раніше не обслуговувалися або перебували на пару. Засміченні рослинністю та стернею.

         

Дисковий агрегат ДАН-5,5 (навісний). Якість пропонованого асортименту товарів. Технічні параметри. ТОВ «Техніка і технології»

         

Дискова борона ДАН-5,5 – працездатний, широкозахватний агрегат для виконання обробки ґрунту. Борона оснащена кількома видами робочих органів – вирізні диски та коток. Якісно заточені диски розміщені у два ряди. Розташовані на оптимальній відстані один від одного. Диски ефективно занурюються у ґрунт. Подрібнюють рештки рослинності та загортають їх на глибину впливу. Ініціюють їх перетворення на додаткові поживні елементи. Диски розміщені на індивідуальних стійках, зустрічно, під непрямим кутом до оброблюваної поверхні. Глибина обробки плавно регулюється у великому діапазоні (4-20см). Прикочуючий коток регулюється глибину впливу, розрівнює оброблювану поверхню, ущільнює площі. Забезпечує збереження вологи в оброблюваних ділянках.

         

Технічні параметри:

         

 • назва – дисковий агрегат;
 • виробник (країна) – Україна;
 • модель – ДАН-5,5;
 • виробник (підприємство) – ТОВ «Промінь» ІСМ;
 • тип машини – навісна;
 • робочі ґрунтообробні органи – вирізні диски, коток;
 • кількість рядів ґрунтообробних органів – 2;
 • кількість ґрунтообробних органів – 32;
 • глибина впливу – до 200мм;
 • конструктивна ширина захвату – 5500мм;
 • продуктивність (максимальна) – до 6,6га/год;
 • швидкість виконання функціональних робіт – до 12км/год;
 • сумісність – потужні моделі тракторів від 240-350к.с.

         

Дисковий агрегат ДАН-5,5 (навісний) – зразок конструктивної якості від сучасного вітчизняного підприємства. Конструктивні особливості агрегату забезпечують виконання робіт з високою продуктивністю. Гарантують якість та ефективність виконуваної обробки ґрунту. ТОВ «Техніка і технології» - українська торгова компанія. Ми формуємо добірний асортимент устаткування для оптимізації агровиробництва. Пропонуємо вигідні умови його придбання. Надаємо грамотне кваліфіковане обслуговування на всіх етапах співпраці.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Дисковий агрегат навісний ДАН-5,5

Країна виробник Україна
Виробник ТОВ "Промінь" ІСМ
Модель ДАН-2.8
Ширина захвату, м 5.6
Максимальна глибина обробки, см 20
Кількість рядів, шт 2
Кількість робочих органів (дисків), шт 32
Глибина обробки грунту, см 4-20
Робоча швидкість, км/год 8-12
Продуктивність, га/год 4,8-5,8
Агрегатується з тракторами (к.с.) 240-350

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари