Борона навісна легка Акула БНЛ - 2,8 Борона навісна легка АКУЛА БНЛ-2,8           Борона легка навісна АКУЛА БНЛ-2,8 – універсальне.. Product #: 0400400200144 Regular price: 78 708 грн $ 78708 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Борона навісна легка Акула БНЛ - 2,8

Виробники

Швидкий перехід

Борона навісна легка Акула БНЛ - 2,8

В наявності

78 708 грн
Цена действительна на 20.07.2018
Борона навісна легка. 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Борона навісна легка Акула БНЛ - 2,8

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка БНЛ-2,8
Вид агрегатування навісний
Кількість рядів дисків, шт 2
Ширина захвату, м 2.8
Діаметр диска, мм 510
Глибина обробки, см 5-15
Агрегатується з тракторами, к.с. 80

Опис Борона навісна легка Акула БНЛ - 2,8

Борона навісна легка АКУЛА БНЛ-2,8

         

Борона легка навісна АКУЛА БНЛ-2,8 – універсальне сільськогосподарське знаряддя від українського виробника обладнання. Ефективно виконує неглибоку (максимальний вплив 15см) землеобробку. Спроможна працювати на різних типах ґрунту. Збагачує його біохімічний склад, покращує сільськогосподарські властивості. Максимальна економічна ефективність досягається при сумісній роботі борони з базовими тракторами потужністю 80к.с.

         

Борона легка (навісна) АКУЛА БНЛ-2,8. Конструктивність. Опис. Якість та економічна ефективність обладнання для сільського господарства

         

Дискова борона АКУЛА БНЛ-2,8 – застосовується для реалізації низки ґрунтообробних процесів. Функціонально поєднує у собі кілька ґрунтообробних агрегатів: борони, лущильника, культиватора, плуга. Полегшена конструкція забезпечує зменшення витрати палива, без втрати ефективності виробництва. Застосування борони призводить до збільшення економічної ефективності виробництва. Функціональні роботи (поверхнева ґрунтообробка човниковим способом) виконуються без обертання пластів землі. Конструктивні особливості забезпечують однорідність (без пропусків) та рівномірність (на задану глибину) обробки. Дана модель ефективно застосовується на вологому ґрунті. На ділянках, що мають приховані перешкоди. Обробляє площі, які містять велику кількість рослинних залишків або засміченні бур’янами. Подрібнює їх та загортає у землю. Готує ґрунт до посіву зернових, кормових, технічних культур. Застосовується у циклі післязбиральних заходів.

         

Борона легка АКУЛА БНЛ-2,8 (навісна). Технічні характеристики. Якість пропонованого асортименту від ТОВ «Техніка і технології»

         

Борона навісна АКУЛА БНЛ-2,8 – це надійне конструктивне рішення. Це високий рівень прохідності та працездатність. Це інноваційна конструкція стойки, що забезпечує комфортність при роботі із засміченим ґрунтом. При зіткненні із прихованою перешкодою стійка відхиляється. При цьому не ушкоджується ані диск, ані підшипниковий вузол. Повернення стійки у робоче положення не займає більше хвилини часу машиніста. Робочими органами виступають вирізні диски «ромашка», розташовані на індивідуальних стійках. Розміщені диски у два ряди під кутом до оброблюваної поверхні. Таке конструктивне рішення запобігає налипанню вологої землі та намотуванню залишків. Прикочуючий коток забезпечує додаткове розрівняння та ущільнення поверхні. Конструкція котка – без центрального валу. Агрегат єднається з трактором навісним способом.

         

Технічні характеристики:

         

 • назва – борона легка;
 • модель – АКУЛА БНЛ-2,8;
 • виробник (країна) – Україна;
 • виробник (підприємство) – ПФ «Степаненко и К»;
 • тип агрегатування – навісний;
 • робочі органи – вирізні диски (ромашка), коток;
 • кількість рядів з дисками – 2;
 • кількість дисків -20;
 • діаметр дисків – ø510мм;
 • глибина обробки – 50-150мм;
 • тип конструкції – цільна (не складається);
 • конструктивна ширина захвату – 2800мм;
 • максимальна швидкість при обробці - до 18км/год;
 • продуктивність (максимальна) – до 5га/год;
 • конструктивна вага - 900кг;
 • сумісність – популярні моделі тракторної техніки від 80к.с.

         

Борона легка АКУЛА БНЛ-2,8 (навісна) – економічно вигідне конструктивне рішення. Застосовується підприємствами, що використовують різноманітні агротехнічні схеми виробництва. Розрахована на інтенсивну експлуатацію з мінімальними виробничими витратами. ТОВ «Техніка і технології» - сучасна українська торгова фірма. Формує добірний асортимент товарів для агробізнесу. Дозволяє максимально оптимізувати виробництво. Запроваджує лояльну цінову політику. Надає кваліфікований консультативний та технічний супровід кожній покупці.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Борона навісна легка Акула БНЛ - 2,8

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка БНЛ-2,8
Вид агрегатування навісний
Кількість рядів дисків, шт 2
Ширина захвату, м 2.8
Діаметр диска, мм 510
Глибина обробки, см 5-15
Агрегатується з тракторами, к.с. 80

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари