Борона дискова БДТ-3 причіпна Борона дискова БДТ-3 (причіпна)             Сучасне сільське господарство характеризується .. Product #: 0000093850037 Regular price: 199 900 грн $ 199900 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Борона дискова БДТ-3 причіпна

Виробники

Швидкий перехід

Борона дискова БДТ-3 причіпна

В наявності

199 900 грн
Цена действительна на 18.06.2018
Борона дискова БДТ-3. 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Борона дискова БДТ-3 причіпна

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Марка БДТ-3
Робоча швидкість, км/год 6-12
Вага, кг 2300
Глибина обробки, см до 20
Діаметр диска, мм 625
Продуктивність, га/год 2-3,6
Агрегується з тракторами класу 1,4-4
Робоча ширина захвату, м 3
Транспортна швидкість, км/год до 20
Габаритні розміри в робочому положенні, мм (ДхШхВ) 4500х3800х1640
Габаритні розміри в транспортному положенні, мм (ДхШхВ) 4560х3800х1640
Відстань між дисками, мм 220

Опис Борона дискова БДТ-3 причіпна

Борона дискова БДТ-3

(причіпна)

           

Сучасне сільське господарство характеризується високою ефективністю і рентабельністю виконуваних робіт. Застосовує новітні конструктивно-технічні розробки, високоякісні матеріали, новітні технологічні процеси. Асортимент агротехнічного устаткування, яке застосовується сучасним сільським господарством, характеризується рядом функціональних якостей. Характеризується високою якістю, надійністю і функціональністю конструкції. Відрізняється простотою обслуговування, застосування і виконання ремонтних робіт. Залучається до виконання найрізноманітніших робіт. Забезпечує максимальну автоматизацію і механізацію сучасного сільського господарства. Борона дискова БДТ-3 - ефективний сільськогосподарський агрегат. Конструктивно-технічна розробка українського виробника сільськогосподарської техніки. Застосовується для поверхневого обробітку ґрунту складних земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Агрегатується з українськими і зарубіжними моделями тракторної техніки.

           

Борона дискова БДТ-3. Працездатність, опис і застосування

           

Борона дискова БДТ-3 - високоефективний ґрунтообробний агрегат. Застосовується для поверхневої, безвідвальної обробки складних сільськогосподарських ділянок. Використовується для обробки поораних цілинних земель. Застосовується для поліпшення параметрів кормових площ - лук і пасовищ. Розрахований на обробку щільних порід ґрунту, з великим вмістом рослинних залишків.

           

Застосування борони дискової БДТ-3 покращує сільськогосподарські і експлуатаційні показники обробленої території. Ефективно розпушує і частково розрівнює оброблювану поверхню. Розбиває і подрібнює великі грудки землі і ущільнення ґрунту. Зрізає і подрібнює паростки бур'янів. Перемелює в однорідну масу рослинні залишки від попередніх врожаїв, стерню. Рівномірно розподіляє і частково перемішує з ґрунтом масу. Відкриває доступ волозі, повітрю і поживним речовинам до глибоких пластів ґрунту. Захищає родючу землю від пересихання, вивітрювання. Забезпечує зручність і ефективність виконання подальших сільськогосподарських робіт.

           

Борона дискова БДТ-3. Конструктивність і функціональність. Технічний опис

           

Борона дискова БДТ-3 - характеризується оптимальним поєднанням технічних і конструктивних параметрів. Виконаний з високоякісних сучасних матеріалів. Оснащений ефективними, зносостійкими робочими органами - диск «ромашка». Здійснює безвідвальну обробку ґрунту на глибину до 20 см. Оснащений механізмом регулювання кута атаки і глибини впливу. Розрахований на обробку щільних порід з великою кількістю рослинних залишків. Розрахований на високу інтенсивність експлуатації, на великі механічні навантаження. Простий в обслуговуванні і застосуванні.

           

Технічний опис:

• найменування - борона дискова важка;

• модель - БДТ-3;

• виробництво - Україна;

• виробник - ПП «Агротехкомплект»;

• ширина обробки - 3000 мм;

• максимальна глибина обробки - 200 мм;

• робочий орган - диск «ромашка»;

• кількість робочих органів - 29;

• робоча швидкість - 12 км/год;

• продуктивність - 3,6 га/год;

• техніка, що агрегатується - трактори 1,5 і 3 тягових класів.

           

Борона дискова БДТ-3. Кращий вибір високоефективного аграрного інструментарію. ТОВ «Техніка і технології»

           

Борона дискова БДТ-3 - економічно ефективна розробка для сучасного агробізнесу. Здійснює якісну обробку складних сільськогосподарських ділянок. Покращує їх властивості. Спрощує подальше виконання робіт. Характеризується міцною, надійною конструкцією. Не потребує складного обслуговування і дорогого ремонту. Високорентабельна розробка для сучасного агрогосподарства. ТОВ «Техніка і технології» - якість і ефективність сучасного аграрного інструментарію. Широкий асортимент. Кваліфікована консультаційна допомога. Доступні цінові рішення.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Борона дискова БДТ-3 причіпна

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Марка БДТ-3
Робоча швидкість, км/год 6-12
Вага, кг 2300
Глибина обробки, см до 20
Діаметр диска, мм 625
Продуктивність, га/год 2-3,6
Агрегується з тракторами класу 1,4-4
Робоча ширина захвату, м 3
Транспортна швидкість, км/год до 20
Габаритні розміри в робочому положенні, мм (ДхШхВ) 4500х3800х1640
Габаритні розміри в транспортному положенні, мм (ДхШхВ) 4560х3800х1640
Відстань між дисками, мм 220

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари