Борона причіпна БП-6П з пружинними стійками   ТОВ «ППО «Восток»- українське виробниче об'єднання. Розробник і виробник сучасного, високорента.. Product #: 0200300200006 Regular price: 410 100 грн $ 410100 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Борона причіпна БП-6П з пружинними стійками

Виробники

Швидкий перехід

Борона причіпна БП-6П з пружинними стійками

В наявності

410 100 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Борона причіпна БП-6. 43 моделей лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Борона причіпна БП-6П з пружинними стійками

Країна виробник Україна
Виробник ВОСХОД
Марка БП-6П
Діаметр дисків, мм 480
Глибина обробки грунту, см до 10
Кількість робочих органів (дисків), шт 48
Продуктивність, га/год 6
Потужність трактора, к. с. 150-240
Вага, кг 4200
Вид агрегатування Причіпний
Ширина захвату, м 6

Опис Борона причіпна БП-6П з пружинними стійками

 

ТОВ «ППО «Восток»- українське виробниче об'єднання. Розробник і виробник сучасного, високорентабельного аграрного інструментарію. Займає чільне місце в процесі технічного оснащення сучасного сільського господарства. Характеризується рядом вдалих конструктивно-технічних розробок, що дозволяють підвищити ефективність виконуваних аграрних процесів. Продукція виробничого об'єднання користується широким попитом серед сільгоспвиробників. Ефективна в умовах як малого, так і великого агрогосподарств. Відрізняється функціональним конструктивним рішенням, високою якістю використовуваного матеріалу. Борона БП-6П - широкозахватний агрегат для поверхневої обробки ґрунту. Зразок якісного підходу українського підприємства до сільськогосподарських конструктивних розробок. Застосовується для роботи з великими земельними ділянками різного аграрного призначення. Конструктивно сумісна з багатьма моделями тракторів від українських і зарубіжних виробників.

           

Борона БП-6П. Основні параметри. Функціональний опис. Галузь застосування

           

Борона БП-6П - застосовується для поверхневої обробки великих земельних ділянок. Забезпечує розпушування ґрунту на глибину до 10 см. Очищає оброблювану ділянку від рослинних залишків та бур'янових рослин. Перемелює їх, перемішує вийшла рослинну масу з ґрунтом. Розбиває грудки і ущільнення ґрунту. Розрівнює оброблювану поверхню. Застосовується для передпосівної або післязбиральної обробки орних земель. Може використовуватися для загортання насіння сидеральних культур, сухих мінеральних або органічних добрив. Може застосовуватися після глибокої обробки ґрунту. Для поліпшення характеристик обробленої території.

           

Борона БП-6П - оснащена декількома рядами ґрунтообробних дисків і накочуючого котку. Диски розташовуються на пружинних стійках. Що підсилює ефективність впливу на ґрунт. Захищає конструкцію від механічних пошкоджень. Дозволяє обробляти різні типи ґрунту, - вологі, ущільнені, з механічними домішками. Прикочуючі котки розрівнюють і частково ущільнюють оброблений дисками ґрунт.

           

Борона БП-6П. Економічна доцільність

           

Борона БП-6П - високопродуктивна розробка українського виробничого об'єднання. Забезпечує обробку великих сільськогосподарських територій. Характеризується невисокими витратами на обслуговування і експлуатацію. Підвищує якість подальших аграрних робіт на обробленій ділянці.

           

Застосування борони БП-6 забезпечує створення оптимальних умов для вирощування культурних рослин. Агрегат очищає ділянку від стерні та бур'янів. Розрівнює і розпушує поверхню. Створює підживлюючий і одночасно захисний шар мульчуючої суміші. Забезпечує зростання врожайних характеристик обробленої ґрунту.

 

Борона БП-6П. Кращий вибір бізнес-обладнання. ТОВ «Техніка і технології»

           

Борона БП-6П - поєднання високої продуктивності з доступною вартістю. Використовується для обробки великих земельних ділянок. Відрізняється мінімальними вимогами до тракторної техніки. Мінімальними витратами палива. Високою швидкістю обробки великих сільськогосподарських ділянок. Економічно високорентабельна розробка для великого аграрного господарства. ТОВ «Техніка і технології» - якість і кваліфікація консультаційного обслуговування. Великий вибір агрегатів і механізмів від українських і зарубіжних розробників. Вигідні цінові пропозиції.

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Борона причіпна БП-6П з пружинними стійками

Країна виробник Україна
Виробник ВОСХОД
Марка БП-6П
Діаметр дисків, мм 480
Глибина обробки грунту, см до 10
Кількість робочих органів (дисків), шт 48
Продуктивність, га/год 6
Потужність трактора, к. с. 150-240
Вага, кг 4200
Вид агрегатування Причіпний
Ширина захвату, м 6

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари