Борона БДФП-3,8 Борона БДФП-3.8 (дискова, причіпна)             Ефективність і продуктивність сучасного сіл.. Product #: 0400400200112 Regular price: 169 990 грн $ 169990 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Борона БДФП-3,8

Виробники

Швидкий перехід

Борона БДФП-3,8

В наявності

169 990 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Борона БДФП-3,8. 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Борона БДФП-3,8

Виробник Агротехкомплект
Країна виробник Україна
Марка БДФП-3,8
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2
Продуктивність, га/год 3,1
Дорожній просвіт, мм не менше 300
Висота, см 1400
Транспортна швидкість, км/год не більше 20
Переведення в транспортне і робоче положення Гідрофікованим, колісним, механізмом транспортування дискової борони, з'єднанням з гідросистемою трактора
Глибина обробки, см 8-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 180
Вид агрегатування Причіпний
Ширина захвату, м 3.8
Робоча швидкість, км/год 8-12
Вага, кг 2250

Опис Борона БДФП-3,8

Борона БДФП-3.8

(дискова, причіпна)

           

Ефективність і продуктивність сучасного сільського господарства вимагає застосування новітніх конструктивно-технічних розробок. Вимагає асортименту аграрного інструментарію, що забезпечить високу якість і економічність виконуваних робіт. Що дозволить максимально знизити витратність і трудомісткість основних виробничих процесів. Забезпечить зростання якості і кількості одержуваної сільськогосподарської продукції. ПП «Агротехкомплект» - український виробник високоефективного сільськогосподарського обладнання. Продукція фірми користується популярністю серед вітчизняних і зарубіжних агровиробників. Забезпечує максимальну механізацію сільськогосподарських процесів. Борона БДФП-3,8 - яскравий приклад якості і ефективності фірмового асортименту. Застосовується для якісної безвідвальної обробки ґрунту сільськогосподарських ділянок різного призначення. Агрегатується з українськими і зарубіжними моделями колісних тракторів. Розрахована на застосування середнім і великим аграрним бізнесом.

           

Борона БДФП-3,8. Основні параметри. Опис і застосування

           

Борона БДФП-3,8 - економічно ефективна розробка українського виробника сільськогосподарської техніки. Застосовується для поверхневої, безвідвальної обробки середніх і великих сільськогосподарських ділянок. Забезпечує розпушування і розрівнювання оброблюваної площі. Розбиває і подрібнює грудки землі і ущільнення ґрунту. Зрізає і подрібнює паростки бур'янових рослин. Перемелює рослинні залишки, стерню. Рівномірно розподіляє і частково перемішує її з землею.

           

Борона БДФП-3,8 - застосовується для догляду за паровими сільськогосподарськими ділянками. Здійснює післязбиральну, ранньовесняну або передпосівну обробку орних земель. Використовується для поліпшення експлуатаційних якостей кормових ділянок - пасовищ і лугів. Характеризується оптимальним поєднанням ширини обробки і робочої швидкості. Ефективний в умовах середніх і великих обсягів робіт.

           

Застосування борони БДФП-3,8 покращує сільськогосподарські і експлуатаційні характеристики оброблюваної площі. Забезпечує рихлість і проникність ґрунту. Збільшує інтенсивність обмінних процесів. Підвищує інтенсивність накопичення поживних речовин в кореневмісних шарах. Захищає ґрунт від пересихання і вивітрювання. Знищує бур'яни без використання хімічних препаратів.

           

Борона БДФП-3,8. Конструктивність і функціональність. Технічний опис

           

Борона БДФП-3,8 - оптимальне поєднання конструктивних і технічних параметрів. Характеризується міцною, надійною, максимально функціональною конструкцією. Оснащена ефективними, зносостійкими робочими органами - дисками «ромашка». Конструктивно захищена від налипання землі на робочих механізмах. Для роботи підключається до колісної тракторної техніки від 180 к.с. Здійснює обробку ґрунту на глибину до 18 см. Глибина обробки і кут атаки можуть регулюватися.

           

Технічний опис:

           

• найменування - борона;

• модель - БДФП-3,8;

• виробництво - Україна;

• виробник - ПП «Агротехкомплект»;

• ширина обробки - 3800 мм;

• максимальна глибина обробки - 180 мм;

• робочий орган - диск «ромашка»;

• робоча швидкість - 12 км/год;

• продуктивність - 3,8 га/год - 4,5 га/год;

• техніка, що агрегатується - колісні трактори від 180 к.с.

           

Борона БДФП-3,8. Кращий вибір високоефективного аграрного інструментарію. ТОВ «Техніка і технології»

           

Борона БДФП-3,8 - економічно ефективна пропозиція для сучасного агрогосподарства. Забезпечує поліпшення сільськогосподарських та експлуатаційних параметрів обробленої території. Підвищує продуктивність і рентабельність подальших робіт. Збільшує врожайність ґрунту. Агрегат не потребує складного обслуговування. Простий в експлуатації та ремонті. ТОВ «Техніка і технології» - якість і ефективність сучасного аграрного інструменту. Широкий асортимент конструктивно-технічних розробок українських і зарубіжних підприємств. Кваліфіковане консультаційне, передпродажне і гарантійне обслуговування. Доступні цінові пропозиції.

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Борона БДФП-3,8

Виробник Агротехкомплект
Країна виробник Україна
Марка БДФП-3,8
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2
Продуктивність, га/год 3,1
Дорожній просвіт, мм не менше 300
Висота, см 1400
Транспортна швидкість, км/год не більше 20
Переведення в транспортне і робоче положення Гідрофікованим, колісним, механізмом транспортування дискової борони, з'єднанням з гідросистемою трактора
Глибина обробки, см 8-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 180
Вид агрегатування Причіпний
Ширина захвату, м 3.8
Робоча швидкість, км/год 8-12
Вага, кг 2250

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари