БДФ-3,1 (навісна) БДФ-3,1 (навісна)           Асортимент сучасних розробок для агробізнесу створює оптимальні ум.. Product #: 0400400200121 Regular price: 71 000 грн $ 71000 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

БДФ-3,1 (навісна)

Виробники

Швидкий перехід

БДФ-3,1 (навісна)

В наявності

71 000 грн
Цена действительна на 22.07.2018
БДФ-3,1 (навісна). 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
БДФ-3,1 (навісна)

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Марка БДФ-3,1
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2
Продуктивність, га/год 2,6
Дорожній просвіт, мм не менше 300
Висота, см 1400
Транспортна швидкість, км/год не більше 20
Переведення в транспортне і робоче положення Гідравлічне, гідрофікована навісной системою трактора
Вид агрегатування Навісний
Агрегатується з тракторами, к.с. 120
Глибина обробки, см 8-18
Ширина захвату, м 3.1
Робоча швидкість, км/год 8-12
Вага, кг 1100

Опис БДФ-3,1 (навісна)

БДФ-3,1 (навісна)

         

Асортимент сучасних розробок для агробізнесу створює оптимальні умови для ведення господарської діяльності. Знижує складність та трудомісткість низки основних та допоміжних процесів виробництва. Враховує індивідуальні вимога окремого господарства: обсяги робіт, що виконуються, функціональні, економічні умови. Борона навісна БДФ-3,1 – універсальна розробка сучасного українського підприємства. Виконує ефективну поверхневу землеобробку. Операції виконує не обертаючи пласти землі. Працює разом з базовими моделями тракторів потужністю від 120к.с. Є ефективним на підприємствах, які працюють за різними агротехнічними схемами.

         

Борона навісна БДФ-3,1. Конструктивність. Опис. Якість та економічна ефективність обладнання для сільського господарства

         

Борона навісна БДФ-3,1 – виконує поверхневу безвідвальну обробку земель сільськогосподарського призначення. Готує ґрунт до посіву зернових, кормових, технічних культур. Обробляє ділянки у циклі післяжнивних заходів. Ретельно подрібнює стерню та перемішує рослинні залишки із ґрунтом. Утворює додаткові поживні елементи, які збагачують біохімічний склад. Борона придатна до роботи на різних типах ґрунту. Розбиває брили, корки, капілярність. Розпушує поверхню на глибині до 18см. Насичує ґрунт повітрям, поживними елементами та вологою. Забезпечує рівномірність та однорідність землеобробки. Гарантує подальше ефективне сільськогосподарське виробництво.

         

Борона дискова БДФ-3,1 (навісна). Технічні характеристики. Якість пропонованого асортименту від ТОВ «Техніка і технології»

         

Борона навісна БДФ-3,1 – має високу пропускну здатність. Оснащена якісними робочими органами. Вирізні сферичні диски мають надійний захист від зношення. Розраховані долати опір необроблених ділянок, отримувати високе навантаження. Диски розміщенні у два ряди, під кутом до поверхні, яка обробляється. За ними розташований пластинчатий циліндричний коток. Таке конструктивне рішення забезпечує якість підрізання, подрібнення та загортання залишків. Дозволяє додатково ущільнити та розрівняти оброблювану поверхню. Крім того, коток регулює глибину впливу агрегату на ґрунт. Робочі диски кріпляться на індивідуальних стійках. Прості у монтажі та демонтажі. Чистик захищає робочі органи від налипання вологої землі та намотування залишків. Борона відрізняється високою працездатністю. Перехід з робочого положення у транспортне відбувається завдяки підключенню до гідросистеми трактора.

         

Технічні характеристики:

         

 • назва – борона дискова;
 • модель – БДФ-3,1;
 • виробник (країна) – Україна;
 • виробник (підприємство) – ЧП «Агротехкомплект»;
 • тип агрегатування – навісний;
 • робочі органи – вирізні диски, коток;
 • діаметр дисків – ø650мм;
 • кількість рядів з дисками – 2;
 • кількість робочих органів 14;
 • глибина обробки – 80-180мм;
 • тип конструкції – цільна (не складається);
 • конструктивна ширина захвату – 3100мм;
 • конструктивна маса агрегату – 1100кг;
 • продуктивність (максимальна) – до 3,7га/год;
 • швидкість (робоча) – до 12км/год;
 • сумісність – популярні моделі тракторної техніки від 120к.с.

         

Борона дискова БДФ-3,1 (навісна) – зразок конструктивності та функціональності ґрунтообробного інструментарію. Ефективна розробка вітчизняного виробництва. Широко застосовується підприємствами з середніми обсягами виробництва. ТОВ «Техніка і технології» - сучасне українське торгове підприємство. Добірний асортимент розробок для оптимізації аграрного виробництва. Вигідні умови придбання товарів. Грамотне, кваліфіковане обслуговування на всіх етапах співробітництва.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
БДФ-3,1 (навісна)

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Марка БДФ-3,1
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2
Продуктивність, га/год 2,6
Дорожній просвіт, мм не менше 300
Висота, см 1400
Транспортна швидкість, км/год не більше 20
Переведення в транспортне і робоче положення Гідравлічне, гідрофікована навісной системою трактора
Вид агрегатування Навісний
Агрегатується з тракторами, к.с. 120
Глибина обробки, см 8-18
Ширина захвату, м 3.1
Робоча швидкість, км/год 8-12
Вага, кг 1100

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари