Борона БДФ-2,8 Борона БДФ-2,8           Сучасні виробники устаткування для агробізнесу пропонують широкий та .. Product #: 0400400200120 Regular price: 64 000 грн $ 64000 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Борона БДФ-2,8

Виробники

Швидкий перехід

Борона БДФ-2,8

В наявності

64 000 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Борона БДФ-2,8. 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Борона БДФ-2,8

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Марка БДФ-2,8
Агрегатується з тракторами, к.с. 90-100
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2
Продуктивність, га/год 2,3
Дорожній просвіт, мм 300
Висота, см 1400
Транспортна швидкість, км/год не більше 20
Переведення в транспортне і робоче положення Гідравлічне, гідрофікована навісной системою трактора
Глибина обробки, см 8-18
Вид агрегатування Навісний
Кількість робочих органів, шт 14
Ширина захвату, м 2.8
Робоча швидкість, км/год 8-12
Вага, кг 1000

Опис Борона БДФ-2,8

Борона БДФ-2,8

         

Сучасні виробники устаткування для агробізнесу пропонують широкий та функціональний вибір розробок. Створює оптимальні умови сільськогосподарського виробництва. Враховуючі економічні та функціональні умови. Враховуючи обсяги виробництва. Борона БДФ-2,8 (навісна) – універсальний агрегат для виконання різнобічної обробки ґрунту. Працює разом з базовими моделями тракторів потужністю від 90к.с. Залучається до робіт підприємствами, які працюють за різними агротехнічними схемами (класична, ресурсозберігаюча).

         

Борона БДФ-2,8 (навісна). Конструктивність. Опис. Якість та економічна ефективність обладнання для сільського господарства

         

Борона БДФ-2,8 (навісна) – розробка сучасного вітчизняного виробника устаткування. Залучається до низки землеобробних заходів. Конструктивні особливості забезпечують рівномірність та однорідність обробки. Борона працює з різними типами ґрунту. Розпушує та відкриває його після зими. Розбиває брили, корки, капілярність. Розрівнює оброблювану поверхню. Застосовується на ділянках, на яких лишилися рослинні залишки. Створює оптимальні умови для насичення землі вологою, повітрям, поживними речовинами. Збагачує біохімічний склад ґрунту. Борона ефективно виконує поверхневу безвідвальну ґрунтообробку (занурення на глибину до 18см). Залучається до підготовки землі до посівних робіт. Застосовується у рамках післяжнивних заходів. Дана модель має високу пропускну здатність. Застосовування борони призводить до покращення родючих властивостей сільськогосподарських земель. Гарантує високу ефективність ведення господарської діяльності.

         

Борона дискова БДФ-2,8 (навісна). Технічні характеристики. Якість пропонованого асортименту від ТОВ «Техніка і технології»

         

Борона БДФ-2,8 (навісна) – працездатний сільськогосподарський агрегат. Оснащений якісними зносостійкими робочими органами – вирізними сферичними дисками. Диски розміщені у два ряди. Кріпляться на індивідуальних стійках. Розраховані долати опір необроблених ділянок, мають високий захист від тертя. Максимальні прості у встановленні та заміні. Їх форма та розташування відносно оброблюваної поверхні забезпечує ретельне подрібнення залишків. Гарантує якісне загортання у ґрунт на глибину обробки. Глибина обробки регулюється в залежності від потреб окремої ділянки. Регулювання відбувається завдяки котку. Прикочуючий коток встановлено за рядами робочих дисків. Він додатково розрівнює та ущільнює оброблювану поверхню. Забезпечує збереження вологи. Чистик захищає робочі органи від налипання вологої землі та намотування залишків. Перехід з робочого положення у транспортне відбувається завдяки підключенню до гідросистеми трактора.

         

Технічні характеристики:

         

 • назва – борона дискова;
 • модель – БДФ-2,8;
 • виробник (країна) – Україна;
 • виробник (підприємство) – ЧП «Агротехкомплект»;
 • тип агрегатування – навісний;
 • робочі органи – вирізні диски, коток;
 • діаметр дисків – ø650мм;
 • кількість рядів з дисками – 2;
 • кількість робочих органів 14;
 • глибина обробки – 80-180мм;
 • тип конструкції – цільна (не складається);
 • конструктивна ширина захвату – 2800мм;
 • конструктивна маса агрегату – 1000кг;
 • продуктивність (максимальна) – до 3,3га/год;
 • швидкість (робоча) – до 12км/год;
 • сумісність – популярні моделі тракторної техніки від 90к.с.

         

Борона дискова БДФ-2,8 (навісна) – ефективне сільськогосподарське знаряддя. Залучається до робіт підприємствами з невеликими та середніми обсягами виробництва. Гарантує високу якість та ефективність землеобробки. ТОВ «Техніка і технології» - українське торгове підприємство. Ми формуємо добірний, високоякісний асортимент інструментарію для аграрного бізнесу. Надаємо кваліфіковане обслуговування: консультативне, сервісне, постгарантійне. Забезпечуємо надійне співробітництво.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Борона БДФ-2,8

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Марка БДФ-2,8
Агрегатується з тракторами, к.с. 90-100
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2
Продуктивність, га/год 2,3
Дорожній просвіт, мм 300
Висота, см 1400
Транспортна швидкість, км/год не більше 20
Переведення в транспортне і робоче положення Гідравлічне, гідрофікована навісной системою трактора
Глибина обробки, см 8-18
Вид агрегатування Навісний
Кількість робочих органів, шт 14
Ширина захвату, м 2.8
Робоча швидкість, км/год 8-12
Вага, кг 1000

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари