Агрегат передпосівний АП-6 Якість передпосівного обробітку ґрунту - запорука високих врожаїв, успішності та ефективності агрого.. Product #: 041300400050222 Regular price: 222 000 грн $ 222000 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Агрегат передпосівний АП-6

Виробники

Швидкий перехід

Агрегат передпосівний АП-6

В наявності

222 000 грн
Цена действительна на 20.07.2018
Агрегат передпосівний АП-6. 14 моделей Європаків в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Агрегат передпосівний АП-6

Країна виробник Україна
Виробник Уманьферммаш
Марка АП-6
Середній термін служби, не менше (років) 6
Загальна маса, кг 3200
Габаритні розміри в транспортному положенні, мм (ДхШхВ) 6800х3000х2657
Габаритні розміри в робочому стані, мм (ДхШ) 6800х6000
Необхідна потужність трактора, к.с. 150
Вид агрегатування Причіпний
Ширина захвату, м 6
Робоча швидкість, км/год 8-10
Продуктивність, га/год 5,4
Глибина обробки, см 16

Опис Агрегат передпосівний АП-6

Якість передпосівного обробітку ґрунту - запорука високих врожаїв, успішності та ефективності агрогосподарства. Застосування високопродуктивних, багатофункціональних ґрунтообробних агрегатів забезпечує якість і рентабельність польових робіт. Дозволяє знизити витрати часу і ресурсів. Забезпечує максимальну доцільність експлуатації тракторної техніки. Асортимент сільськогосподарських агрегатів, пропонований сучасними виробниками, розрахований на високоінтенсивну високоефективну роботу. Здатний застосовуватися в різних кліматичних умовах. Дозволяє виконувати ґрунтообробку зусиллями як великих, так і малих агрогосподарств. Агрегат передпосівний АП-6 - конструктивно-технічна розробка українського підприємства. Розрахований на передпосівну неглибоку обробку великих земельних ділянок. Характеризується міцністю і надійністю конструкції, високою якістю матеріалів. Для виконання робіт агрегатується з широким модельним рядом колісної тракторної техніки.

           

Агрегат передпосівний АП-6. Працездатність, опис і застосування

           

Агрегат передпосівний АП-6 - широкозахватний агрегат для поверхневої передпосівної обробки ґрунту. Конструктивно-технічна розробка українського виробника сільськогосподарського устаткування. Характеризується високою продуктивністю, оптимально поєднує широке захоплення і високу робочу швидкість. Застосовується для вирівнювання і інтенсивного розпушування поверхні оброблюваної території. Кількома рядами різноманітних робочих органів здійснює різнобічну обробку. Розбиває і подрібнює утворені грудки і ущільнення. Розпушує верхній шар ґрунту. Механічно знищує паростки бур'янових рослин. Дозволяючи обходитися без обприскування поля хімічними розчинами.

           

Агрегат передпосівний АП-6 - характеризується високою якістю конструкції. Виконаний з міцних, зносостійких матеріалів і комплектуючих. Забезпечує якісний передпосівний обробіток великих сільськогосподарських ділянок. Відкриває доступ волозі, повітрю і поживним речовинам. Збільшує інтенсивність обмінних процесів в ґрунті. Не порушує утворену структуру ґрунту. Не перевертає і не перемішує шари. Простий в обслуговуванні, ремонті і експлуатації. Високорентабельна розробка для сучасного аграрного господарства.

           

Агрегат передпосівний АП-6. Рентабельність і функціональність. Технічний опис

           

Агрегат передпосівний АП-6 - високорентабельна конструктивно-технічна розробка українського підприємства. Характеризується високою ефективністю поверхневої передпосівної обробки ґрунту. Конструктивно розрахований на великі обсяги робіт і високу інтенсивність експлуатації. Простий в обслуговуванні. Складові частини, вузли і блоки характеризуються високою уніфікацією. Що дозволяє проводити заміну з мінімальними витратами часу і зусиль. Застосування агрегату покращує сільськогосподарські якості обробленої території. Дозволяє боротися з бур'янами без хімічної обробки поля. Підвищує врожайність і економічну ефективність всього сільськогосподарського процесу.

           

Агрегат передпосівний АП-6. Широкий асортимент високоефективного агротехнічного обладнання. ТОВ «Техніка і технології»

           

Агрегат передпосівний АП-6 - високоефективний механізм для передпосівної підготовки сільськогосподарських територій. Призначений для виконання великих обсягів робіт. Характеризується якістю, міцністю і високою працездатністю. Забезпечує значне поліпшення сільськогосподарських якостей обробленої ґрунту. Підвищує її врожайність. Збільшує ефективність подальших на ній робіт. ТОВ «Техніка і технології» - високий рівень пропонованого агротехнічного асортименту. Широкий вибір. Доступне якість. Кваліфіковане консультаційне обслуговування.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Агрегат передпосівний АП-6

Країна виробник Україна
Виробник Уманьферммаш
Марка АП-6
Середній термін служби, не менше (років) 6
Загальна маса, кг 3200
Габаритні розміри в транспортному положенні, мм (ДхШхВ) 6800х3000х2657
Габаритні розміри в робочому стані, мм (ДхШ) 6800х6000
Необхідна потужність трактора, к.с. 150
Вид агрегатування Причіпний
Ширина захвату, м 6
Робоча швидкість, км/год 8-10
Продуктивність, га/год 5,4
Глибина обробки, см 16

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари