Агромаш-Калина Агрегат комбінований АК-5,0 Агрегат комбінований АК-5,0         Застосування сучасних агротехнічних розробок дозволяє підв.. Product #: 041300400083 Regular price: 527 000 грн $ 527000 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition Уточнити наявність, ціну

Агрегат комбінований АК-5,0

Виробники

Швидкий перехід

Агрегат комбінований АК-5,0

Уточнити наявність, ціну

527 000 грн
Цена действительна на 22.07.2018
Агрегат комбінований АК-5,0. 14 моделей Європаків в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Агрегат комбінований АК-5,0

Країна виробник Україна
Виробник Агромаш-Калина
Марка АК-6
Кількість робочих органів, шт 14/26
Необхідна потужність трактора, к.с. 220-260
Ширина захвату, м 5
Вага, кг 5000
Глибина обробки, см 20
Робоча швидкість, км/год 10
Продуктивність агрегату, га/год 5

Опис Агрегат комбінований АК-5,0

Агрегат комбінований АК-5,0

       

Застосування сучасних агротехнічних розробок дозволяє підвищити ефективність і інтенсивність сільськогосподарських процесів. Дає можливість створити оптимальні робочі умови. Гарантує зростання якісних і кількісних показників вирощуваної продукції. Діапазон вибору, пропонований сучасними торговими і виробничими підприємствами, широкий. Здатний забезпечити необхідними техніко-конструктивними рішеннями підприємства великого та малого сільськогосподарського бізнесу. Дозволяє придбати обладнання, оптимальне в заданих експлуатаційних умовах. ТОВ «Техніка і технології» - сучасна компанія з великим агротехнічним торговим асортиментом. Пропонує кращі техніко-конструктивні розробки українському сільськогосподарському бізнесу. Гарантує високу якість і професіоналізм консультативно-сервісного обслуговування. Забезпечує український аграрний сектор інструментом, адаптованим до розрахункових експлуатаційних умов. Агрегат комбінований АК-5,0 - приклад високого професіоналізму формування фірмового асортименту.

         

Агрегат комбінований АК-5,0. Широкозахватний інструмент для інтенсивної обробки ґрунту. Область застосування і функціональний опис

       

Агрегат комбінований АК-5,0 - багатофункціональний робочий інструмент. Застосовується в рамках великого агровиробництва з сучасним підходом до землеобробки. Оснащений декількома видами ґрунтообробних органів. Що гарантує високу інтенсивність впливу на ґрунт. Сконструйований для роботи на орних, кормових і парових землях. Здатний обробляти ґрунт різної вологості, щільності, питомого опору. Здатний працювати на площах зі складним механічним складом.

         

Агрегат комбінований АК-5,0 - виконує глибоку безвідвальну ґрунтообробку. Не порушує сформовану структуру ґрунту. Підвищує інтенсивність насичення ґрунту вологою, повітрям, поживними елементами. Знищує бур'яни механічним шляхом, без застосування хімічних препаратів. Розрівнює орний горизонт. Покращує умови зростання агрокультурних рослин.

         

Агрегат комбінований АК-5,0. Економічність і технічність сучасного сільськогосподарського інструменту. Кращі умови вибору, придбання, консультативно-сервісного обслуговування - ТОВ «Техніка і технології»

       

Агрегат комбінований АК-5,0 - працює з потужними тяговими машинами (220 к.с. - 260 к.с.). Характеризується оптимальним поєднанням продуктивності і експлуатаційно-сервісних вимог. Оснащений робочими органами, захищеними від налипання ґрунту і намотування рослинності. Що знижує навантаження на тягову техніку. Дозволяє скоротити витрати паливних ресурсів. Забезпечує щадний експлуатаційний режим.

         

Технічний опис:

• назва - комбінований агрегат;

• модель - АК 5,0;

• виробник (підприємство) - ТОВ "Агромаш-Калина";

• виробник (країна) - Україна;

• конструктивна ширина захвату - 5000 мм;

• глибина земельних робіт - 200 мм;

• кількість робочих органів (стрілчастих лап / дисків) - 14/26;

• швидкість руху при проведенні земельних робіт - 10 км / год;

• швидкість проведення земельних робіт - 5 га / год;

• конструктивна маса - 5000 кг;

• вимоги до потужності тягових машин - 220 к.с.-260 к.с.

         

Агрегат комбінований АК-5,0 - широкозахватний, багатофункціональний робочий інструмент. Приклад якості і практичності техніко-конструктивних рішень, що застосовуються сучасним сільгоспвиробником. ТОВ «Техніка і технології» - найкраще обладнання для українського аграрного сектора. Професійний підхід до формування асортиментного ряду, Вигідні пропозиції ціни і якості.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Агрегат комбінований АК-5,0

Країна виробник Україна
Виробник Агромаш-Калина
Марка АК-6
Кількість робочих органів, шт 14/26
Необхідна потужність трактора, к.с. 220-260
Ширина захвату, м 5
Вага, кг 5000
Глибина обробки, см 20
Робоча швидкість, км/год 10
Продуктивність агрегату, га/год 5

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари