Бобруйскагромаш Агрегат грунтообробний напівнавісний АПН-3 Агрегат ґрунтообробний напівнавісний АПН-3          Якість техніки, що застосовується в рамках.. Product #: 0200300200014 Regular price: 121 257 грн $ 121257 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Агрегат грунтообробний напівнавісний АПН-3

Виробники

Швидкий перехід

Агрегат грунтообробний напівнавісний АПН-3

Під замовлення

121 257 грн
Цена действительна на 15.06.2018
Агрегат грунтообробний. 43 моделей лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Агрегат грунтообробний напівнавісний АПН-3

Країна виробник Білорусія
Виробник Бобруйськсельмаш
Марка АПН-3
Вид агрегатування навісний
Кількість робочих органів (дисків), шт 24
Ширина захвату, м 3
Вага, кг 2100
Потужність трактора, к. с. 130
народна назва 1 диски
народна назва 2 дискатор
народна назва 3 борона
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см 5-12
Продуктивність агрегату, га/год 3,6
Робоча швидкість руху, км/год 9-12
потужність трактора можлива 1 130

Опис Агрегат грунтообробний напівнавісний АПН-3

Агрегат ґрунтообробний напівнавісний АПН-3

        

Якість техніки, що застосовується в рамках сучасного сільгоспвиробництва, основа успішності та ефективності агробізнесу. Гарантія рентабельності і практичності виконуваних агровиробничих робіт. Невід'ємний елемент високопродуктивного і високоінтенсивного сільськогосподарського бізнесу. ТОВ «Техніка і технології» - українська торгова компанія з великим асортиментним рядом сільгосптехніки. Постачальник аграрного обладнання, необхідного сучасному українському сільськогосподарському бізнесу. Торговий ряд компанії професійно підібраний з розробок провідних виробників аграрного обладнання. Максимально адаптований до умов української сільськогосподарської дійсності. Здатний працювати у всіх кліматичних областях України. Агрегат АПН-3 - сучасний ґрунтообробний інструмент. Зразок функціональності, пропонованого фірмою інструментарію.

        

Агрегат АПН-3 (напівнавісний, ґрунтообробний). Приклад надійності і ефективності робочого інструмента для сучасних аграрних процесів. Експлуатаційний опис

        

Агрегат АПН-3 - ефективна пропозиція для сучасного агровиробництва. Виконує якісну, ретельну, високоінтенсивну обробку ґрунту на глибину до 120 мм. (Глибина впливу плавно регулюється в рамках 50 мм - 120 мм). Застосовується в якості основного інструменту землеобробки. (При дотриманні сучасної, ресурсозберігаючої технології сільськогосподарської діяльності). Використовується в комплексі з іншим сільськогосподарським обладнанням. Залучається в якості інструменту для додаткового впливу на ґрунт.

        

Агрегат АПН-3 - ефективно працює з тяговими машинами 130 к.с. Виконує передпосівні роботи на орних сільськогосподарських землях. Використовується для післязбиральної очистки ділянки від стерні. Здійснює закладення в ґрунт добрив, внесених на поверхню ділянки. Використовується для поліпшення аграрних і експлуатаційних властивостей ділянок. Застосовується для роботи з паровими і кормовими територіями.

        

Напівнавісний агрегат АПН-3 (ґрунтообробний). Технічність і економічність. Кращі торгові умови українському сільгоспвиробнику - ТОВ «Техніка і технології»

        

Агрегат АПН-3 - має надійну несучу конструкцію. Рівномірно розподіляє навантаження на ґрунт по всій ширині захвату. Оснащений декількома рядами сталевих дисків і зубчато-кільцевим котком. Робочими органами, що забезпечують високоінтенсивне розпушування ґрунту. Що зрізують, подрібнюють, закладають в ґрунт рослинні залишки і бур'яни. Забезпечують вирівнювання орного горизонту. Підвищують інтенсивність насичення ґрунту вологою, повітрям, поживними речовинами. Агрегат характеризується оптимальним поєднанням параметрів продуктивності та експлуатаційних вимог. Вигідна пропозиція для великих агропідприємств.

        

Технічний опис:

             

• назва - ґрунтообробний агрегат (навісний);             

• модель - АПН-3;             

• виробник (підприємство) - Бобруйськсільмаш;             

• виробник (країна) - Білорусь;             

• ширина конструктивного захвату - 3000 мм;             

• глибина ґрунтових робіт - 120 мм;             

• кількість робочих органів (дисків) - 24;             

• швидкість руху при польових роботах - 12 км / год;             

• швидкість проведення польових заходів (максимальна продуктивність) - 3,6 га / год

• конструктивна маса - 2100 кг;        

• необхідна потужність тягових машин - 130 к.с.

        

Агрегат АПН-3 - приклад високої функціональності технічних засобів, використовуваних сучасним сільгоспвиробником. ТОВ «Техніка і технології» - професійний підхід до формування агротехнічного асортименту. Висококваліфіковане інформаційно-сервісне обслуговування. Розумні пропозиції якості і ціни.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Агрегат грунтообробний напівнавісний АПН-3

Країна виробник Білорусія
Виробник Бобруйськсельмаш
Марка АПН-3
Вид агрегатування навісний
Кількість робочих органів (дисків), шт 24
Ширина захвату, м 3
Вага, кг 2100
Потужність трактора, к. с. 130
народна назва 1 диски
народна назва 2 дискатор
народна назва 3 борона
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см 5-12
Продуктивність агрегату, га/год 3,6
Робоча швидкість руху, км/год 9-12
потужність трактора можлива 1 130

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари