ЧФ «Степаненко и К» Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М           Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М – ефективний, широкозахв.. Product #: 0400400200149 Regular price: 307 500 грн $ 307500 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М

Виробники

Швидкий перехід

Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М

В наявності

307 500 грн
Цена действительна на 20.07.2018
Агрегат дисковий СТЕП. 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка СТЕП 5,9-20М
Вид агрегатування навісний
Ширина захвату, м 5.87
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 270-320
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2

Опис Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М

Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М

         

Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М – ефективний, широкозахватний агрегат для виконання обробки ґрунту. Відрізняється максимально зручним у роботі конструктивним рішенням. Придатний для використання з ґрунтами різного механічного складу. З різними фізико-хімічними властивостями (стан вологи, щільність, питомий опір). Працює в різноманітних аграрних умовах. Максимальна ефективність обробки досягається при сумісній роботі борони з потужними тракторами 270-320к.с. Разом із швидкістю пересування та шириною захвату, поєднання забезпечує високу продуктивність обробки. Агрегат розрахований на високоінтенсивне використання. Застосовується підприємствами з великими обсягами виробництва.

         

Дисковий агрегат СТЕП 5,9-20М. Конструктивність. Функціональність. Опис. Економічна ефективність інструментарію для сільськогосподарського виробництва

         

Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М – виконує поверхневу (неглибоку) обробку земель аграрного призначення.  Збільшує комфортність виконання посівних робіт. Забезпечує виконання післязбиральних заходів. Обробляє парові ділянки та землі, які раніше не оброблялися.  Розпушує (розущільнює) землю, розрівнює рельєф ґрунту. Створює умови для максимального накопичення додаткових поживних елементів, вологи, повітря. Забезпечує їх збереження на період вегетації культурних рослин. Під час обробки не перемішуються пласти землі, не порушується усталена структура ґрунту. Виконується ефективна ресурсозберігаюча обробки ділянок. Агрегат можна застосовувати у якості додаткового сільськогосподарського знаряддя. Для розрівняння поверхні після класичної оранки плугом. Борона ефективна у обробці ділянок, засмічених рослинністю та її залишками.

           

Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М. Якість пропонованого асортименту товарів. Технічні параметри. ТОВ «Техніка і технології»

         

Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М – ефективне в роботі сільськогосподарське знаряддя. Оснащений надійними в роботі ґрунтообробними органами. Вирізні диски (ромашка) – якісно заточені по краях. Ефективно розпушують землю, підрізають корені рослинності, подрібнюють та загортають у ґрунт. Конструктивно передбачено зниження енергоємності під час виконання обробки. Що забезпечує значну економію паливних матеріалів. Знижує коефіцієнт зношення робочих органів. Агрегат укомплектований прикочуючим котком. Коток додатково ущільнює та розрівнює поверхню. Забезпечує збереження вологи на оброблюваних ділянках. Агрегат оснащений надійними, ефективними у роботі, підшипниковими вузлами.

         

Технічні параметри:

         

 • назва – агрегат дисковий;
 • виробник (країна) – Україна;
 • модель – СТЕП 5,9-20М;
 • виробник (підприємство) – ПФ «Степаненко и К»;
 • тип машини – причіпна;
 • робочі органи – вирізні диски, прикочуючий коток;
 • кількість рядів ґрунтообробних органів – 2;
 • діаметр ґрунтообробних дисків – 650мм;
 • глибина обробки – до 180мм;
 • конструктивна ширина захвату – 5870мм;
 • продуктивність (максимальна) – до 7га/год;
 • швидкість виконання робіт (максимальна) – до 12км/год;
 • сумісність – потужні моделі тракторів 270-320к.с.

         

Дисковий агрегат СТЕП 5,9-20М – надійна розробка вітчизняного підприємства. Конструктивне рішення розраховане на створення оптимальних умов обробки. Однорідно по всій ширині захвату. Без пропусків та борозен. ТОВ «Техніка і технології» - сучасна українська компанія. Забезпечує найкращий асортимент товарів для агробізнесу. Формує добірний асортимент інструментарію, розрахований максимально оптимізувати сільгоспвиробництво. Ми надаємо кваліфіковане консультування. Забезпечуємо надійне співробітництво на всіх етапах співпраці.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Агрегат дисковий СТЕП 5,9-20М

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка СТЕП 5,9-20М
Вид агрегатування навісний
Ширина захвату, м 5.87
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 270-320
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари