ЧФ «Степаненко и К» Агрегат дисковий СТЕП 4,6-20М Агрегат дисковий СТЕП 4,6-20М           Дисковий агрегат СТЕП 4,6-20М – багатофункціональне сі.. Product #: 0400400200147 Regular price: 228 100 грн $ 228100 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Агрегат дисковий СТЕП 4,6-20М

Виробники

Швидкий перехід

Агрегат дисковий СТЕП 4,6-20М

В наявності

228 100 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Агрегат дисковий СТЕП. 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Агрегат дисковий СТЕП 4,6-20М

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка СТЕП 4,6-20М
Кількість рядів дисків, шт 2
Вид агрегатування навісний
Діаметр диска, мм 650
Ширина захвату, м 4.56
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 180-220

Опис Агрегат дисковий СТЕП 4,6-20М

Агрегат дисковий СТЕП 4,6-20М

         

Дисковий агрегат СТЕП 4,6-20М – багатофункціональне сільськогосподарське знаряддя. Залучається до різноманітної (універсальної) обробки ґрунту. Ефективний в різних аграрних умовах виробництва. Працює з усіма видами ґрунту, незалежно від рівня вологи, ущільненості, питомого опору. Агрегат максимально зручний в роботі та обслуговуванні. Конструктивні параметри забезпечують виконання робіт з високою продуктивністю та якістю. Без пропусків та борозен. Рівномірно по всій ширині захвату. Працює сумісно з потужними тракторами 180-220к.с. Розрахований отримувати високе навантаження, придатний до інтенсивного використання.

         

Дисковий агрегат СТЕП 4,6-20М. Конструктивність. Функціональність. Опис. Економічна ефективність інструментарію для сільськогосподарського виробництва

         

Агрегат дисковий СТЕП 4,6-20М – максимально ефективний в роботі, широкозахватний сільськогосподарський інструмент. Залучається до обробки земель аграрного призначення. Розпушує, розущільнює землю на глибині впливу. Розрівнює рельєф оброблюваних ділянок. Забезпечує високу якість подальших посівних робіт. Виконує післязбиральне обслуговування сільськогосподарських площ. Залучається до обробки ділянок, які перебували на пару або раніше не оброблялися. Є ефективним у обробці площ, засмічених великою кількістю рослинності. Якісно підрізає їх, подрібнює та загортає у ґрунт.

         

Дискова борона СТЕП 4,6-20М – застосовується підприємствами, які працюють за ресурсозберігаючою технологією обробки. Глибина впливу плавно регулюється в діапазоні 5-18см. Під час виконання робіт не порушується усталена структура ґрунту. Не перевертаються пласти землі. Утворюється додатковий захисний шар та поживні елементи. Створюються умови для накопичення ґрунтом вологи та повітря. Забезпечується їх збереження протягом всього періоду вегетації рослин. Покращуються умови виконання подальших сільськогосподарських процесів.

           

Агрегат дисковий СТЕП 4,6-20М. Якість пропонованого асортименту товарів. Технічні параметри. ТОВ «Техніка і технології»

         

Дисковий агрегат СТЕП 4,6-20М – працездатне, зручне в експлуатації сільськогосподарське знаряддя. Оснащений надійними в роботі робочими органами. Вирізні диски (ромашка) – якісно заточені по краях. Розміщені під непрямим кутом до поверхні. Таким чином, конструктивно знижено енергоємність виконуваних робіт. Диски мають знижений коефіцієнт зношення. Забезпечується менша витрата паливних матеріалів. За рядами дисків розміщено прикочуючий коток. Він додатково розрівнює оброблювані площі, ущільнює поверхню. Що забезпечує захист вологи від випаровування. Агрегат оснащено надійними, ефективними в роботі підшипниковими вузлами.

         

Технічні параметри:

         

 • назва – агрегат дисковий;
 • виробник (країна) – Україна;
 • модель – СТЕП 4,6-20М;
 • виробник (підприємство) – ПФ «Степаненко и К»;
 • тип машини – причіпна;
 • робочі органи – вирізні диски, прикочуючий коток;
 • кількість рядів ґрунтообробних органів – 2;
 • діаметр ґрунтообробних дисків – 650мм;
 • глибина обробки – до 180мм;
 • конструктивна ширина захвату – 4560мм;
 • продуктивність (максимальна) – до 5,4га/год;
 • швидкість виконання робіт (максимальна) – до 12км/год;
 • сумісність – потужні моделі тракторів 180-220к.с.

         

Дисковий агрегат СТЕП 4,6-20М – надійна розробка українського підприємства. Зразок ефективності та функціональності. ТОВ «Техніка і технології» - вітчизняне торгове підприємство. Наш асортимент – це розробки підприємств відомих в усьому світі. Якісні товари іноземного та українського виробництва. Вигідні умови придбання товарів. Кваліфікований консультативний супровід кожної покупки. Надійне партнерство на всіх етапах співробітництва.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Агрегат дисковий СТЕП 4,6-20М

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка СТЕП 4,6-20М
Кількість рядів дисків, шт 2
Вид агрегатування навісний
Діаметр диска, мм 650
Ширина захвату, м 4.56
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 180-220

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари