ЧФ «Степаненко и К» Агрегат дисковий СТЕП 2,2-20П Агрегат дисковий СТЕП 2,2-20П           Дисковий агрегат СТЕП 2,2-20П – універсальна, багатофу.. Product #: 0400400200150 Regular price: 94 990 грн $ 94990 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Агрегат дисковий СТЕП 2,2-20П

Виробники

Швидкий перехід

Агрегат дисковий СТЕП 2,2-20П

В наявності

94 990 грн
Цена действительна на 22.07.2018
Агрегат дисковий СТЕП. 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Агрегат дисковий СТЕП 2,2-20П

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка СТЕП 2,2-20П
Ширина захвату, м 2.27
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 80/82
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2
Вид агрегатування навісний

Опис Агрегат дисковий СТЕП 2,2-20П

Агрегат дисковий СТЕП 2,2-20П

         

Дисковий агрегат СТЕП 2,2-20П – універсальна, багатофункціональна розробка. Оптимальний агрегат для виконання поверхневої обробки ґрунту. Працює в різноманітних кліматичних умовах. На ділянках з різними фізико-хімічними властивостями (рівень вологи, ущільненість, питомий опір). Роботи виконує разом з базовими моделями тракторів різних країн виробництва (80 к.с). Застосовується підприємствами, які працюють за ресурсозберігаючою схемою обробки. Може експлуатуватися у якості додаткового сільськогосподарського знаряддя. Обробляти ділянки, після класичної оранки плугом.

         

Дисковий агрегат СТЕП 2,2-20П. Конструктивність. Функціональність. Опис. Економічна ефективність інструментарію для сільськогосподарського виробництва

         

Агрегат дисковий СТЕП 2,2-20П – ефективне в роботі сільськогосподарське знаряддя. Застосовується підприємствами з невеликими обсягами виробництва. Виконує поверхневу (неглибоку) обробку ґрунту. Глибина обробки плавно регулюється в діапазоні 5-18см. Під час виконання обробки не перевертає пласти землі. Не порушує усталену структуру ґрунту. Розпушує землю, розущільнює пласти землі. При цьому запобігаючи вивітрюванню ґрунту, зупиняючи ерозійні процеси. Застосовування агрегату створює умови для збагачення ґрунту поживними елементами. Покращує його аграрні якості. Забезпечує високу ефективність подальших сільськогосподарських процесів. Агрегат є ефективним у роботі з ділянками, засміченими рослинністю. Ініціює їх перетворення на поживні елементи. Гарантує їх збереження протягом всього періоду рослу вирощуваних рослин. Придатний для обробки ділянок, що перебували на пару, або раніше не оброблялися.

           

Агрегат дисковий СТЕП 2,2-20П. Якість пропонованого асортименту товарів. Технічні параметри. ТОВ «Техніка і технології»

         

Дисковий агрегат СТЕП 2,2-20П – працездатне, ефективне в роботі сільськогосподарське знаряддя. Агрегат оснащений надійними ґрунтообробними органами – вирізними дисками (ромашка). Якісно заточені, диски з легкістю занурюються у необроблюваний раніше ґрунт. Якісно підрізають корені бур’янових рослин, подрібнюють стерню та інші залишки. Розміщення дисків у два ряди, зустрічно, під кутом, забезпечує рівномірність обробки. Без борозен та пропусків. Прикочуючий коток, розміщений за рядами дисків, додатково ущільнює та розрівнює поверхню. Забезпечує збереження вологи. Диски виконання зі зносостійких сучасних матеріалів. Конструктивне рішення забезпечує зручність роботи та простоту обслуговування.

         

Технічні параметри:

         

 • назва – агрегат дисковий;
 • виробник (країна) – Україна;
 • модель – СТЕП 2,2-20П;
 • виробник (підприємство) – ПФ «Степаненко и К»;
 • тип машини – причіпна;
 • робочі органи – вирізні диски, прикочуючий коток;
 • кількість рядів ґрунтообробних органів – 2;
 • діаметр ґрунтообробних дисків – 660мм;
 • глибина обробки – до 180мм;
 • конструктивна ширина захвату – 2200мм;
 • продуктивність (максимальна) – до 2,6га/год;
 • швидкість виконання робіт (максимальна) – до 12км/год;
 • сумісність – базові трактори (80 к.с.).

         

Дисковий агрегат СТЕП 2,2-20П – конструктивна якість та високий рівень функціональності. Надійна в роботі розробка, яка гарантує виконання процесів з високою якістю. ТОВ «Техніка і технології» - сучасна українська торгова фірма. Наш асортимент – це ефективні  розробки, які дозволяють максимально оптимізувати виробництво сільськогосподарської продукції. Наш асортимент – це товари всесвітньо відомих виробників. Ми запроваджуємо вигідні умови сервісного обслуговування. Надаємо кваліфіковане консультування.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Агрегат дисковий СТЕП 2,2-20П

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка СТЕП 2,2-20П
Ширина захвату, м 2.27
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 80/82
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2
Вид агрегатування навісний

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари