Степаненко и К Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-3,6-20 Агрегат дисковий ґрунтообробний навісний СТЕП АГ-3,6-20           Дисковий агрегат ґрунтооброб.. Product #: 0400400200143 Regular price: 94 890 грн $ 94890 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-3,6-20

Виробники

Швидкий перехід

Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-3,6-20

В наявності

94 890 грн
Цена действительна на 25.07.2018
Агрегат дисковий грунтообробний. 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-3,6-20

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка АГ3,6-20
Кількість рядів дисків, шт 2
Вид агрегатування навісний
Діаметр диска, мм 650
Ширина захвату, м 3.67
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 150

Опис Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-3,6-20

Агрегат дисковий ґрунтообробний навісний СТЕП АГ-3,6-20

         

Дисковий агрегат ґрунтообробний СТЕП АГ-3,6-20 – ефективне в роботі, універсальне сільськогосподарське знаряддя. Широко застосовується підприємствами, які працюють за ресурсозберігаючої схемою обробки ґрунту. Обробляє площі, не перевертаючи пластів землі, не порушуючи усталену структуру ґрунту. Запобігаючи вивітрюванню та зупиняючи ерозійні процеси родючих шарів. Агрегат придатний до роботи в різних кліматичних, функціональних, виробничих умовах. З різноманітними фізико-хімічними властивостями оброблюваного ґрунту. Висока ефективність обробки досягається при сумісній роботі з тракторами 150 к.с. (Різних країн виробництва). Ширина захвату та швидкість пересування тягової машини забезпечують високу продуктивність виконання робіт.

         

Дисковий агрегат ґрунтообробний СТЕП АГ-3,6-20 (навісний). Конструктивність. Функціональність. Опис інструментарію для сільськогосподарського виробництва

         

Агрегат дисковий СТЕП АГ-3,6-20 (навісний) – багатофункціональне знаряддя для виконання обробки ґрунту. Застосовування агрегату покращує аграрні властивості оброблюваних площ. Підвищує подальшу якість посівних робіт. Розрівнює та розпушує поверхню, зрізує бугристості та нерівності. Розущільнює пласти землі. Застосовується у циклі робіт післязбирального обслуговування ґрунту. Обробляє ділянки, які перебували на пару, які раніше ніколи не оброблялися. Ефективний у обробці площ, які засміченні великою кількістю бур’янів, стерні, іншої рослинності. Глибина впливу плавно налаштовується у діапазоні 5-18см. (Залежить від аграрних потреб окремої ділянки). Дисковий агрегат застосовується у якості основного ґрунтообробного інструменту. Може залучатися до робіт у комплексі з іншим аграрним устаткуванням.

           

Агрегат дисковий ґрунтообробний СТЕП АГ-3,6-20 (навісний). Якість пропонованого асортименту товарів. Технічні параметри. ТОВ «Техніка і технології»

         

Ґрунтообробний дисковий агрегат СТЕП АГ-3,6-20 – працездатне в роботі агротехнічне рішення. Відрізняється зручністю використання та простотою обслуговування, надійністю ґрунтообробних органів. Якісно заточені вирізні диски (ромашка) розміщені під кутом до поверхні, яка обробляється. Подібне рішення значно знижує коефіцієнт зношення дисків. Забезпечує ефективне розпушення землі, підрізання, подрібнення залишків, загортання їх на глибину впливу. Розміщення дисків у два ряди, зустрічно, гарантує високу однорідність обробки. Не утворюючи борозен, без пропусків, розбиваючи великі брили землі. Оснащення агрегату прикочуючим котком вдосконалює обробку. Коток додатково розрівнює поверхню, ущільнює верхній шар з метою збереження вологи. Агрегат оснащений надійними в роботі підшипниковими вузлами.

         

Технічні параметри:

         

 • назва – агрегат дисковий ґрунтообробний;
 • виробник (країна) – Україна;
 • модель – СТЕП АГ-3,6-20;
 • виробник (підприємство) – ПФ «Степаненко и К»;
 • тип машини – навісна;
 • робочі органи – вирізні диски, прикочуючий коток;
 • кількість рядів ґрунтообробних органів – 2;
 • діаметр ґрунтообробних дисків – 650мм;
 • глибина обробки – до 180мм;
 • конструктивна ширина захвату – 3600мм;
 • продуктивність (максимальна) – до 4,3га/год;
 • швидкість виконання робіт (максимальна) – до 12км/год;
 • сумісність – базові трактори (150 к.с.).

         

Дисковий агрегат ґрунтообробний СТЕП АГ-3,6-20 – надійне сільськогосподарське знаряддя. Гарантує високу якість землеобробки. Рівномірно по всій ширині захвату. ТОВ «Техніка і технології» - українська сучасна торгова компанія. Наш асортимент це високоякісні розробки для оптимізації аграрного бізнесу. Високий рівень сервісного обслуговування. Кваліфіковане консультування. Товари всесвітньо відомих виробників обладнання.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-3,6-20

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка АГ3,6-20
Кількість рядів дисків, шт 2
Вид агрегатування навісний
Діаметр диска, мм 650
Ширина захвату, м 3.67
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 150

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари