Степаненко и К Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-2,5-20 Агрегат дисковий ґрунтообробний навісний СТЕП АГ-2,5-20           Дисковий агрегат ґрунтооброб.. Product #: 0400400200140 Regular price: 67 899 грн $ 67899 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-2,5-20

Виробники

Швидкий перехід

Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-2,5-20

В наявності

67 899 грн
Цена действительна на 18.06.2018
Агрегат дисковий грунтообробний. 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-2,5-20

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка АГ2,5-20
Ширина захвату, м 2.57
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 100
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2
Вид агрегатування навісний

Опис Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-2,5-20

Агрегат дисковий ґрунтообробний навісний СТЕП АГ-2,5-20

         

Дисковий агрегат ґрунтообробний СТЕП АГ-2,5-20 – універсальна розробка українського підприємства. Багатофункціональний агрегат, що виконує низку процесів обробки ґрунту. Залучається до роботи в умовах підприємств з різними обсягами виробництва. В різних кліматичних зонах. З різними фізико-хімічними властивостями ґрунту. Застосування агрегату призводить до покращення аграрних властивостей ґрунту. Забезпечує високу якість обробки ґрунту, як наслідок підвищує ефективність подальших посівних процесів. Агрегат працює разом із базовими моделями тракторів (100 к.с.). Поєднання, яке оптимізує виробництво, забезпечуючи максимальну продуктивність у розрахункових умовах.

         

Дисковий агрегат ґрунтообробний СТЕП АГ-2,5-20 (навісний). Конструктивність. Функціональність. Опис інструментарію для сільськогосподарського виробництва

         

Агрегат дисковий СТЕП АГ-2,5-20 (навісний) – ефективна розробка українського виробника обладнання для агробізнесу. Виконує поверхневу (неглибоку) обробку ґрунту. Глибина впливу 5-8см регулюється залежно від індивідуальних потреб окремої ділянки. Агрегат застосовується підприємствами, які працюють по ресурсозберігаючій схемі обробки. Залучається у якості інструменту основної землеобробки. Може використовуватися у комплексі з іншими землеобробними агрегатами (наприклад, плугами). Готує ґрунт до посівних робіт, ефективно розпушуючий його. Розбиває корки та капілярність, відкриває землю після зими. Залучається до робіт у циклі післязбиральних заходів. Обробляє ділянки, які мають велику кількість післяжнивних залишків. Придатний для обробки земель, що перебували на пару, що засмічені бур’янами або іншою рослинністю. Підрізає її, подрібнює, ініціює перетворення залишків на поживні елементи.

           

Агрегат дисковий ґрунтообробний СТЕП АГ-2,5-20 (навісний). Якість пропонованого асортименту товарів. Технічні параметри. ТОВ «Техніка і технології»

         

Ґрунтообробний дисковий агрегат СТЕП АГ-2,5-20 – відрізняється високою працездатністю, максимальною зручністю експлуатації. Оснащений надійними в роботі ґрунтообробними органами. Вирізні диски (ромашка) гостро заточені по краях. Ефективно виконують обробку. Розміщені у два ряди, зустрічно, під непрямим кутом до оброблюваної поверхні. Технічне рішення, що забезпечує однорідність обробки по всій ширині захвату. Без пропусків, не утворюючи борозен, розбиваючи великі земельні брили. Конструкція прикочуючого котка дозволяє обробляти вологий ґрунт. Коток не забивається землею, на нього не намотуються рослинні залишки. Він додатково розрівнює поверхні та ущільнює верхній шар.

         

Технічні параметри:

         

 • назва – агрегат дисковий ґрунтообробний;
 • виробник (країна) – Україна;
 • модель – СТЕП АГ-2,5-20;
 • виробник (підприємство) – ПФ «Степаненко и К»;
 • тип машини – навісна;
 • робочі органи – вирізні диски, прикочуючий коток;
 • кількість рядів ґрунтообробних органів – 2;
 • діаметр ґрунтообробних дисків – 650мм;
 • глибина обробки – до 180мм;
 • конструктивна ширина захвату – 2500мм;
 • продуктивність (максимальна) – до 3га/год;
 • швидкість виконання робіт (максимальна) – до 12км/год;
 • сумісність – базові трактори (100 к.с.).

         

Дисковий агрегат ґрунтообробний СТЕП АГ-2,5-20 – надійна в роботі розробка вітчизняного підприємства. ТОВ «Техніка і технології» - сучасна українська компанія. Забезпечує агровиробників ефективним сільськогосподарським знаряддям. Асортимент наших товарів максимально оптимізує виробництво. Розрахований на умов підприємств з різними функціональними, економічними, виробничими потребами. Ми надаємо кваліфіковане консультування. Пропонуємо професійне сервісне обслуговування.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-2,5-20

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка АГ2,5-20
Ширина захвату, м 2.57
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 100
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2
Вид агрегатування навісний

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари