ЧФ «Степаненко и К» Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-1,8-20 Агрегат дисковий ґрунтообробний навісний СТЕП АГ-1,8-20           Дисковий агрегат ґрунтооброб.. Product #: 0400400200138 Regular price: 54 700 грн $ 54700 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-1,8-20

Виробники

Швидкий перехід

Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-1,8-20

В наявності

54 700 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Агрегат дисковий грунтообробний. 260 моделей дискових борін в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-1,8-20

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка АГ1,8-20
Вид агрегатування навісний
Ширина захвату, м 1.87
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 40
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2

Опис Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-1,8-20

Агрегат дисковий ґрунтообробний навісний СТЕП АГ-1,8-20

         

Дисковий агрегат ґрунтообробний СТЕП АГ-1,8-20 – універсальне, економічне в експлуатації сільськогосподарське знаряддя. Виконує низку процесів землеобробки. Застосовується підприємствами, які працюють за ресурсозберігаючою системою обробки ґрунту. Агрегат придатний для роботи в різних кліматичних зонах. На ділянках з різними фізико-хімічними властивостями. (Щільність ґрунту, питомий опір, рівень вологи, засміченість рослинністю, тощо). Агрегат працює разом з малобюджетними тракторами (40 к.с.) різних країн виробництва. Його застосування покращує аграрні якості ґрунту. Гарантує високу ефективність подальших процесів виробництва.

         

Дисковий агрегат ґрунтообробний СТЕП АГ-1,8-20 (навісний). Конструктивність. Функціональність. Опис інструментарію для сільськогосподарського виробництва

         

Агрегат дисковий СТЕП АГ-1,8-20 (навісний) – виконує поверхневу безвідвальну обробку земель аграрного призначення. Готує ґрунт до посівних робіт. Залучається до післязбирального обслуговування ділянок. Обробляє парові та раніше не оброблювані ділянки. Застосовується у якості основного ґрунтообробного інструменту за ресурсозберігаючою схемою обробки земель. Може працювати у комплексі з класичним ґрунтообробним обладнанням. Конструктивні параметри (розташування дисків, їх якість, тощо) дозволяють обробляти ділянки, засміченні рослинністю. Передбачається їх підрізання, подрібнення та загортання у ґрунт на глибину впливу. Ініціюється перетворення залишків у поживні елементи. Застосування агрегату оптимізує умови насичення землі повітрям та вологою. Забезпечує їх збереження протягом всього періоду вегетації рослин. Глибина впливу плавно налаштовується в залежності від аграрних потреб окремої ділянки. (Діапазон 5-18см). Агрегат є економічним у використанні.

           

Агрегат дисковий ґрунтообробний СТЕП АГ-1,8-20 (навісний). Якість пропонованого асортименту товарів. Технічні параметри. ТОВ «Техніка і технології»

         

Ґрунтообробний дисковий агрегат СТЕП АГ-1,8-20 – надійний, працездатний агрегат. Виконаний з сучасних зносостійких матеріалів. Оснащений високоякісними ґрунтообробними органами. Вирізні диски (ромашка) – гостро заточені. Розміщені під непрямим кутом до оброблюваної поверхні, у два ряди, зустрічно. Забезпечують рівномірне виконання обробки ґрунту. Без пропусків, без борозен, однорідно по всій ширині захвату. Прикочуючий коток, розміщений за рядами дисків, додатково розрівнює поверхню. Ущільнює верхній шар, забезпечуючи збереження вологи. Його конструкція (без центрального валу) запобігає намотуванню залишків та забиванню вологою землею.

         

Технічні параметри:

         

 • назва – агрегат дисковий ґрунтообробний;
 • виробник (країна) – Україна;
 • модель – СТЕП АГ-1,8-20;
 • виробник (підприємство) – ПФ «Степаненко и К»;
 • тип машини – навісна;
 • робочі органи – вирізні диски, прикочуючий коток;
 • кількість рядів ґрунтообробних органів – 2;
 • діаметр ґрунтообробних дисків – 650мм;
 • глибина обробки – до 180мм;
 • конструктивна ширина захвату – 1800мм;
 • продуктивність (максимальна) – до 2,1га/год;
 • швидкість виконання робіт (максимальна) – до 12км/год;
 • сумісність – базові трактори (40 к.с.).

         

Дисковий агрегат ґрунтообробний СТЕП АГ-1,8-20 – багатофункціональне сільськогосподарське знаряддя. Зразок високої якості та економічності сучасного сільськогосподарського інструментарію. ТОВ «Техніка і технології» - сучасне українське торгове підприємство. Забезпечує сільгоспвиробників надійним, ефективним в роботі аграрним устаткуванням. Асортимент наших розробок це товари від всесвітньо відомих виробників. Це можливість максимально оптимізувати виробництво. Це задоволення технічних потреб підприємств з різними економічними та виробничими вимогами. Ми надаємо кваліфіковане консультування під час здійснення покупки. Пропонуємо професійне сервісне обслуговування своїм клієнтам.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Агрегат дисковий грунтообробний навісний СТЕП АГ-1,8-20

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка АГ1,8-20
Вид агрегатування навісний
Ширина захвату, м 1.87
Глибина обробки, см 5-18
Агрегатується з тракторами, к.с. 40
Діаметр диска, мм 650
Кількість рядів дисків, шт 2

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари