Інтерв'ю з аграрієм

Ігор Леонідович Горпинич

На своїх 8-ми тисячах гектарів вирощуємо, в основному, зернові культури. Тваринництвом займаємося лише принагідно

Детальніше

Олександр Григорович Олійник

Своє господарство заснували ще в 1996 році. По закінченню інституту відслужив у армії. А тоді почав із батьком працювати на землі. Серйозно взявся за цю справу у 2003-му після смерті батька. Довелося самому приймати важливі рішення, брати всю відповідальність на себе.

Детальніше

Павло Володимирович Козаков

Сільське господарство – це наша сімейна справа. Мої батьки та ми з сестрою займаємося землею професійно протягом багатьох років. Зараз аграрна сфера знаходиться на такому високому рівні розвитку, що робота на полі є дійсно цікавою. Останнім часом з’явилося стільки інноваційних технологій, що лише встигай застосовувати…

Детальніше

Вартан Юрійович Абрамян

Працюємо в господарстві площею 2,5 тис. га. Намагаємося застосовувати технології мінімального обробітку землі. З-поміж іншої техніки маємо літак-кукурузник АН-2. Хоч це і не є чимось дуже унікальним, та все ж яка-не-яка цікавинка.

Детальніше

Олександр Григорович Ковальов

Моє життя – це моє господарство. Не можу уявити себе без широкого поля, безмежного синього неба та щоденної праці на землі.

Детальніше

ПЕРШИЙ АГРОЧЕМПІОНАТ – 2015 нарешті відбувся!

Вміння добре працювати та відпочивати – це те, до чого прагне більшість людей. Але не всім вдається цього досягнути. Адже коли працюєш на совість, не вистачає ні часу, ні сил, щоб організувати собі достойний відпочинок.

Детальніше

Володимир Грига: З вологоміром зерна прибутки завжди вимірюються правильно!

Кожен наступний крок, кожен наступний подих наближає нас до чергової перемоги. Для людини, покликанням якої є забезпечувати хлібом свій народ, вона досягається в момент збуту вирощеного врожаю. Позаду нелегкий марафон, де шлях прокладали воля, терпіння, праця, господарська мудрість та любов до своєї справи. Залишається зробити кілька кроків, кілька дуже відповідальних кроків…

Детальніше

Продати імпортного трактора, щоб придбати вітчизняного Слобожанця?

Дилема вибору між вітчизняною та закордонною технікою здається вирішеною для тих, чий рівень купівельної спроможності показує себе з найкращого боку. Всім іншим, як кажуть, діватися нікуди, тому й доводиться задовольнятися тим, що виробляється в країні…

Але чому тоді таке успішне та розвинуте господарство, як «Метекс-Агро» (Козельщинський р-н, Полтавська обл.), маючи престижного імпортного трактора з відомим ім’ям, приймає рішення зробити все необхідне, аби замінити закордонну техніку на вітчизняну?

Детальніше

Швидкий перехід