Ми постачальники техніки та обладнання для сільського господарства

Нам можна довіряти. Ми відомі, нам 9 років і маємо 17 офісів. В нас хороша репутація. Ми №1 за діловою активністю та №1 за якістю обслуговування клієнтів. У нас вічливий та компетентний персонал.

Стратегія компанії на 2018 рік:

Робити людей, що з нами співпрацюють,

визнаними, заможними, щасливими!
 

Працювати так, щоб з нами кожний відчув себе

особливо важливою персоною!

 

 

 

 

 

Сільськогосподарська техніка, обладнання та запчастини

Спецпропозиції для Вас!

Трактор ХТА Слобожанець з двигуном ММЗ, ЯМЗ, Дойц, Вольво  Борона ЗПГ Ліра виробництва ЛКМЗ  Борона ЗПГ Ліра виробництва ЛКМЗ
Трактор ХТА Слобожанець з двигуном ММЗ, ЯМЗ, Дойц, Вольво  Переобладнання обприскувачів  Європейські фронтальні навантажувачі Hydrometal

Европейские мульчирователи Tehnos, Talex   Европейские мульчирователи Tehnos, Talex   Европейские мульчирователи Tehnos, Talex


Для дітей, юнацтва та дорослих:

конкурс дитячого малюнку   конкурс, що вчить досягати своєї мети  конкурс для збереження нашої планети

конкурс для тих, хто прагне удосконалити все навколо


 

 

ТОВ «Техніка і технології» - сучасна ефективність і класична надійність агротехнічного асортименту

Успішність сучасного аграрного господарства залежить від цілого ряду чинників. Від широкого асортименту інструментарію, що залучається до роботи. Від якості і ціни видаткових матеріалів, які використовуються. Від ефективності технологічних процесів, що застосовуються. Від простоти і рентабельності підтримки в працездатному стані устаткування, яке експлуатується. Від надійності і відповідальності підприємства, в якому це обладнання закуповується і обслуговується. ТОВ «Техніка і технології» - гарантовано висока якість обслуговування, широкий асортимент професійного устаткування. Відоме українське підприємство, постачальник високоефективних розробок для сільськогосподарського бізнесу, ряду суміжних галузей. Асортимент, який пропонується фірмою, характеризується широким охватом, високою якістю і розумною вартістю.

ТОВ «Техніка і технології». Висока якість і широкий вибір сільськогосподарської техніки. Тракторна техніка, ґрунтообробне обладнання, причіпні і навісні тракторні агрегати

ТОВ «Техніка і технології» - широкий вибір тракторів для великого і малого бізнесу. Це висока якість тракторної техніки від українських і зарубіжних виробників. Це поєднання класичної надійності і сучасної ефективності. Це близько сотні моделей тракторів, потужністю від 30 к.с. до 350 к.с. Це широкий вибір навісного, причіпного та напівпричіпного тракторного обладнання. Агрегатування якого, максимально розширить функціональні можливості трактора. Дозволить його застосування в найрізноманітніших умовах. Забезпечить високу якість виконання широкого діапазону робіт.

ТОВ «Техніка і технології» - широкий вибір тракторного обладнання. Великий асортимент класичного і сучасного ґрунтообробного обладнання - борон, культиваторів, плугів. Українські та зарубіжні розробки. Вузькопрофільний і багатофункціональний інструментарій. Конструктивні розробки для великого, малого та середнього аграрного бізнесу. Це широкий асортимент навісного тракторного обладнання - відвали, навантажувачі, тощо. Широкий вибір механізмів, що агрегатуються та дозволяють застосовувати тракторну техніку в різних галузях. Забезпечують високоякісне виконання аграрних, будівельних, дорожньо-будівельних, комунальних робіт. Дозволяють обходитися в господарській діяльності логічним мінімумом дорогої техніки.

ТОВ «Техніка і технології» - великий асортимент високоефективного сільськогосподарського інструментарію. Розробки українських та зарубіжних підприємств, що дозволяють оснастити весь процес виробництва агропродукції. Від передпосівної обробки ґрунту, до збору, транспортування, зберігання і переробки сільськогосподарської сировини. Широкий вибір обприскувачів, розкидачів добрив, сівалок. Великий асортимент ґрунтообробного інструментарію для класичного і ресурсозберігаючого землеробства. (Борони, плуги, культиватори, мульчувачі, катки.) Широкий вибір інструментарію і витратних матеріалів для збирання врожаю. (Жатки, прес-підбирачі, завантажувачі зерна, шпагат, тощо)

ТОВ «Техніка і технології». Висока якість і широкий асортимент сучасних технологічних розробок

ТОВ «Техніка і технології» - сучасне українське підприємство. Характеризується широким асортиментним рядом і високою якістю товару та послуг. Асортимент фірми прагне максимально охопити технічні потреби сучасної людини. Не обмежуючись сільськогосподарським обладнанням. Не обмежуючись трудовою активністю. Підприємство пропонує великий вибір технічних розробок. Розробок, як для роботи, так і для побуту і активного відпочинку. Великий асортимент GPS-навігаторів, автоматизованих систем управління та водіння. Електронні розробки для захисту приміщень та територій від шкідників, гризунів, птахів, комах. Ехолокаційне обладнання, розраховане на застосування в робочих і дозвіллєвих умовах. Асортимент ТОВ «Техніка і технології» - широкий вибір, висока якість, практичність і функціональність.